Kaunist esimest adventi!

Esmaspäev, 28. november
Kell 9.05 9. klassi õpilaste kohtumine Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi direktori hr Laanemetsaga ruumis A11
Kell 12.20 võimlemisvõistlused 4. klasside tüdrukutele
Kell 13.15 võimlemisvõistlused 3. klasside tüdrukutele
Kell 13.35 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 29. november
Kell 9.05 kõneminutid 2.-5. klasside õpilastele I korruse fuajees
Kell 10.10 kõneminutid 6.-9. klasside õpilastele I korruse fuajees (kõneleb õp Vaike Somelar)
Kell 10.10 võimlemisvõistlused 5. klassi tüdrukutele
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 30. november - lõpeb I trimester
Kohtumised teenistuskoeraga ruumis A11:
Kell 9.05 4.a, 4.b, 4.c ja 4.d klasside õpilased
Kell 10.10 1.a, 1.b, 1.c ja 4.e klasside õpilased
Kell 11.15 3.a, 3.b ja 3.c klasside õpilased
Kell 11.15 hr Rein Laose näitetrupi esinemine 2., 4. ja 5. klasside õpilastele II korruse fuajees
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11

Neljapäev, 01. detsember
Pärnu koolinoorte 1.-3. klasside õpilaste võrkpalli pallilahing 2016 Pärnu Spordihallis:
Kell 12.00 Poisid
Kell 13.30 Tüdrukud
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Reede, 02. detsember
Kell 8.10 võimlemisvõistlused 3. klasside poistele
I trimestrilõpu kogunemised:
Kell 8.10 2.a, 2.b ja 2.c klasside õpilastele ruumis A11
Kell 9.05 1.a, 1.b ja 1.c klasside õpilastele ruumis A11
Kell 10.10 3.a, 3.b ja 3.c klasside õpilastele ruumis A11
Kell 11.15 4.a, 4.b, 4.c, 4.d ja 4.e klasside õpilastele ruumis A11
Kell 12.20 5.-9. klasside õpilastele I korruse fuajees

Esmaspäev, 21. november
Kell 10.10 2.a klassi tantsuhommik koos memmedega Raeküla Vanakooli Keskuses
Kell 10.10 6.a klass kohtub Selts Raeküla liikmetega Vanakooli keskuses
Kell 11.15 1.c klassi tantsuhommik koos memmedega Vanakooli keskuses
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 22. november
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kell 13.00 Pärnu linna koolinoorte viktoriin „Meie Pärnu“, osaleb 9. klassi võistkond

Kolmapäev, 23. november
Kell 12.20 6.b klass kohtub Selts Raeküla liikmetega Vanakooli keskuses
Kell 12.30 õppeprogramm "Mikroskoopia" 7.a ja 7.b klassi õpilastele keskkonnahariduskeskuses
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 24. november
Bright Minds avaüritus Tallinna Tehnikaülikoolis, osalevad registreerunud 6. klassi õpilased

Kell 9.05 kohtuvad 2. klasside õpilased teenistuskoera ja tema treeneriga ruumis A11
Kell 9.05 4.e klass osaleb Vanakooli keskuse lahtiste uste päeval
Kell 10.10 2.a klass osaleb Vanakooli keskuse lahtiste uste päeval
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.20 4.c klass osaleb Vanakooli keskuse lahtiste uste päeval

Reede, 25. november
Kadripäeva tähistamine - etendused toimuvad ruumis A11
Kell 9.05-12.00 esinevad 2. klassid eriplaani alusel

Esmaspäev, 14. november
Kell 8.10 3. kohtumine sarjas „Raeküla kool – 25“, osalevad 9. klassi õpilased
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 15. november
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 16. november
Kell 9.00 õppepäev Pärnu Koidula Gümnaasiumis registreerunud 9. klassi õpilastele

Kell 12.20 Eesti Noorteühenduste Liidu esindaja loeng 6.b klassis
Kell 13.15 Eesti Noorteühenduste Liidu esindaja poolt juhitud simulatsioon 9. klassis
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 15.00 õpetajate infotund ruumis A11

Neljapäev, 17. november
Töövarjupäeval osaleb 9. klass
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 linna vene keele viktoriin Koidula gümnaasiumis

Reede, 18. november
Kell 12.00 8. klassi õpilaste uurimistööde konverents ruumis A11, kuulavad 7. klassi õpilased

Kell 18.00 - 20.00 Madripidu Raeküla Vanakooli Keskuses

Möödunud nädalavahetusel olid meil Pärnu tennisekeskuses üleeestilised lastetennise võistlused. Raeküla koolist osalesid seal järgmised lapsed: Liis Marii ja Diana Rei, Laura Sõstar ning Maria Luik. Kõik lapsed olid väga tublid ja andsid endast parima. Diana Rei võitis oma alagrupis kõik mängud suure ülekaaluga.

Lisaks olid meil punase palli turniiril abikohtunikena abiks Maria Luik, Elisabeth Pärn, Diana Rei, Karoli Küpar, Elis Laur ja 6a jalgpallipoisid Koger ja Rando, kes osalevad vahel ka meie tennisetundides.

1

2

 

 

Esmaspäev, 7. november
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kell 12.00 4.c klassi õpilased Ugala teatri etendusel "Krimka"
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 8. november
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 9. november
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumis B9

Kell 15.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 10. november
Kell 9.05 4.c klassi mardisandid esinevad Raeküla lasteaias
Kell 9.30 õppeprogramm "Kivimiringe" 7.a ja 7.b klassi õpilastele keskkonnahariduskeskuses
Kell 12.00 õppeprogramm 2.c klassi õpilastele keskkonnahariduskeskuses
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kell 15.00 osalemine Koidula kooli võistlusmängude sarjas „Huvitav teadus“ (9. klassi võistkond)

Reede, 11. november
Kell 10.00 osalemine Osaluskohviku töös (Endla teatris)

Esmaspäev, 31. oktoober
Kell 11.15 1.a ja 4.a klassi karukoosolek ruumis A11
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis A11
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 17.00 kohtumine Raeküla lasteaia koolitulevate laste vanematega kooli väikeses õppehoones

Teisipäev, 1. november
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis A11

Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 2. november
Kell 9.05 1.c ja 4.c klassi karukoosolek ruumis A11
Kell 14.00 ERASMUS+ projektitund ruumis A7
Kell 14.00 rahvastepalli võistlused 4.-5. klassi tüdrukutele kooli võimlas
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11

Neljapäev, 3. november
Kell 9.30 õppeprogramm "Tähistaeva objektide asukoht ja liikumine" keskkonnahariduskeskuses 8.b klassi õpilastele

Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.20 õpetaja Barbara Lehtna ettevõtlikkuse tund III kooliastme õpilastele ruumis A11

Reede, 4. november
6.a, 6.b ja 6.c klassi õpilaste õppeekskursioon Rakverre

Kell 8.10 1.b ja 4.b klassi karukoosolek ruumis A11

Esmaspäev, 16. november
Kell 9.05 1. klassid kohtuvad lugemiskoera Pimmuga ruumis A 11
Kell 11.00 3.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 3.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 17. november
Kell 12.00 külastavad kooli Pärnu linna koolide ja lasteaedade seeniorõpetajad

Kolmapäev, 18. november
Kell 9.00-12.00 Paikre keskkonnahariduse projekt "Vares tuleb külla" 3. klassidele ruumis A 11
Kell 11.00 3.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 3.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.40 7.a klassi tüdrukute kehalise kasvatuse tund Castor Squashiklubis

Kell 14.05 Erasmus+ projektitund rumis B9
Kell 14.10 filmiteemaline viktoriin 5.–7. klasside 5-liikmelistele võistkondadele ruumis A 11
Kell 15.00 õpetajate infotund ruumis B1
Kell 17.30 Hoolekogu koosolek kabinetis B13

Neljapäev, 19. november
Töövarjupäev - osalevad 9. klasside õpilased
Kell 11.00 7.a klassi õpilased õppereisil Tallinnas
Kell 13.30 7.b klassi tüdrukute kehalise kasvatuse tund Castor Squashiklubis

Reede, 20. november
Kell 11.00 3.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 3.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Esmaspäev, 9. november - algab 3.c klassi ujumise kursus, mis lõpeb 04.12.2015
Kell 11.00 3.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 3.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.00 tüdrukute rahvastepalli linnavõistlused Pärnu spordihallis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 10. november – Mardipäev
Mardipäev on tänini elav rahvakalendri tähtpäev. Eeskätt teame seda mardisantide ehk martide ringijooksmise tõttu. Veel 20. sajandi alguses jooksid marti pigem noormehed ja selletõttu on püha seostatud näiteks noorte meeste vastuvõtuga meeste kogukonda. Tüüpilised olid tumedasse riietatud mardid, kelle tulek tõi kaasa viljaõnne. Varem on see olnud päev, mil tuli mõistatada ja mida peeti hingedeajaga kokkukuuluvaks – hinged tulid koju, mardipäev lõpetas hingedeaja. Pika traditsioonis püsimise jooksul on mardikombestik palju muutunud ja sulatanud endasse mitmeid uusi jooni.
Hingedeaja tõttu kehtis rida töökeelde - eeskätt lina ja villaga seotud naistetööd, kolistamine, et mitte häirida hingede rahu. Valmistati erilisi pühadetoite. Mardipäevast algasid tubased tööd ja talveaeg.
Kell 12.00 poiste rahvastepalli linnavõistlused Pärnu spordihallis
Kell 14.15 1.-4. klassi juhatajate nõupidamine väikeses õppehoones

Kolmapäev, 11. november
Kell 11.00 3.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 3.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.00 Pärnu Linna Digipöörde kolmas koolituspäev

Neljapäev, 12. november
Kell 13.00 2. klasside õpilaste ülelinnaline luule lugemise konkurss Kuninga tn koolis

Reede, 13. november
Meie raamatukogus uus näitus „Eetika, moraal …“
Kell 11.00 3.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 3.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 15.05 Erasmus+ projektitund, B9

Esmaspäev, 2. november

Rahulikku hingedepäeva!
Veebikonstaabli loengud ruumis A11:
Kell 10.00 7.- 8. klassi õpilastele
Kell 11.05 9. klassi õpilastele
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 18.00 Erasmus+ projektikoosolek lastevanematele B1

Kolmapäev, 4. november
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund õpilastele ruumis B9
Kell 15.00 õpetajate infotund

Neljapäev, 5. november – rumis A11 vestleb õpilastega noorsoopolitseinik pr Siirand:
Kell 10.00 9.a klassi õpilastega
Kell 11.05 9.b klassi õpilastega
Kell 12.10 9.c klassi õpilastega

Reede, 6. november
Kell 9.00 - 11.00 Paikre projekt "Vares tuleb külla" 2. klassid

Pühapäev, 8. november
Soovime kõigile isadele head isadepäeva!

Esmaspäev, 26. oktoober
Kell 14.05 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 17.30 hoolekogu koosolek õpetajate toas

Teisipäev, 27. oktoober – teemapäev: Deemonid ja inglid.
Uus näitus meie raamatukogus – „Põnev lasteraamat“
Kell 10.00 6.-9. klassi õpilaste kogunemine I korruse fuajees

Kolmapäev, 28. oktoober –  teemapäev: Minionid
Koolisisene rahvastepalli võistlus 4.-5. klassi poistele võimlas
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kel 15.05 digitund õpetajatele ruumis B3
Kell 16.00 III kooliastme õpiraskustega õpilaste, nende vanemate ja aineõpetajate võrgustik ruumis B3

Neljapäev, 29. oktoober - teemapäev: Disney
Kell 11.00 kolme mereäärse kooli uurimistööde konverents ruumis A11

Reede, 30. oktoober – teemapäev: Halloweeni  (kostüüm, latern)
Kell 9.00 õppepäev Pärnu Kunstide Majas 2.b, 2.c, 3.b ja 4.a klassi õpilastele
Kell 12.15 8. klassi õpilaste uurimistööde konverents ruumis A11 (osalevad ka 7.a ja 7.b klassi õpilased)

Esmaspäev, 12. oktoober
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Teisipäev, 13. oktoober
Raamatukogus uus näitus  - Eestimaa jõed
2.a klass osaleb projektis „Koprarajal meeltega“
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 14.00 digimeeskonna koosolek ruumis B9

Kolmapäev, 14. oktoober
Koolisisene rahvastepalli võistlus tüdrukutele
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3
Kell 15.00 5.a klassi õhtu ruumis A11
Kell 17.30 hoolekogu koosolek

Neljapäev, 15. oktoober
Austatud õpilased, õppepäeva lõpuks panevad õpetajad hinded välja!
Ülelinnaline kunstikonkurss 1.- 4. klassi õpilastele
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 10.00 on 1.c klassi õpilased Päästeameti keskuses
Kell 12.55 digiralli meeskond harjutab ruumis B7 (võta kaasa oma nutiseade!)

Reede, 16. oktoober
Kell 10.00 digiralli Mai koolis, osalevad 2.-4. kl 3 meeskonda
Õppeveerandi lõpuaktused Raeküla Vanakooli Keskuses:
Kell 11.15 1.- 2. klassi õpilastele
Kell 12.20 3.- 5. klassi õpilastele

Esmaspäev, 5. oktoober – ÕPETAJATE PÄEV!
Kell 8.10 õpetajaid õnnitlevad 5.-ndate klasside õpilased I korruse fuajees 1.-3. ainetund toimub aineõpetajaga
Kell 10.45 – 11.00 2. söögivahetund
Kell 11.00  - 11.30 9. klassi õpilased õpetaja rollis
Kell 11.30 – 11.45 3. söögivahetund
Kell 11.45 – 12.15 9. klassi õpilased õpetaja rollis
Kell 12.15 – 12.30 4. söögivahetund
Kell 12.30 – 13.00 9. klassi õpilased õpetaja rollis
Kell 13.15 – 14.00 aktus õpetajatele ja 9. klasside õpilastele

Teisipäev, 6. oktoober
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 14.00 digitund õpetajatele ruumis B3
Kell 14.30 ettevõtte LASERTOOL külastus, osalevad 9.a klassi õpilased

Kolmapäev, 7. oktoober - õpilastega vestleb noorsoopolitseinik pr Siirand
Kell 10.00 7.b klassi õpilastega ruumis C5
Kell 11.05 7.a klassi õpilastega ruumis B3
Kell 12.10 8. klassi õpilastega ruumis B2
Kell 14.00 projekti „Digipööre Pärnu Linnas“ koolitus Ülejõe koolis
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis B1

Neljapäev, 8. oktoober
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 11.50    „Vali vabadus!“ tuur, loengud 6.a, 7.a ja 9.a klasside õpilastele

Reede, 9. oktoober
Kell 12.10 100 kooli korvpalli projekt, osalevad 2.b, 2.c, 3.b, 3.c, 4.b klassi õpilased
Kell 12.30 õpioskuste võistlus Vanalinna põhikoolis 6. klassi õpilastele

Ruumis A11 jätkub reisimeenete näitus – tule ja uudista!

Esmaspäev, 28. september
Liiklusloengud 1. klassi õpilastele, toimub ka liiklusaabitsate jagamine (lektor noorsoopolitseinik pr Siirand):
Kell 8.00 1.a klassis
Kell 8.55 1.b klassis
Kell 10.00 1.c klassis
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.00 Pärnu teatris Ugala külalisetendust „Cipollino“ vaatamas 1.b; 2.a; 2.b; 2.c; 3.a; 3.b; 3.c; 4.a; 4.b klasside õpilased

Kell 14.05 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 29. september
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 11.05 huvilistele reisimeenete viktoriin II koruse fuajees - tule kohale, võta nutiseade kaasa ja tõmba sellesse Quizizz!
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 30. september
Kell 10.00 2.- 4. klassi õpilaste kogunemine
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund B9

Kell 15.00 õpetajate infotund ruumis B1
Kell 18.00 lastevanemate üldkoosolek II korruse fuajees

Neljapäev, 1. oktoober rahvusvaheline muusika päev
Muusika viktoriin 9a, 4.b ja 5.a klassi õpilastele

Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 10.00 kõneminutid 5.-9. klassi õpilastele (kõneleb õp Eduard Kakko)
Kell 11.05 muusikapäeva kontsert Raeküla Vanakooli Keskuses 8.kl, 5.b, 6. b klassi õpilastele

Reede, 2. oktoober
Kell 17.00 8. klassi õhtu ruumis B2

21. – 25.09.2015 toimub teadlaste Öö festival – ära maga maha! Sellel nädalal toimub palju põnevat: õpilasi ootavad loengud, õppekäigud, lõbusad leiutamis- ja joonistusvõistlused ning võimalus oma tervist kontrollida.

MOVE WEEK nädalal saab 3. ja 4. vahetundidel tantsida ruumis A11

Esmaspäev, 21. september
Kell 9.05 loeng "Ravimid inimese elus. Ravimitööstuse areng" ruumis A11 (lektor kooli vilistlane Marika Maidla)
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele rumis B3
Kell 14.00 õpilaste kunstitööde 
„Teadlaste roll meie elus“ avamine I korruse fuajees
Kell 14.05 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kel 18.00 Erasmus+ projektikoosolek lastevanematele ruumis B1

Teisipäev, 22. september
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kel 11.05 loeng "Kas ma/ Sa oled/olen sõltlane?" ruumis A11(lektor Pärnu Haigla Päevakeskuse juhataja hr Indrek Linnuste, osalevad 9.ABC klassid)
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 23. september
Stressivaba päev koos stressipallidega
Kel 14.05 Erasmus+ projektitund õpilastele ruumis B1
Kell 14.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Murdmaajooksu meistrivõistlused Niidupargis:
Kell 13.30 3. klassi õpilased
Kell 14.15 4. klassi õpilased
Kell 15.00 5. klassi õpilased
Kell 15.00 kujundava hindamise tehniline koolitus Vanalinna põhikoolis registreerunud õpetajatele

Neljapäev, 24. september
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 10.00 töötuba 5.c klassi õpilastele "Sööbikud ja pisikud"
Kell 12.00 töötuba 6.a klassi õpilastele "Vererõhk" (juhendaja kooli med õde pr Natalja Stromberger)

Kell 13.00 elamusmängud Raeküla metsas, osalevad 4. klasside 6-liikmelised meeskonnad kõikidest Pärnu linna kolidest
Kell 13.15 Pärnu verekeskuses on 5.b klassi, aga 14.10 5.c klassi õpilased

Reede, 25. september – tähistame Euroopa keeltepäeva!
Toimub veebimäng tundides, reisimeenete näitus (Too juba neljapäeval meened kooli, meene juurde kirjuta
- riigi nimi
- väike selgitus, mis see on
- lause selles keeles, tõlge pöördel).
Pärast näitust meenete ja lausete kohta viktoriin
Näitus "Keel ja teadus"
Kell 14.00 töötuba 8. klassi õpilastele "Miks on stressipall kasulik stressirohkes olukorras?"

Pühapäeval, 27. septembril Pärnumaa VIII RATTARETK!

Meie kooli külastavad õpilased Austria pealinnast Viinist– herzlich willkommen!

Leitud telefonid on õppealajuhataja kabinetis (neid on juba 4!)

Esmaspäev, 14. september
Kell 10.00 külaliste vastuvõtt direktori kabinetis, tutvumine majaga, tundide külastamine
Kell 15.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 15. september
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b klassi ujumine Koidula ujulas

Kolmapäev, 16. september
Kell 15.00 õppenõukogu ja õpetajate infotund

Neljapäev, 17. september
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas

Terve Eesti eest! Spordinädal 2015
Spordinädala eesmärgiks on suurendada liikumisharrastusega tegelevate inimeste arvu ja tõsta liikumisharrastuse, spordi ja tervise alast teadlikkust. Spordinädala 2015 peakoordinaatoriteks Eestis on Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile. Peamiseks sihtmärgiks on valitud koolinoored. Osalevad ka meie kooli õpilased!

Esmaspäev, 7. september
Kell 8.15

Sulgpallivahetunnid võimlas – eriplaan
Kell 12.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 14.15.juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 8. september
Sõudeergomeetri võistlused võimlas – eriplaan
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula gümnaasiumi ujulas

Kell 9.15 päästekomando külastus (osalevad 2.a klassi õpilased)
Kell 11.30 3.d klassi õpilased päästeteenistuse lahtiste uste päeval
Kell 11.50 digivahetund õpetajatele

Kolmapäev, 9. september
Pendelteatejooksu võistlused kooli staadionil – eriplaan
Kell 13.15 personaaltreeneri Mirko Miilitsa loeng ja kehakoostise mõõtmine ruumis A11 (osalevad 5.a, 5.b, 5.c ja 8. klassi õpilased)

Kell 14.15 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 10. september
Jalgpall kooli staadionil - eriplaan
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula gümnaasiumi ujulas
Kell 9.00 3.b klassi ujumine Koidula gümnaasiumi ujulas

Kell 11.30 haridusosakonna esindajate koolikülastus

Reede, 11. september
Kell 11.00 kooliolümpia avamine – eriplaan, hommikul toimuvad tunnid

Esmaspäev, 24. august
Täiendav õppetöö
Kell 13.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 25. august
Täiendav õppetöö

Kolmapäev, 26. august
Täiendav õppetöö

Kell 17.00 toimub 1.b klassi koosolek Lembitu 1A õppehoones (väike maja). Õpetaja Tiia Vestli.
Palun kaasa võtta õpilaspileti pildid!

Neljapäev, 27. august
Täiendav õppetöö
Kell 8.30 juhtkonna arenguseminar väikese maja õpetajate toas

Kell 17.00 toimub 1.a klassi koosolek Lembitu 1A õppehoones (väike maja). Õpetaja Ly Põldur.
Kell 17.00 toimub 1.c klassi koosolek Lembitu 1A õppehoones (väike maja). Õpetaja Kritty Lääts.
Palun kaasa võtta õpilaspileti pildid!

Reede, 28. august
Täiendav õppetöö
Kell 9.00 8. klassi matemaatika üleminekueksami korduseksam ruumis B2

Esmaspäev, 31. august
Kell 10.00 õppenõukogu ja infotund ruumis B1

Teisipäev, 1. september
Kell 8.30 1. ja 9. klasside õpilaste aktus Strand SPA & Konverentsihotellis (Jurmala saalis), klassijuhataja tund algab kell 10.30.
Kell 10.30 2.-4. klasside õpilaste aktus Raeküla Vanakooli Keskuses, klassijuhataja tund algab kell 9.30.
Kell 11.15 kooli 24. sünnipäeva tähistamine kooli pargis.
Kell 11.30 5.-8. klasside õpilaste aktus Raeküla Vanakooli Keskuses, klassijuhataja tund algab kell 10.30. NB! 5.a klassi õpilasi oodatakse ruumis C5!

Kolmapäev, 2. september
Kell 15.00 õpetajate infotund ruumis B1

Esmaspäev, 8. juuni
Täiendav õppetöö

Kell 12.00 juhtkonna nõupidamine

Teisipäev, 9. juuni
Täiendav õppetöö

Kolmapäev, 10. juuni
Täiendav õppetöö
Kell 10.00 9. klassi valikeksam

Neljapäev, 11. juuni
Täiendav õppetöö
Kell 9.00 toimub matemaatika konsultatsioon 9. klassi õpilastele ruumis C1

Reede, 12. juuni
Täiendav õppetöö
Kell 9.00 toimub matemaatika konsultatsioon 9. klassi õpilastele ruumis C1

Esmaspäev, 1. juunilastekaitsepäev, meie 1. – 7. klassi õpilastel matkapäev eriplaani alusel

Kell 10.00 põhikooli eesti keele lõpueksam ruumis C3
                 8. klassi matemaatika üleminekueksam II korruse fuajees (järeleksam 15.06.15)
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 2. juuni
Kell 15.15 õppenõukogu ruumis B1

Kolmapäev, 3. juuni
Õppeaasta lõpuaktused Raeküla Vanakooli Keskuses
Kell 9.00 1. – 2. klass;
Kell 10.30 3. – 5. klass;
Kell 12.00 6. – 8. klass, pärast toimub klassijuhataja tund
Kell 18.00 4.b klassi lõpupidu ruumis B7 ja Raeküla Vanakooli Keskuses

Neljapäev, 4. juuni
Algab täiendav õppetöö, mis lõpeb 16.06.15 (detailne info II korruse ukse peal)
4.a, 4.b, 4.c ja 6.a klassi õpilased õppereisil Tallinnas, 2.a klass Rakveres
Kell 11.00 8.c klass Valgaranna seikluspargis

Reede, 5. juuni
Kell 10.00 matemaatika põhikooli lõpueksam ruumis C3

Esmaspäev, 25. mai
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine

Kolmapäev, 27. mai
8.c ja 8.b klassi õppereis Tallinna, rong väljub kell 6.31
Kell 9.00 5.a ja 5.b klassid sõidavad Jurmalasse
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund B1

Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1
Kell 16.00 Parimate sportlaste vastuvõtt Perona Bowlingus

Neljapäev, 28. mai – õpilastööde näituse avamine ruumis A11
3.b klassi õppereis Tallinna

Kell 8.10 8. klassi loovtööde kaitsmine ruumis A11 (8.a liitub kell 9.05, 1. tund matemaatika)
Kell 11.05 9. klassi viimase kella aktus II korruse fuajees
Kell 18.00 parimate õpilaste vastuvõtt II korruse fuajees

Reede, 29. mai
Austatud õpilased, päeva lõpuks panevad õpetajad hinded välja!
8. klassi õpilased valmistuvad matemaatika üleminekueksamiks, toimuvad konsultatsioonid

Kell 17.00 Erasmus+ projektis osalevate õpilaste õhtu koos vanematega Lembitu 1A õppehoone

17.– 23. mai toimub Erasmus+ projekti "Noored ja tervislikud käitumisharjumused" 2. projektikohtumine Ungaris Budakezsis. Meie koolist osaleb kohtumisel 5 õpilast 8. a klassist ja üks õpilane 8. c klassist. Neid saadavad huvijuht Riita Tõniste ja arendusjuht Marjaliisa Umb. Projekti kohta infot leiab veebilehtedelt https://youthandhealthyhabits.wordpress.com/ ja www.prktervis.blogspot.com

Esmaspäev, 18. mai

Kell 9.05 mälumäng lastekirjanik Kristiina Kassi loomingu teemal ruumis A11, osalevad 2.-4. kl õpilased
Kell 11.52 õpetajate digivahetund ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine

Teisipäev, 19. mai
Kergejõustiku võistlused 6.-9. klassi õpilastele
Kell 10.00 3. klassi matemaatika tasemetöö

Kolmapäev, 20. mai
Kell 10.00 6.b klassi III tasemetöö
Kell 11.05 6.a klassi III tasemetöö

Kell 14.00 9. klassi õpilaste äriplaanide kaitsmine ruumis B3
Kell 14.15 õpetajate digikoolitus ruumis B9

Neljapäev, 21. mai
Kell 13.00 2.b ja 2.c kl õpilaste matk Reiu puhkekülla
Kell 11.00 kergejõustiku võistlused 2.–5. kl poistele Koidula gümnaasiumi staadionil
Kell 18.00 kohtumine koolitulevate laste ja nende vanematega II korruse fuajees

Laupäev, 23. mai
Pärnumaa tantsupidu Lavassaares. Osalevad tantsu- ja võimlemisrühmad

Esmaspäev, 11. mai
Klasside pildistamine:
Kell 8.30 – 2.c; 9.00 – 2.a; 9.30 – 4.b; 10.00 – 2.b; 10.30 – 1.c; 11.00 – 1.a; 11.30 – 1.b; 12.00 – 4.a; 12.30 – 3.b; 13.00 – 8.a
Kell 11.52 õpetajate digivahetund ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 12. mai
Meie raamatukogus uus näitus „Kaitskem loodust“
Murdmaateatejooks 2. – 4. klassi õpilastele Niidupargis
Kell 9.05 6.a klassi eesti keele tasemetöö ruumis B3
Kell 10.00 6.b klassi eesti keele tasemetöö ruumis B3, matemaatika on 5. tund

Kolmapäev, 13. mai
Klasside pildistamine:
Kell 9.30 – 7. kl; 10.00 – 6.a; 10.30 – 8.b; 11.00 – 4.c; 11.30 – 5.a; 12.00 – 5.b; 12.30 – 3.a;
14.00 – personal
Kell 10.00 3. klassi eesti keele tasemetöö
Kell 10.00 meid külastavad Mai lasteaia lapsed
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund ruumis B1
Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 14. mai
Pärnu linna koolinoorte orienteerumispäev Raeküla metsas
Kell 10.00 6. b klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3
Kell 11.05 6. a klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3

Reede, 15. mai
Kell 10.00 kohtuvad meie 1.-4. klasside õpilased lastekirjanik Kristiina Kassiga Raeküla Vanakooli Keskuses

Esmaspäev, 4. mai
Kell 11.52 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 5. mai
Kell 10.00 2.b klassi õpilased Pärnumaa Keskkonnahariduskeskuses
Kell 12.10 4. klassi jalgrattasõidu eksam koolimaja ees, palun autosid maja ette mitte parkida!
Kell 14.30 ülelinnaline keemiaviktoriin 8. klassi õpilastele II korruse fuajees
Kell 18.15 Erasmus+ lastevanemate projektikoosolek ruumis B1
Kell 19.00 Erasmus+ projekti raames loeng teemal "Energiajoogid" II korruse fuajees 


Kolmapäev, 6. mai

Uus näitus raamatukogus „Teelahkmel“
Kell 12.00 3.b klassi õpilased etendusel „Peeter Paan“
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund ruumis B1
Kell 14.15 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 16.30 7. klassi seltskondlik õhtu ruumis B2

Neljapäev, 7. mai
Raamatukogutund 2.b klassi õpilastele
Heatahtejooks 5. – 9. klassi õpilastele
Kell 12.10 2.c klassi üritus emadele Raeküla Vanakooli Keskuses

Reede, 8. mai
Raamatukogutund 2.c klassi õpilastele

Pühapäev, 10. mai
Armsad emad ja vanaemad, kaunist emadepäeva!

Esmaspäev, 27. aprill
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek
Kell 11.53 õpetajate digivahetund ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 28. aprill
Kell 10.00 külas Raeküla lasteaia lapsed ja õpetaja

Kolmapäev, 29. aprill
Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1
Kell 16.30 Volbri – kooliõhtu( 2.-5.kl)

Neljapäev, 30. aprill
Kell 12.00 etendus „Koht päikese all“ (1.- 3. kl) RVK-s

Reede, 1. mai - kevadpüha

Südamenädal

Esmaspäev, 20. aprill – sulgpalli vahetunnid
Kell 09.05 – 10.45 Keat koolitus ruumis A11 (osalevad 6.a klassi õpilased)
Kell 10.00 5. ja 6. klassi õpilaste kogunemine I korruse fuajees
Kell 11.52 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine

Teisipäev, 21. aprill – tantsuvahetunnid
Kell 08.10 – 9.50 Keat koolitus ruumis A11 (osalevad 6.b klassi õpilased)
Kell 13.00 2.a klass Pärnu Päästekomandos projekti „Tean tulest“ raames.

Kell 18.00 kevadkontsert Pärnu Vanakooli Keskuses

Kolmapäev, 22. aprill
Kell 12.05 2015 sammu oma südame heaks
Kell 14.10 viktoriin 4.- 6.klassi 5-liikmelistele võistkondadele
Kell 14.15 digikoolitus õpetajatele

Neljapäev, 23. aprill – vahetunnid hüppenööriga
Raamatu ja roosi päev - raamatute annetamine koolile

Reede, 24. aprill – vabaviskevahetunnid
Kell 10.30 PISA test ruumis B3 (osalevad 1999. aastal sündinud õpilased). Palume kaasa võtta pastakas, pliiats, kustukumm ja taskuarvuti!
Kell 11.00 2.a klass Keskkonnahariduskeskuses

Esmaspäev, 13. aprill
Kell 12.30 lastekooride ühisproov Nooruse Majas (õpilased lahkuvad koolist kell 12.00)
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 14. aprill
Kooli raamatukogus uus näitus – „Maailm, tõde, vabadus“
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Kell 12.10 Keat projekt: esmaabi koolitus ruumis A11, osalevad 6.a ja 6.b klassi õpilased

Kolmapäev, 15. aprill
Vabariiklik õpilas- ja minifirmade konkursi finaal Tallinnas

Neljapäev, 16. aprill
Kell 8.15 2.c klassi ujumine

Reaalainete nädal

Esmaspäev, 6. aprill
Rahvusvaheline spordipäev
Kell 10.45 ja 11.50 kabesimultaan ruumis A11
Kell 12.00 mudilaskooride Pärnumaa Laulupidu eelproov Mai koolis (lauljad lahkuvad koolist kell 11.00)
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 7. aprill
Maailmne tervispäev
Stend „Köögiviljad ei tee paksuks“
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Kell 10.45 viktoriin 5. klassi õpilastele „Lõbus matemaatika“ II korruse fuajees
Kell 12.55 viktoriin 6. klassi õpilastele „Lõbus matemaatika“ II korruse fuajees

Kolmapäev, 8. aprill
Kell 9.00 inimeseõpetuse olümpiaad
Kell 11.00 poistekooride Pärnumaa laulupeo ühisproov Ülejõe gümnaasiumis (lauljad lahkuvad koolist kell 10.20)

Kell 14.00 robootika töötuba 3. ja 4. klassi huvilistele ruumis B3, nõutav eelregistreerumine
Kell 14.15 õppenõukogu ja infotund kabinetis B1
Kell 15.15 Playbackshow ruumis A11

Pärnu koolinoorte kombineeritud teatevõistlus 1. - 3. kl õpilastele spordidihallis
Võistlus toimub Pärnu spordihallis
1. klassid kell 12.30
2. klassid kell 13.15
3. klassid kell 14.00

Neljapäev, 9. aprill
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Minifirmade kaupade lõpumüük vahetundide ajal II korruse fuajees

Reede, 10. aprill
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek
Kell 10.50 algaval vahetunnil näeb II korrusel mõningaid katseid

Kell 12.10 7. ja 9. klassi õpilaste kohtumine filipiinlastest üliõpilastega ruumis A11
Kell 13.15 8.a,8.b ja 8.c klassi õpilaste kohtumine filipiinlastest üliõpilastega ruumis A11

Esmaspäev, 30. märts

Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 31. märts
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Kell 12.10 solistide konkursi eelvoor 1. ja 2. klassi õpilastele ruumis A11

Kolmapäev, 1. aprill
Kell 17.30 20. solistide konkurss Raeküla Vanakooli Keskuses

Neljapäev, 2. aprill
Liivi konkurss Rääma põhikoolis
2.b läheb kell 11 Pärnu Hambapolikliinikusse õppekäigule
Kell 17.30 1.b klassi lastevanemate koosolek

Reede, 3. aprill 
Suur reede - liikuv püha, kuulub suure nädala sisse, 17. märts ... 20. aprill
Suure nädala kesksemad pühad on suur neljapäev ja reede. Kogu nädalat palmipuudepühast lihavõtteni nimetatakse suureks ehk vaikseks nädalaks. Mõlema päeva kombestik on suuremalt jaolt sarnane. Kehtib juba nädala nimetuses peegelduv vaikusenõue ja keeld müra teha või kärarikkaid töid ette võtta, sest muidu on oodata piksekahju. Suur reede kui Kristuse surmapäev on aasta õnnetu päev, nagu reedene päev on tervikuna õnnetuim nädalapäev. Üldse peeti mitmete ebasoodsate tingimuste kokkulangemist eriti halvaendeliseks ja oma omadustelt oli selline kahtlemata suur reede.
Rahvakalendris rõhutati päeva pühadust ja keeldu töötada. Hommikul tõusti vara, mitmel pool Lääne-Eestis ja saartel käidi nn hane tegemas ehk kasevitstega magajaid peksmas. Majapidamisest ei tohtinud midagi välja laenata, et mitte loovutada oma majapidamise õnne.

Sellel nädalal on kooli Erasmus+ projektis osalejate delegatsioon Kielis (Saksamaal) – toredat ja harivat reisi!

Stiilinädal

Esmaspäev, 23. märts - unine päev (uneriided)
Kell 10.00 6. – 9. klassi õpilaste kogunemine I korruse fuajees

Teisipäev, 24. märts - hipide päev. Hipide liikumine sai alguse 1960ndatel. Neid eristas lohakas riietus ja pikad juuksed. Lipukirjaks sai rahu, valgus ja
armastus, sümboliks aga lilled (sellest ka nimetus lillelapsed).
2.c klassi ujumine

Kolmapäev, 25. märts - gangsterite päev
Kunstiraamatute näitus meie raamatukogus

Neljapäev, 26. märts - metro-stiilis päev
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Kell 8.10 - 9.45 Känguru võistlus ruumides B1, B2, B3

Reede, 27. märts - õuduste päev (vampiirid, nõiad jne)
Muusikali „Nukitsamees“ külastus Vanemuise teatris (osalevad 1. – 5. klassi õpilased)

Laupäev, 28. märts
Üleminek suveajale!

Esmaspäev, 16. märts
Kell 10.00 hariduskonverents Kuninga Tänava Põhikoolis

Teisipäev, 17. märts
Kell 10.00 Tartu Ülikooli eetikakeskuse väärtuskasvatuse koolitus kooli personalile

Kolmapäev, 18. märts
Kell 9.00 ettevõtliku õppe rakendamise koolitus registreerunud osalejatele

Neljapäev, 19. märts
Kell 9.00 tuleohutusalane koolitus
Kell 12 infotund koos hoolekogu esindajatega
Kell 14.00 projektitund Kieli sõitjatele

 

Emakeele nädal

Esmaspäev, 9. märts
Kell 10.00 linna õppealajuhatajate koolitus väikeses majas
Kell 15.00 juhtkonna nõupidamine

Teisipäev, 10. märts
Uus raamatunäitus „Kas siis selle maa keel … „
Kell 8.00 1.C klassi karukoosolek
Kell 12.00 4.B klassi õpilased Koidula muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 14.30 8.- 9.klassi mälumängu II voor Humanitaargümnaasiumis
Kell 15.00 Kassimängu eelvoor Endlas (2.B klassi õpilaste võistkond)

Kolmapäev, 11. märts
Üleriigiline koolinoorte teatripäev Pärnus
Kell 14.05 4.- 6. klassi viktoriinisarja 4. mäng ruumis A11 (5-liikmelised võistkonnad)
Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1
Kell 17.30 PISA testis osalejate, nende vanemate ja õpetajate nõupidamine ruumis A11

Neljapäev, 12. märts
Alates kella 9.05 osalevad 1.- 4. klassi õpilased ülelinnalisel emakeelepäevale pühendatud konkursil
Kell 11.05 Eduard Vildele pühendatud õigekirja konkurss 7.– 9. klassi parimatele keeleoskajatele (igast klassist 3 õpilast) II korruse fuajees
Kell 12.10 Eduard Vildele pühendatud õigekirja konkurss 5.- 6. klassi parimatele keeleoskajatele (igast klassist 3 õpilast) II korruse fuajees
Austatud õpilased, kell 15.00 panevad õpetajad hinded välja!
Kell 15.00 4.b klassi õhtu ruumis B7

Kell 17.00 kooliõhtu ruumides A11 ja C3
Kell 17.30 hoolekogu koosolek õpetajate toas

Reede, 13. märts
Kell 8.00 7. klassi perfomance „Näita keelt“
Kell 8.20 – 9.50 lastekoori lauluhommik ruumis C3
Kell 10.00 üritus "Kolm suurt eesti naist - Miina Härma, Aino Tamm, Anna Haava" ruumis A11 (osalevad 5.-7.klassi õpilased)
Kell 10.00 3. veerandi lõpukogunemine 1.- 2. klasside õpilastele Raeküla Vanakooli Keskuses
Kell 11.05 3. veerandi lõpukogunemine 3.- 5. klasside õpilastele Raeküla Vanakooli Keskuses
Kell 11.05 ettevõtte SKANO GROUP AS  külastus (osalevad 8.c klassi õpilased)

Kell 13.00 kontsert-etendus „Oliver“ Pärnu Kontserdimajas (vaatama lähevad 2.A, 2.B, 4.C, 5.A, 5.B, 6.B ja 7. klasside õpilased)

Laupäev, 14. märts
Emakeelepäev

Ilusat vaheaega!

Esmaspäev, 2. märts
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine

Teisipäev, 3. märts
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Kell 18.00 Erasmus+ lastevanemate koosolek B1

Kolmapäev, 4. märts
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund B9
Sisekergejõustiku võistlused Hansahallis

Neljapäev, 5. märts
Kell 8.15 2.c klassi ujumine


 

 

Esmaspäev 23. veebruar

Kell 8.10 loeng 8.b ja 8.c klassi õpilastele „Jaapani animatsioon“ ruumis A11 (lektor Kaia Jallai)
Kell 9.05 sama loeng 7. ja 8.a klassi õpilastele

Eesti Vabariigi 97. aastapäevale pühendatud pidulikud aktused vanakooli keskuses:
Kell 9.00 1.-2. klassid, järgneb kringli söömine klassis
2.c klassijuhatajatunni külaline on lapsevanem, sportlane ja ettevõtja Imre Taveter
Kell 10.15 3.-5. klassid, järgneb kringli söömine klassis, enne on 2 tundi
Kell 11.30 6.-9. klassid, järgneb kringli söömine klassis, enne on 3 tundi

Kell 15.45 kogunemine rongkäiguks Alevi kalmistu juures – olete oodatud!

Pikapäevarühma 23. veebruaril ei toimu!

Teisipäev, 24. veebruarEesti Vabariigi 97. aastapäev
Meeleolukat aastapäeva!

Kolmapäev, 25. veebruar
4.- 6. klassi tüdrukute võrkpalli miniliiga võistlused spordihallis
Kell 10.00 - 13.00 poiste laulupäev Rääma ja Raeküla koolide poistekoorile
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund
Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 26. veebruar
4.- 6. klassi poiste võrkpalli miniliiga võistlused spordihallis
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Reede, 27. veebruar
Infomess Suunaja 2015 Pärnu Kontserdimajas

Esmaspäev, 16. veebruar
Kell 9.05 päästekoolitus (2 x 45 min) 6. a ja 6. b klassile ruumis A11
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine B12

Teisipäev, 17. veebruar
Vastapäev
Kell 8.15 2.c klassi I rühma ujumine
Kell 9.00 2.c klassi II rühma ujumine
Kell 9.00 1.a klass Pärnumaa Keskkonnahariduskeskuses
Kell 10.45 ja 11.50 reklaamklippide vaatamine, on avatud pannkoogikohvik, keeltenädala lõpetamine
Kell 11.05 vastlapäev staadionil (1.a, 1.b, 1.c, 2.b, 3.a, 3.b, 4.b, 4.c klassid)
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.00  võistlus Pärnu keskraamatukogus ja Pärnu muuseumis (osalevad 5.a ja 5.b klasside võistkonnad)
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 13.15 Vastlapäev staadionil (4.a, 5.a, 5.b, 6.a, 6.b klassid)
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.30  Pärnumaa 8.- 9. klassi õpilaste Varraku-Sütevaka mälumängu I voor (osaleb 5-liikmeline võistkond)
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine
1.- 3. klassi tüdrukute rahvastepalli võistlused spordihallis

Kolmapäev, 18. veebruar
1.- 3. klassi poiste rahvastepalli võistlused spordihallis
Kell 11.30 1.a, 2.a,b,c, 3.a,b,4.b,5.b klassi õpilased Ugalas etendusel "Printsess Luluu ja härra Kere"
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund

Neljapäev, 19. veebruar
Kell 8.15 2.c klassi I rühma ujumine
Kell 9.00 2.c klassi II rühma ujumine
Kell 9.50 lambanäituse avamine
Kell 10.45 valime stiilsemaid villaste rõivaste kandjaid 3. korruse fuajees (8.- 9. klassi õpilased ja õpetajad)
Kell 11.50 1.-4. klassi õpilased ja õpetajad
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 12.55 5.-7. klassi õpilased ja õpetajad
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Reede, 20. veebruar
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis
Kell 11.00 – 12.00 ettevõtte SKANO külastus, osalevad 8.a ja 8.b klassi õpilased

Keeltenädal
Ootame huvitavaid ja fantaasiarikkaid reklaamklippe teemadel - Pärnu linn, toit, koolimood! Palume esitada hiljemalt 12.02.2015!

Esmaspäev, 9. veebruar
Inglise keele kooliolümpiaad 6.- 9. klassi õpilastele
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 10. veebruar
Ristsõnade lahendamise päev
Raamatukogus uus näitus „Eesti rahva ajaloost“
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 10.00 õpioskused läbi teatmestu 4.b klassi õpilastele
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Kolmapäev, 11. veebruar
Valentinipäeva luuletuste kirjutamine, plakatite tegemine. Sõnadest oma sõbra portree koostöös kunstiõpetajaga
Kell 10.00 raamatukogutund 4.c klassi õpilastele
Võrkpalli Kooliliiga võistlused spordihallis 6.- 9. klassi tüdrukutele
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund

Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 12. veebruar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine
Viktoriin õpitavaid keeli rääkivate maade geograafiast

Võrkpalli Kooliliiga võistlused spordihallis 6.- 9. klassi poistele
Kell 17.00 3.a klassi õhtu ruumis A1

Reede, 13. veebruar – sõbrapäeva tähistamine
II korruse fuajees õpilasesinduse kohvik, pannkoogipäev toimub 17. veebruaril
Reklaamklippide vaatamine II korruse fuajees, vaatajapreemia väljakuulutamine

 

Õppealajuhataja kabinetis on kaotatud telefon!

Õpilasesindus kutsub – vahetundidel toimuvad korvpallivisked võimlas, tule ja proovi!

Esmaspäev, 2. veebruar
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 3. veebruar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Kolmapäev, 4. veebruar
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund
Kell 14.00 viktoriin Eesti kohta 4.- 6. klassi võistkondadele ruumis A11

Neljapäev, 5. veebruar
Raamatukogus uus raamatunäitus „Ei mõnuainetele!“
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Esmaspäev, 19. jaanuar
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 17.30 9. klassi õpilaste ja nende vanemate koosolek ruumis A11

Teisipäev, 20. jaanuar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund 
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine
Kell 15.00 keelte õpetajate nõupidamine ruumis C7

Neljapäev, 22. jaanuar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Reede, 23. jaanuar
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis

Laupäev, 24. jaanuar
Kell 12.00 lastekrimkade kirjandusmäng Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonnas, osaleb 3.a ja 3.b klassi võistkond ja
Kell 13.00 kohtuvad õpilased lastekirjanik Mika Keräneniga

Esmaspäev, 12. jaanuar
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 13. jaanuar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine
Kell 18.00 koosolek Erasmus+ projektirühma uute liikmete vanematele ruumis B1

Kolmapäev, 14. jaanuar
Kell 8.10 raamatukogutund 4.a klassi õpilastele
Kell 13.15 Erasmus+ projektirühma koosolek 8.a
Kell 14.00 Erasmus+ projektirühma koosolek 8.c
Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1
Kell 15.15 klassiõpetajate koosolek ruumis A2


Neljapäev, 15. jaanuar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.15 klassiõpetajate kovisioon väikese maja õpetajate toas

Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Õppealajuhataja kabinetis on 2 kaotatud telefoni (üks nendest juba aastast 2014)!

Laupäev, 17. jaanuar
Kell 11.00 perepäev kooli tulevatele lastele ja nende vanemetele väikeses koolihoones Lembitu 1A