Esmaspäev, 18. september
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine ruumis B12. Üldtööplaan.

Kell 14.30 koostöökohtumine Raeküla lasteaia juhtkonnaga Raeküla lasteaias

Teisipäev, 19. september
Kell 9.50-10.10 Pärnus tööd alustava teadusringi tutvustus 1.-4. klasside õpilastele väikeses saalis
Kell 10.30-13.00 osalevad 3.a ja 3.b klasside õpilased Pernova Hariduskeskuse Tehnikamaja (Kooli 6b) töötubades
Kell 11.15 karukoosolek ruumis A11 1.b, 1.c, 4.b ja 4.c klassi õpilastele projekti "Kiusamisest vaba kool" raames
Kell 13.45 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.22

Kolmapäev, 20. september
Kell 9.00 Pärnu koolide direktorite vestlusring väikeses saalis
Kell 9.50 Õpilasesinduse koosolek ruumis C3a
Kell 13.45 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.22
Murdmaajooksu võistlused Niidupargis:
Kell 13.30 3. klass
Kell 14.15 4. klass
Kell 15.00 5. klass
Kell 15.40 6.-7. klass
Kell 16.00 8.-9. klass
Kell 15.00 koolitus õpetajatele väikeses saalis

Neljapäev, 21. september
Kell 9.05 karukoosolek väikeses saalis 1.a ja 4.a klassi õpilastele projekti "Kiusamisest vaba kool" raames
Kell 12.45 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22
Kell 10.30 kolme mereäärse - Laulasmaa Kool, Muhu Põhikool ja Pärnu Raeküla Kool - sõpruskooli juhtkondade kohtumine meie koolis


Reede, 22. september 
Pärnu Raeküla Kooli kooliolümpia on nädala võrra edasi lükatud st toimub 29. septembril 2017

Pühapäev, 24. september
Kell 13.00 Pärnumaa 10. rattaretk, start ja finiš rannastaadioni juurest. Ootame osalema kõiki meie õpilasi, vanemaid ja töötajaid! Registreerida tuleb ennast enne 21. septembrit! Eraldi peetakse arvestust koolide kohta. Parimatele eriauhinnad! 

 

 

Esmaspäev, 11. september
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 12. september
Kell 13.45 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.22

Kolmapäev, 13. september
Kell 9.50 ja 10.55 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a
Kell 09.00-11.00 osalevad 4. ja 5. klasside õpilased Pernova Hariduskeskuse Tehnikamaja (Kooli 6b) töötubades
Kell 13.45 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.22
Kell 15.00 õpetajate infotund Pärnu Jahtklubis

Neljapäev, 14. september
Kell 12.45 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22

Reede, 15. september
Kell 10.55 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a



Esmaspäev, 26. september
TEADLASTE ÖÖ FESTIVAL „Teadus ja ulme“ /TEADUSNÄDAL (eriplaan)
Kell 8.10 töötuba 9. klassile „ Mida on vaja selleks, et tööturul edukas olla?“ (Töötukassa lektor Karin Pulst)
Tähistame üheskoos Euroopa keeltepäeva!
Kell 9.50 II korruse fuajees algab koolipere interaktiivse suvise reisikaardi koostamine
Kell 10.10 2.-5. klassi õpilaste kogunemine I korruse fuajees
Kell 11.15 6.-9. klassi õpilaste kogunemine I korruse fuajees
Kell 12.20 3-liikmeliste võistkondade nutiviktoriin Euroopa keelte teemal 6.-9. klassi õpilastele II korruse fuajees
Armas õpilane, õpetaja, koolitöötaja! Kui Su koduraamatukogus on mõni huvitav ükskõik millises Euroopa keeles raamat, siis too see meie näitusele!

Teisipäev, 27. september
Kell 10.10 ( 7.a, 7.b, 8.a, 6.c) ja 11.15 (9. klass ja 8.b) külas Austria õpetaja pr Isabelle Lipp, kohtumine toimub ruumis A11
Kell 10.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3

Kolmapäev, 28. september
3.a, 3.b ja 3.c klassi õpilased osalevad Tartu Põllumajandusmuuseumi haridusprogrammis „Kartuli mitu palet“
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 29. september
Niidupargis toimub ülelinnaline murdmaajooks 
Kell 13.30 3. klassi 
Kell 14.15 4. klassi 
Kell 15.00 5. klassi 
Kell 15.40 6. ja 7. klassi
Kell 16.10 8. ja 9. klassi õpilastele

Esmaspäev, 19. september
Liiklusloengud 1. klassi õpilastele
Kell 8.10 1.b klass
Kell 9.05 1.a klass
Kell 10.10 1.c klass
Kell 9.50 ja 12.00 digivahetunnid õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 20. september
Kell 9.05 raamatukogutund 2.b klassi õpilastele
4.b klassi õpilased külastavad seenenäitust Pernova majas
Kell 14.10 klassiõpetajate ainesektsiooni koosolek võimla rõdul 

Kolmapäev, 21. september
Kell 14.00 õpetajate keelteainesektsiooni nõupidamine ruumis B9
3.c, 4.d ja 4.e klassi õpilased külastavad seenenäitust Pernova majas
Kell 14.10 Erasmus+ projektitund B9
Pärnu linna koolidevaheline pendelteatejooks Rannastaadioni harjutusväljakul
Kell 14.00 1.-3. klassi võistkonnad
Kell 14.20 4. klassi võistkonnad
Kell 15.00 6.-7. klassi võistkonnad
Kell 15.00 õpetajate infotund väikeses saalis A11

Neljapäev, 22. september
STIILIPÄEV – SUVI – viimane võimalus olla veel suviselt
Ülelinnalised elamusmängud 4. klassidele Raeküla metsas

Reede, 23. september
STIILIPÄEV – SÜGIS – saabunud sügise auks on aukohal pihlakakobarad kübaral,
tammetõrudest kaelakeed jne