Esmaspäev, 30. jaanuar
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 31. jaanuar
Kell 8.10 poistekoori proov ruumis C3
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 XII noorte tantsupeo „Mina jään“ 3. klassi tantsurühma ettetantsimine Mai koolis
Kell 11.15 XII noorte tantsupeo „Mina jään“ 4.c klassi tantsurühma ettetantsimine Mai koolis
Kell 12.00 võrkpalli kooliliiga 8. ja 9. klassi tüdrukutele Pärnu Spordihallis
Kell 17.30 hoolekogu koosolek

Kolmapäev, 1. veebruar
Kell 8.10 4. klassi matemaatika kooliolümpiaad ruumis B6
Kell 10.10 kõneminutid 2.-5. klassi õpilastele I korruse fuajees (kõneleb õp Eliis Truuman)
Kell 11.15 kõneminutid 6.-9. klassi õpilastele I korruse fuajees (kõneleb õp Eliis Truuman)
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11

Neljapäev, 2. veebruar
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 8.30 õpilasesindus sõidab sõpruskoolide koostöö koosolekule Laulasmaale
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 õppeprogramm "Eesti kivimid" keskkonnahariduskeskuses 7.a ja 7.b klassi õpilastele
Kell 10.00 1.a ja 1.b klassi õpilased tähistavad koos lasteaia lastega Raeküla lasteaia sünnipäeva
Kell 11.15 mudilaskoori proov ruumis A11 (proov kestab 2 tundi)
Kell 11.15 loeng "Kuidas läbi emotsionaalse kaasamise võita kliente ja luua väärtust" 7.a ja 8.a klassi õpilastele ruumis B3
Kell 16.00 7.a klassi õhtu ruumis C7

Reede, 3. veebruar
Kell 8.10 loeng "Kuidas läbi emotsionaalse kaasamise võita kliente ja luua väärtust" 8.b klassi õpilastele ruumis B3
Kell 10.00 poistekoori ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas

Esmaspäev, 23. jaanuar
Linna e-õppepäev, osalevad 7. ja 8. klassi õpilased
Ligipääs materjalidele:
7. klass: https://docs.google.com/document/d/12WWEPUHYM45WolWv5NvNvvddIFsujLgbxq-1u4l8qiA/edit?usp=sharing   
8. klass: https://docs.google.com/document/d/17sbjGagTlDYDczgjdekeOGSjd5ZJ9WlxkEjbajgPw6Y/edit?usp=sharing
Kell 9.30–14.00 lastekooride I ülevaatus Pärnu Kontserdimajas


Teisipäev, 24. jaanuar
Raamatukogus uus raamatunäitus "Sada küsimust ja vastust"
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.00 Teaduslahingu Pärnumaa voor Koidula gümnaasiumis, osaleb 9. klassi võistkond
Kell 12.20 3. klassi tantsupeorühma ettevalmistus Vanakooli keskuses
Kell 12.30 õppeprogramm "Turbasammal ja turvas"  Pärnu Keskkonnahariduskeskuses, osalevad 5. klassi õpilased
Kell 13.15 4.c klassi tantsupeorühma ettevalmistus Vanakooli keskuses

Kolmapäev, 25. jaanuar
Kell 12.30 linna rahvastepalli võistlused 3.-4. klassi tüdrukutele Pärnu Spordihallis
Kell 14.15 võõrkeelte võistlussari Sütevaka gümnaasiumis, seekord sõnavaramängud vene keeles

Neljapäev, 26. jaanuar

Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 õppeprogramm "Maavarad Eestis" Pärnu Keskkonnahariduskeskuses, osalevad 6.b klassi õpilased
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.30 linna rahvastepalli võistlused 3.-4. klassi poistele Pärnu Spordihallis

Reede, 27. jaanuar
Kell 14.00 8. klassi õpilaste uurimistööde kaitsmine ruumis A11

PÄRNU KOOLINOORTE 4. kl. RAHVASTEPALLIVÕISTLUSTEL SAAVUTAS MEIE KOOLI TÜDRUKUTE VÕISTKOND
I KOHA

VÕISTKOND MÄNGIS KOOSSEISUS:
JOHANNA KIVIMÄE 4.c kl.
MARTINA JUHANSOO 4.c kl.
BIRGITTA ANNIKO 4.a kl.
REBECA BAUMANN 4.c kl.
LUISA VAIGANOVA 4.b kl.
LISETT ILVES 4.b kl.
GRETTEL NARRUSKBERG 4.b kl.
SANDRA MILPAK 4.b kl.

P A L J U Õ N N E !!!

Rp 4.kl. T 25.01.2017 Large

Esmaspäev, 16. jaanuar
Kell 10.10 Kohtumine „Raeküla kool – 25“ RVK-s (9. klass)
Kell 11.15 7. ja 8. klasside õpilaste kogumine I korruse fuajees

Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B9
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 17. jaanuar
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B9
Kell 14.30 Sütevaka-Varraku mälumängu 1. voor (9. kl võistkond)

Kolmapäev, 18. jaanuar
Kell 14.15 võõrkeelte võistlussari 8.-9. klassi õpilastele Sütevaka gümnaasiumis - inglise keel
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11


Neljapäev, 19. jaanuar
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Reede, 20. jaanuar
Kell 12.30 6. ja 7. klassi õpilased õppeekskursioonil Tallinnas

Esmaspäev, 9. jaanuar
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klasi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 10. jaanuar
Raamatukogus näitus "Eesti algupärast lastekirjandust"
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 11. jaanuar
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klasi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 15.00 osalemine võistlusmängu „Huvitav teadus“ 3. voorus Koidula gümnaasiumis (9. klassi võistkond)

Neljapäev, 12. jaanuar
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 6.a klass Pärnu Keskkonnahariduskeskuses

Reede, 13. jaanuar
Kell 9.30 9. klassi keemiapäev Pärnu Keskkonnahariduskeskuses
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klasi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Laupäev, 14. jaanuar
Kell 11.00 perepäev kooli tulevate laste peredele kooli väikeses õppehoones

 

 

 

Õppealajuhataja kabinetis on kaotatud telefon!

Õpilasesindus kutsub – vahetundidel toimuvad korvpallivisked võimlas, tule ja proovi!

Esmaspäev, 2. veebruar
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 3. veebruar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Kolmapäev, 4. veebruar
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund
Kell 14.00 viktoriin Eesti kohta 4.- 6. klassi võistkondadele ruumis A11

Neljapäev, 5. veebruar
Raamatukogus uus raamatunäitus „Ei mõnuainetele!“
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Esmaspäev, 19. jaanuar
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 17.30 9. klassi õpilaste ja nende vanemate koosolek ruumis A11

Teisipäev, 20. jaanuar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund 
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine
Kell 15.00 keelte õpetajate nõupidamine ruumis C7

Neljapäev, 22. jaanuar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Reede, 23. jaanuar
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis

Laupäev, 24. jaanuar
Kell 12.00 lastekrimkade kirjandusmäng Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonnas, osaleb 3.a ja 3.b klassi võistkond ja
Kell 13.00 kohtuvad õpilased lastekirjanik Mika Keräneniga

Esmaspäev, 12. jaanuar
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 13. jaanuar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine
Kell 18.00 koosolek Erasmus+ projektirühma uute liikmete vanematele ruumis B1

Kolmapäev, 14. jaanuar
Kell 8.10 raamatukogutund 4.a klassi õpilastele
Kell 13.15 Erasmus+ projektirühma koosolek 8.a
Kell 14.00 Erasmus+ projektirühma koosolek 8.c
Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1
Kell 15.15 klassiõpetajate koosolek ruumis A2


Neljapäev, 15. jaanuar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.15 klassiõpetajate kovisioon väikese maja õpetajate toas

Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Õppealajuhataja kabinetis on 2 kaotatud telefoni (üks nendest juba aastast 2014)!

Laupäev, 17. jaanuar
Kell 11.00 perepäev kooli tulevatele lastele ja nende vanemetele väikeses koolihoones Lembitu 1A

Registreerimine 1. klassi spordiklassi jalgpalli ja tennise erialade katsetele! Oodatud on nii Pärnu linna kui ka maakonna lapsed!

Registreerimine toimub 20. jaanuarist kuni 10. veebruarini.

Kehalised katsed toimuvad 13. veebruaril kell 11.00.

Registreerimisvorm asub aadressil https://docs.google...viewform

Küsimuste või probleemide korral pöörduda õppealajuhataja Agita Keerdi poole (e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel 444 80 44)

Esmaspäev, 1. veebruar
Kell 10.00 2.-4. ja kell 11.05 5-.9. klassi õpilastele kõneminutid teemal „Minu Eesti“ (kõneleb õp Jane Liiv)
Kell 10.00 Goethe Instituudi ja SLV Suursaatkonna üritus "Autobahn" Pärnu Keskraamatukogus

Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Kolmapäev, 3. veebruar
Viiendad klassid õppereisil Tartus, väljasõit kooli juurest kell 8.30
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 14.15 inglise keele võistluspäev Sütevaka Humanitaargümnaasiumis

Kell 15.00 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 4. veebruar
Kell 11.00 Teadusteater Tervise kultuurikeskuses, osalevad 2.a, 2.b, 2.c, 3.a ja 3.b klassi õpilased

Reede, 5. veebruar
Meie raamatukogus uus näitus „Ei mõnuainetele!“
Kell 13.15  Elamusaasta projekti raames kohtumine dramaturgi hr Sven Karja ja lavastaja hr Siim Maateniga ruumis A11 (7.- 9. klassi õpilased)

Laupäev, 6. veebruar
Kell 10.00 bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor Koidula gümnaasiumis

Registreerimine 1. klassi spordiklassi katsetele!

Registreerimine toimub 20. jaanuarist kuni 10. veebruarini.

Kehalised katsed toimuvad 13. veebruaril. Täpne kellaaeg teatatakse vanemale e-posti teel hiljemalt 11. veebruariks.

Registreerimisvorm asub aadressil https://docs.google...viewform

Küsimuste või probleemide korral pöörduda õppealajuhataja Agita Keerdi poole (e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel 444 80 44).

Esmaspäev, 18. jaanuar
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 19. jaanuar
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 20. jaanuar
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund B9
Kell 15.05 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 21. jaanuar
Kell 10.15 osalevad 3.b ja 3.c klassi õpilased programmis "Tere, tere, koprapere" Kabli RMK-s

11.01.16 – 15.11.16 toimuvad kooli võimlas 6.-9. klassi õpilaste võrkpalli võistlused
Esmaspäev, 11. jaanuar
Raamatukogus uus näitus – „Eesti algupärast kirjandust“
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 12. jaanuar
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 13. jaanuar
Kell 14.00 linna digipöörde 4. ühiskoolituspäev Pärnu Ühisgümnaasiumis
Kell 14.05. Erasmus+ projektitund ruumis B9

Neljapäev, 14. jaanuar
Kell 10.00 raamatukogutund 4.a klassi õpilastele
Kell 16.00 eKooli koolitus õpetajatele ruumis B3

Laupäev, 16. jaanuar
Kell 11.00 perepäev kooli tulevate laste peredele