Esmaspäev, 20. veebruar
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 10.55 digivahetund õpetajatele arvutiklassis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 21. veebruar
Kell 9.05 loeng 6.a, 6.b, 6.c, 7.a ja 7.b klasside õpilastele väikeses saalis (A11)

Kell 9.50 viktoriin 3.-4. klasside 3-liikmelistele võistkondadele ruumis B3
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 22. veebruar
Kell 10.10-10.55 Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktuse peaproov Vanakooli keskuses
Kell 13.00 loodusviktoriin 3.-4. klasside õpilastele Pärnu loodusmajas
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis

Neljapäev, 23. veebruar
Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktused toimuvad Raeküla Vanakooli Keskuses (aktusel nõutav pidulik must-valge riietus)
Kell 8.30 1.-2. klassi õpilastele
Kell 9.45 3.-5. klassi õpilastele
Kell 11.00 6.-9. klassi õpilastele
Kell 12.45 õpilaste ja õpetajate kogunemine Alevi kalmistu juures ja kell 13.00 rongkäik

Ilusat Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva!

24.-28.02.2017 koolivaheaeg, kohtume 1. märtsil!

Võõrkeelte nädal

Esmaspäev, 13. veebruar
Kell 9.10 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.20 ühislaulmine hr Erhard Ohlhoffiga ruumis A11

Teisipäev, 14. veebruar
Puna-roosa stiilipäev ja töötab sõbrapäeva postkast
Vene multifilmide vaatamine ruumis C7
Kell 9.30 õppeprogramm "Orienteerumine kaardi, kompassi ja GPSi abil" Pernovas 8.b klassi õpilastele
Kell 12.00 Pärnu Keskraamatukogu ja Pärnu Muuseumi nutimäng 5. klasside võistkondadele

Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.30 Pärnumaa Varraku-Sütevaka mälumängu 2. voor 8.-9. klasside õpilastele (kirjandus, ajalugu)

Kolmapäev, 15. veebruar
Vene klaviatuuril trükkimise võistlus vene keele tunnis

Võõrkeelte olümpiaad ainetunnis
Kuldvillak inglise keele tunnis

Kell 9.00-10.00 5. klassi inimeseõpetuse veebiolümpiaad
Kell 10.30-11.30 6. klassi inimeseõpetuse veebiolümpiaad
Kell 12.00-13.00 7. klassi inimeseõpetuse veebiolümpiaad
Kell 12.00 võrkpalli miniliiga võistlused 6. klassi tüdrukutele Pärnu Spordihallis

Kell 13.30-14.30 8. klassi inimeseõpetuse veebiolümpiaad
Kell 13.15 saksa keele viktoriin II korruse fuajees

Neljapäev, 16. veebruar
Leitud telefon on õppealajuhataja kabinetis
Võõrkeelte olümpiaad ainetunnis
Kell 10.10 vene keele viktoriin kolmeliikmelistele võistkondadele
Kell 12.00 võrkpalli miniliiga võistlused 6. klassi poistele
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 NUPUTA piirkonnavoor 5.-7. klassi õpilastele ühisgümnaasiumis

Kell 14.00 Pärnu linna 17. „Kuldsuu“ kõnevõistlus „Maailm on imesid täis“

Reede, 17. veebruar
I
I korruse fuajees töötab kohvik "Maailma maitsed"

Kell 13.05 võõrkeelte nädala lõpetamine ja parimate võõrkeelte oskajate autasustamine
Kell 19.00 järgmise õppeaasta 1. spordiklassi tennise kehalised katsed tennise keskuse Merehalli väljakul

Laupäev, 18. veebruar
Kell 10.30 järgmise õppeaasta 1. spordiklassi jalgpalli katsed kooli võimlas

Esmaspäev, 6. veebruar
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.00 õpituba "Teeme ise muusikat" Pärnu Kontserdimajas, osalevad 4.a klassi õpilased
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 7. veebruar
Turvalise interneti päev, uus näitus meie raamatukogus "Ei mõnuainetele"
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 õppeprogramm 8.a klassi õpilastele keskkonnahariduskeskuses
Kell 10.55 viktoriin interneti turvalisuse teemal ruumis A11
Kell 11.00–14.00 mudilaskooride I ülevaatus Pärnu Kontserdimajas
Kell 11.30 1.-3. klassi tüdrukute rahvaste palli võistlused
Kell 13.00 1.-3. klassi poiste rahvaste palli võistlused
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 8. veebruar
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 9. veebruar
Kell 12.00 käsitööpäev Ülejõe põhikoolis, osalevad 4.d ja 4.e klassi õpilased
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.15 viktoriin võõrkeelte teemal Sütevaka gümnaasiumis
Kell 15.00 võistlusmängude sarja „Huvitav teadus“ viimane voor (ettevõtlus) Koidula gümnaasiumis, osaleb 9. klassi võistkond

Laupäev, 11. veebruar
Minifirmade osalemine vabariiklikul aastalaadal Tallinnas

PÄRNU KOOLINOORTE  3. kl.  RAHVASTEPALLIVÕISTLUSTEL  SAAVUTAS MEIE KOOLI TÜDRUKUTE VÕISTKOND

I   KOHA

VÕISTKOND MÄNGIS KOOSSEISUS:

LAURA SÕSTAR

ELISABET SAUE

RAGNE – RIIN POOTSIK

KADI LÕHMUS

CARMEL – ELIISE VUHT

BRITH ELIIS TÄHISTE

NOORA – MIA VÄRBU

MERIT LELOV

P A L J U   Õ N N E !!!

Rahvastepall 3. kl. T 7.02.2017 Large

 

PÄRNU KOOLINOORTE  3. kl.  RAHVASTEPALLIVÕISTLUSTEL  SAAVUTAS MEIE KOOLI POISTE VÕISTKOND

II   KOHA

VÕISTKOND MÄNGIS KOOSSEISUS:

MARKO MARDISTE

REIGO LEHTSAAR

KENNERD MELTS

JOOSEP LIMBERK

MARTIN NEPPO

MAIRON LELOV

EGERT ADAMSON

KEVIN TAMMELA

P A L J U   Õ N N E !!!

Rp 3. kl. P 7.02. 2017 Large

1. veebruaril toimus jalgpallis sõpruskohtumine. Kohtusid meie kooli 2.A ja 3.A klasside jalgpalliõpilased Pärnu Kalevi eakaaslastega. Mäng oli pingeline ja tempokas, kus võitjana väljusid Kalevi poisid tulemusega 13:9. Mõlema võistkonna treener on meie õpetaja Indrek Joost, kes selle kohtumise ka korraldas. Enamik klubipoisse on trennis käinud juba alates 4-5 aastaselt, seetõttu oli ka mõistetav lõpptulemus. Meie õpilased olid väga väga tublid ja andsid endast kõik. Treener Indrek jäi kohtumisega väga rahule. Väga tublid olete, meie noored jalgpallurid!

1

2

Esmaspäev, 30. jaanuar
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 31. jaanuar
Kell 8.10 poistekoori proov ruumis C3
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 XII noorte tantsupeo „Mina jään“ 3. klassi tantsurühma ettetantsimine Mai koolis
Kell 11.15 XII noorte tantsupeo „Mina jään“ 4.c klassi tantsurühma ettetantsimine Mai koolis
Kell 12.00 võrkpalli kooliliiga 8. ja 9. klassi tüdrukutele Pärnu Spordihallis
Kell 17.30 hoolekogu koosolek

Kolmapäev, 1. veebruar
Kell 8.10 4. klassi matemaatika kooliolümpiaad ruumis B6
Kell 10.10 kõneminutid 2.-5. klassi õpilastele I korruse fuajees (kõneleb õp Eliis Truuman)
Kell 11.15 kõneminutid 6.-9. klassi õpilastele I korruse fuajees (kõneleb õp Eliis Truuman)
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11

Neljapäev, 2. veebruar
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 8.30 õpilasesindus sõidab sõpruskoolide koostöö koosolekule Laulasmaale
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 õppeprogramm "Eesti kivimid" keskkonnahariduskeskuses 7.a ja 7.b klassi õpilastele
Kell 10.00 1.a ja 1.b klassi õpilased tähistavad koos lasteaia lastega Raeküla lasteaia sünnipäeva
Kell 11.15 mudilaskoori proov ruumis A11 (proov kestab 2 tundi)
Kell 11.15 loeng "Kuidas läbi emotsionaalse kaasamise võita kliente ja luua väärtust" 7.a ja 8.a klassi õpilastele ruumis B3
Kell 16.00 7.a klassi õhtu ruumis C7

Reede, 3. veebruar
Kell 8.10 loeng "Kuidas läbi emotsionaalse kaasamise võita kliente ja luua väärtust" 8.b klassi õpilastele ruumis B3
Kell 10.00 poistekoori ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas