Reedel, 15.12 toimus 2.-4. klassides ja 5.-7. klassides koolisisene kauni käekirja konkurss. Kauneid käekirju hindasid Raeküla kooli õpilasesinduse liikmed.

2. klasside arvestuses võitsid kauni käekirja konkursil:
I koht – Silleri Veskilt, 2.c
II koht – Merit-Emilie Bräutigam ja Lisann Kumer, 2.b
III koht – Marina Anikina, 2.c

3. klasside arvestuses võitsid kauni käekirja konkursil:
I koht – Katre Kaldas, 3.c
II koht – Richard Bräutigam, 3.b
III koht – Adrian Orobko, 3.a

4. klasside arvestuses võitsid kauni käekirja konkursil:
I koht – Katiriin Linno, 4.b
II koht – Rebeka Aaviste, 4.c
III koht – Carmel-Eliise Vuht, 4.a

5.-6. klasside arvestuses võitsid kauni käekirja konkursil:
I koht – Lisandra Aaslaid, 5.d
II koht – Kristjan-Endrik Talts, 5.a
III koht – Pauline Paaret, 5.b

Kauni käekirja konkursi tööd on üleval II-korruse fuajees.

Palju õnne võitjatele ja nende juhendajatele!

Hõiva

Esmaspäev, 11. detsember
Kell 08.00 5.b klassi õpilased Pernova tehnikamaja töötubades
Kell 08.30 4.a klassi õpilased Pernova tehnikamaja töötubades
Kell 09.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a

Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis

Teisipäev, 12. detsember
Kell 08.15 3.c klassi õpilased Pernova tehnikamaja töötubades 
Kell 10.00-11.30 1.c klassi õpilased võtavad osa Pernova jõuluprogrammist "Talvine kakuriik"
Kell 11.00-12.30 2.b klassi õpilased võtavad osa Pernova jõuluprogrammist "Talvine kakuriik"

Kolmapäev, 13. detsember
Kell 08.15 4.c klassi õpilased Pernova tehnikamaja töötubades
Kell 09.00 2.c klassi õpilased Sauel Vanamõisa jõulumaal
Kell 15.00 digitund õpetajatele arvutiklassis

Neljapäev, 14. detsember
Kell 10.00-11.30 3.a klassi õpilased võtavad osa Pernova jõuluprogrammist "Talvine kakuriik"
Kell 12.00-13.30 2.a klassi õpilased võtavad osa Pernova jõuluprogrammist "Talvine kakuriik"

Reede, 15. detsember
Kell 11.00 1.b ja 2.c klassi õpilased teater Endlas vaatamas lastelavastust "Operatsioon Kintsutükk"

Laupäev, 16. detsember
Kell 15.30 5.a klassi õpilased koos vanematega Pärnu Noorte Vabaaja keskuses töötubades


Esmaspäev, 4. detsember
Kell 11.15 raamatukogutund 1.c klassi õpilastele
Kell 12.00 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis

Kell 14.15 8. klassi uurimistööde kaitsmine väikeses saalis

Teisipäev, 5. detsember
Kell 08.00 5.b ja 5.d klassi õpilased Riias ekskursioonil
Kell 8.30 9. klassi õpilased osalevad Koidula gümnaasiumi lahtiste uste päeval (registreerunud)

MTÜ Foorumteater “Hoolides teistest muutub kool paremaks õppimiskohaks” väikeses saalis:
Kell 10.00 7.-8. klassid 
Kell 11.15 5.-6. klassid 
Kell 12.30 4. klassid
Kell 10.10 Raeküla kooli külastavad Raeküla lasteaialapsed. Külalised võtavad vastu 4.b klassi õpilased kodunduse klassis

Kolmapäev, 6. detsember
E-õppepäev, osalevad 4.-8. klasside õpilased
Kell 12.00 3.a ja 3.b klass vaatavad Pärnu kontserdimajas lasteetendust „Vanavanemate jõulud“

Neljapäev, 7. detsember
Kell 12.00 koolidevahelised võimlemisvõistlused Pärnu Spordihallis, osalevad 3.a, 3.b, 3.c, 4.a, 4.b, 4.c, 5.a, 5.b ja 5.d klassi õpilased

Reede, 8. detsember
Kell 08.10 osalevad 8. klassi õpilased õpilas- ja minifirmade koolitusel Koidula gümnaasiumis

Laupäev, 9. detsember
Kell 10.00–15.00 10. Jäärmark Pärnu Kaubamajakas