Esmaspäev, 19. detsember
Kell 10.20 lahkuvad 1.-4. klassi õpilased teatrisse
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 4.a klassi jõulupidu Musooniku interaktiivsel mängumaal
Kell 13.35 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 20. detsember - jõululaat kell 12, õppetunnid on 35-minutilised! Armsad lastevanemad, olete oodatud!
Kell 8.15 2.b klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 16.00 6.b klassi jõuluõhtu ruumis C4
Kell 17.00 2.c klassi jõuluõhtu ruumis A1

Kolmapäev, 21. detsember
Kell 12.15 3.a klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.30 6.a, 6.b, 6.c klassi õpilased Villa Ammendes etiketikoolitusel
Kell 16.00 8.a klassi jõuluõhtu

Neljapäev, 22. detsember
Jõuluaja pidulikud aktused Raeküla Vanakooli Keskuses
Kell 9.05 1.-2. klassi õpilastele
Kell 10.30 3.-5. klassi õpilastele
Kell 12.20 6.-9. klassi õpilastele


Häid jõule, ilusat aastavahetust ja toredat vaheaega! Kohtume 9. jaanuaril!

Esmaspäev, 12. detsember
Kell 8.10 1.a ja 1.b klassi õpilased õppeekskursioonil Vargamäel

Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.35 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 13. detsember
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 10.00 4.c ja 4.d klassi õpilased külastavad Eliisabeti kirikut - abipraost hr Torrim tutvustab orelit ja jõulukombeid
Kell 11.00 1.c klassi õpilased meisterdavad Maarja-Magdaleena Gildis
Kell 11.00 4.b klassil teistmoodi koolipäev Pärnu Keskraamatukogus
Kell 12.00 4.c klassi õpilased etiketikoolitusel Villa Ammendes, 4.d klass tutvub Pärnu Uue Kunsti Muuseumiga
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 14. detsember
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kell 13.00 3.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 2.b klassi õpilased meisterdavad Maarja-Magdaleena Gildis ja pärast toimub jõuluetendus
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 14.00 8. klassi uurimistööde kaitsmine ruumis A11

Neljapäev, 15. detsember
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 17.00 4.a klass õuduste tuuril Pärnu vanalinnas

Reede, 16. detsember
Kell 9.30 8.b klassi õpilased keemiapäeval Pernovas
Kell 10.00-14.00 4.a klassi jõulutoad Pärnu Noorte Vabaajakeskuses
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kell 13.00 7.b klassi õpilastel Maarja-Magdaleena Gildis klaasitöötuba
Kell 13.00 3.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Esmaspäev, 5. detsember
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 3.a klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.35 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 6. detsember
Kell 8.15 2.b klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a
Kell 10.10 kohtumine Raeküla lasteaia lastega "Suurema sõbra programmi raames"
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.00 lastekontsert „Nukkude laul“ Pärnu Kontserdimajas (osalevad 3.a, 3.b ja 4.a klassi õpilased)
Kell 15.00 võistlusmängu „Huvitav teadus“ 2. voor Koidula gümnaasiumis (osaleb 9. klassi võistkond)
Kell 16.30 kohtumine eelmise aasta lõpetajatega ruumis C7

Kolmapäev, 7. detsember
Kell 11.00 muusikaviktoriin Pärnu MV saalis (3-liikmeline võistkond)
Kell 12.15 3.a klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Linna koolide algklasside võimlemisvõistlused:
Kell 12.00 3. klassi õpilased
Kell 12.40 4. klassi õpilased
Kell 13.20 5. klassi õpilased
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumist B9
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 8. detsember
Kell 8.15 5. ja 8.b klassi õpilased õppereisil Tartus
Kell 8.30 õppereis ERM-i (preemia 9. klassi õpilastele (5))
Kell 8.15 2.b klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 10.00 6. ja 7. klassi õpilased Bright Minds koolituspäeval Pärnu Koidula Gümnaasiumis
Kell 17.00 7.a klassi õhtu ruumis C7

Reede, 9. detsember
Kell 12.15 3.a klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klassi ujumine Koidula kooli ujulas

võimlemine 1 Medium

 

võimlemine 2 Medium

 

PÄRNU LINNA KOOLINOORTE  VÕIMLEMISVÕISTLUSTEL SAAVUTASID MEIE KOOLI ÕPILASED PALJU AUHINNALISI KOHTI

1. LISANDRA AASLAID 4.C kl. I koht
2. BRITH - ELIIS TÄHISTE 3.B kl. I koht
3. JOHANNA KIVIMÄE 4.C kl. II koht
4. KARL – ERIK HALLIK 3.C kl. II koht
5. KERLIN RÜÜTEL 4.B kl. III koht
6. MAKSIM TSJUBIK 4.A kl. III koht
7. DIANA VAIGANOVA 3.C kl. III koht


P A L J U Õ N N E !!!