Esmaspäev, 2. november

Rahulikku hingedepäeva!
Veebikonstaabli loengud ruumis A11:
Kell 10.00 7.- 8. klassi õpilastele
Kell 11.05 9. klassi õpilastele
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 18.00 Erasmus+ projektikoosolek lastevanematele B1

Kolmapäev, 4. november
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund õpilastele ruumis B9
Kell 15.00 õpetajate infotund

Neljapäev, 5. november – rumis A11 vestleb õpilastega noorsoopolitseinik pr Siirand:
Kell 10.00 9.a klassi õpilastega
Kell 11.05 9.b klassi õpilastega
Kell 12.10 9.c klassi õpilastega

Reede, 6. november
Kell 9.00 - 11.00 Paikre projekt "Vares tuleb külla" 2. klassid

Pühapäev, 8. november
Soovime kõigile isadele head isadepäeva!

Esmaspäev, 26. oktoober
Kell 14.05 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 17.30 hoolekogu koosolek õpetajate toas

Teisipäev, 27. oktoober – teemapäev: Deemonid ja inglid.
Uus näitus meie raamatukogus – „Põnev lasteraamat“
Kell 10.00 6.-9. klassi õpilaste kogunemine I korruse fuajees

Kolmapäev, 28. oktoober –  teemapäev: Minionid
Koolisisene rahvastepalli võistlus 4.-5. klassi poistele võimlas
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kel 15.05 digitund õpetajatele ruumis B3
Kell 16.00 III kooliastme õpiraskustega õpilaste, nende vanemate ja aineõpetajate võrgustik ruumis B3

Neljapäev, 29. oktoober - teemapäev: Disney
Kell 11.00 kolme mereäärse kooli uurimistööde konverents ruumis A11

Reede, 30. oktoober – teemapäev: Halloweeni  (kostüüm, latern)
Kell 9.00 õppepäev Pärnu Kunstide Majas 2.b, 2.c, 3.b ja 4.a klassi õpilastele
Kell 12.15 8. klassi õpilaste uurimistööde konverents ruumis A11 (osalevad ka 7.a ja 7.b klassi õpilased)

Esmaspäev, 12. oktoober
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Teisipäev, 13. oktoober
Raamatukogus uus näitus  - Eestimaa jõed
2.a klass osaleb projektis „Koprarajal meeltega“
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 14.00 digimeeskonna koosolek ruumis B9

Kolmapäev, 14. oktoober
Koolisisene rahvastepalli võistlus tüdrukutele
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3
Kell 15.00 5.a klassi õhtu ruumis A11
Kell 17.30 hoolekogu koosolek

Neljapäev, 15. oktoober
Austatud õpilased, õppepäeva lõpuks panevad õpetajad hinded välja!
Ülelinnaline kunstikonkurss 1.- 4. klassi õpilastele
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 10.00 on 1.c klassi õpilased Päästeameti keskuses
Kell 12.55 digiralli meeskond harjutab ruumis B7 (võta kaasa oma nutiseade!)

Reede, 16. oktoober
Kell 10.00 digiralli Mai koolis, osalevad 2.-4. kl 3 meeskonda
Õppeveerandi lõpuaktused Raeküla Vanakooli Keskuses:
Kell 11.15 1.- 2. klassi õpilastele
Kell 12.20 3.- 5. klassi õpilastele

Esmaspäev, 5. oktoober – ÕPETAJATE PÄEV!
Kell 8.10 õpetajaid õnnitlevad 5.-ndate klasside õpilased I korruse fuajees 1.-3. ainetund toimub aineõpetajaga
Kell 10.45 – 11.00 2. söögivahetund
Kell 11.00  - 11.30 9. klassi õpilased õpetaja rollis
Kell 11.30 – 11.45 3. söögivahetund
Kell 11.45 – 12.15 9. klassi õpilased õpetaja rollis
Kell 12.15 – 12.30 4. söögivahetund
Kell 12.30 – 13.00 9. klassi õpilased õpetaja rollis
Kell 13.15 – 14.00 aktus õpetajatele ja 9. klasside õpilastele

Teisipäev, 6. oktoober
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 14.00 digitund õpetajatele ruumis B3
Kell 14.30 ettevõtte LASERTOOL külastus, osalevad 9.a klassi õpilased

Kolmapäev, 7. oktoober - õpilastega vestleb noorsoopolitseinik pr Siirand
Kell 10.00 7.b klassi õpilastega ruumis C5
Kell 11.05 7.a klassi õpilastega ruumis B3
Kell 12.10 8. klassi õpilastega ruumis B2
Kell 14.00 projekti „Digipööre Pärnu Linnas“ koolitus Ülejõe koolis
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis B1

Neljapäev, 8. oktoober
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 11.50    „Vali vabadus!“ tuur, loengud 6.a, 7.a ja 9.a klasside õpilastele

Reede, 9. oktoober
Kell 12.10 100 kooli korvpalli projekt, osalevad 2.b, 2.c, 3.b, 3.c, 4.b klassi õpilased
Kell 12.30 õpioskuste võistlus Vanalinna põhikoolis 6. klassi õpilastele

Esmaspäev, 31. oktoober
Kell 11.15 1.a ja 4.a klassi karukoosolek ruumis A11
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis A11
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 17.00 kohtumine Raeküla lasteaia koolitulevate laste vanematega kooli väikeses õppehoones

Teisipäev, 1. november
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis A11

Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 2. november
Kell 9.05 1.c ja 4.c klassi karukoosolek ruumis A11
Kell 14.00 ERASMUS+ projektitund ruumis A7
Kell 14.00 rahvastepalli võistlused 4.-5. klassi tüdrukutele kooli võimlas
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11

Neljapäev, 3. november
Kell 9.30 õppeprogramm "Tähistaeva objektide asukoht ja liikumine" keskkonnahariduskeskuses 8.b klassi õpilastele

Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.20 õpetaja Barbara Lehtna ettevõtlikkuse tund III kooliastme õpilastele ruumis A11

Reede, 4. november
6.a, 6.b ja 6.c klassi õpilaste õppeekskursioon Rakverre

Kell 8.10 1.b ja 4.b klassi karukoosolek ruumis A11

Esmaspäev, 24. oktoober
Kell 10.00 juhtkonna arenguseminar kabinetis B12

Teisipäev, 25. oktoober
Kell 8.00 infotund õpetajatele ruumis B1
Kell 12.00 digikoosolek kabinetis B12

Kolmapäev, 26. oktoober
Kell 9.00 registreerunud õpetajate koolitussõit Tallinna

Esmaspäev, 10. oktoober
Kell 8.10 kohtumise tund „Raeküla kool – 25!“ (9. klass)
Lääne prefektuuri abipolitseinik Illimar Reinbuschi loeng „Turvaliselt internetis“ ruumis A11:
Kell 8.10 4. ja 5. klassi
Kell 9.05 6. ja 7. klassi
Kell 10.10 8. klassi
Kell 11.15 9. klassi õpilastele
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 18.00 hr Reinbuschi loeng lastevanematele ruumis A11

Teisipäev, 11. oktoober
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 9.50 digivahetund ruumis B3

Kolmapäev, 12. oktoober - toimub klasside pildistamine!
Kell 9.00 1.b klassi külastab Paikuse lasteaia koolitulevate laste rühm
Kell 9.00 õpetajate pildistamine
Kell 10.10 raamatukogutund 1.a klassi õpilastele
Kohtumine koeraomaniku ja treenija-aretajaga I korruse fuajees:
Kell 10.10 3.b, 3.c ja 4.a klassi õpilased
Kell 11.15 3.a, 4.b ja 4.c klassi õpilased
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund B9
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 13. oktoober - toimub klasside pildistamine!
Kell 9.00-14.00 Saaremaa ja Pärnumaa regionaalne koolitus õpilasesinduse liikmetele
Raamatukogus uus näitus – „Minu kool“
Kell 11.00-12.00 3.c ja 4.a klass  õppereisil Kalakasvatajate Ühistu Ecofarmis avatud tööstuste nädala raames
Kell 13.00 Teretulemast külalistele Haabneeme koolist!
Kell 17.00 Erasmus+ projekti vanemate koosolek A11

Reede, 14. oktoober
Kell 9.05 raamatukogutund 1.c klassi õpilastele
Kell 12.15 linna õpioskuste olümpiaad 6. klassi õpilastele Kuninga tn koolis

Esmaspäev, 17. oktoober
Kell 8.15 9. klassi õppeekskursioon Töötukassasse
Kell 9.00 4.c ja 4.d klass õppereisil KIKi projekti „Koprapere aastaring“
Soomaa rahvuspargi looduskeskuses ja Koprarajal
Kell 10.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 18. oktoober
Kell 9.00 4.b ja 4.e klass õppereisil KIKi projekti „Koprapere aastaring“
Soomaa rahvuspargi looduskeskuses ja Koprarajal
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 19. oktoober
Kell 9.00 4.a klass õppereisil KIKi projekti „Koprapere aastaring“ 

Soomaa rahvuspargi looduskeskuses ja Koprarajal
Kell 9.05 ühendkoori (MUK,POK ja LAK) proov ruumis A11
Kell 12.00 1. – 3. klasside võimlemispidu võimlas
Kell 14.00 õpetajate infotund ruumis A11
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 15.00 võimlas 4. – 9. klasside võimlemispidu projekti „Nutiküürust priiks“ raames

Neljapäev, 20. oktoober
Toimub ülelinnaline kunstikonkurss 1.-4. klasside õpilastele

Kell 10.55 nukuteater (10 minutit) väikeses majas
Kell 12.00 Laulasmaa ja Raeküla koolide õpilaste uurimistööde konverents ruumis A11 (kuulajateks 8. ja 9. klassi õpilased)

Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Reede, 21. oktoober
Palju õnne Raeküla kool! Lillesibulate istutamine kooliõues

Kell 9.05 ühendkoori (MUK, POK, LAK) proov ruumis A11

Laupäev, 22. oktoober
Kontsert-aktuse prooviajad
Kell 14.15–14.30 külalised

Kell 14.30 -14.40 4. B klassi võimlemisrühm
Kell 14.40-14.50 õpetajate tantsurühm
Kell 14.50-15.00 õpetajate ansambel
Kell 15.00-15.10 Poistekoor ja „Kaks kahte“
Kell 15.10–15.20 Mudilaskoor
Kell 15.20–15.30 Ühendkoor
Kell 15.30–15.40 solist Mairon ja 2. A lugejad
Kell 16.00 kooli 25. sünnipäeva tähistamine kontsert-aktusega Pärnu Kontserdimajas
Kell 18.00 Klassijuhatajatund vilistlastele, aadressil Käo 4
Kell 19.00 Raeküla kooli vilistlaste kokkutulek koolimajas