Esmaspäev, 20. veebruar
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 10.55 digivahetund õpetajatele arvutiklassis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 21. veebruar
Kell 9.05 loeng 6.a, 6.b, 6.c, 7.a ja 7.b klasside õpilastele väikeses saalis (A11)

Kell 9.50 viktoriin 3.-4. klasside 3-liikmelistele võistkondadele ruumis B3
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 22. veebruar
Kell 10.10-10.55 Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktuse peaproov Vanakooli keskuses
Kell 13.00 loodusviktoriin 3.-4. klasside õpilastele Pärnu loodusmajas
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis

Neljapäev, 23. veebruar
Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktused toimuvad Raeküla Vanakooli Keskuses (aktusel nõutav pidulik must-valge riietus)
Kell 8.30 1.-2. klassi õpilastele
Kell 9.45 3.-5. klassi õpilastele
Kell 11.00 6.-9. klassi õpilastele
Kell 12.45 õpilaste ja õpetajate kogunemine Alevi kalmistu juures ja kell 13.00 rongkäik

Ilusat Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva!

24.-28.02.2017 koolivaheaeg, kohtume 1. märtsil!

Võõrkeelte nädal

Esmaspäev, 13. veebruar
Kell 9.10 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.20 ühislaulmine hr Erhard Ohlhoffiga ruumis A11

Teisipäev, 14. veebruar
Puna-roosa stiilipäev ja töötab sõbrapäeva postkast
Vene multifilmide vaatamine ruumis C7
Kell 9.30 õppeprogramm "Orienteerumine kaardi, kompassi ja GPSi abil" Pernovas 8.b klassi õpilastele
Kell 12.00 Pärnu Keskraamatukogu ja Pärnu Muuseumi nutimäng 5. klasside võistkondadele

Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.30 Pärnumaa Varraku-Sütevaka mälumängu 2. voor 8.-9. klasside õpilastele (kirjandus, ajalugu)

Kolmapäev, 15. veebruar
Vene klaviatuuril trükkimise võistlus vene keele tunnis

Võõrkeelte olümpiaad ainetunnis
Kuldvillak inglise keele tunnis

Kell 9.00-10.00 5. klassi inimeseõpetuse veebiolümpiaad
Kell 10.30-11.30 6. klassi inimeseõpetuse veebiolümpiaad
Kell 12.00-13.00 7. klassi inimeseõpetuse veebiolümpiaad
Kell 12.00 võrkpalli miniliiga võistlused 6. klassi tüdrukutele Pärnu Spordihallis

Kell 13.30-14.30 8. klassi inimeseõpetuse veebiolümpiaad
Kell 13.15 saksa keele viktoriin II korruse fuajees

Neljapäev, 16. veebruar
Leitud telefon on õppealajuhataja kabinetis
Võõrkeelte olümpiaad ainetunnis
Kell 10.10 vene keele viktoriin kolmeliikmelistele võistkondadele
Kell 12.00 võrkpalli miniliiga võistlused 6. klassi poistele
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 NUPUTA piirkonnavoor 5.-7. klassi õpilastele ühisgümnaasiumis

Kell 14.00 Pärnu linna 17. „Kuldsuu“ kõnevõistlus „Maailm on imesid täis“

Reede, 17. veebruar
I
I korruse fuajees töötab kohvik "Maailma maitsed"

Kell 13.05 võõrkeelte nädala lõpetamine ja parimate võõrkeelte oskajate autasustamine
Kell 19.00 järgmise õppeaasta 1. spordiklassi tennise kehalised katsed tennise keskuse Merehalli väljakul

Laupäev, 18. veebruar
Kell 10.30 järgmise õppeaasta 1. spordiklassi jalgpalli katsed kooli võimlas

Esmaspäev, 6. veebruar
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.00 õpituba "Teeme ise muusikat" Pärnu Kontserdimajas, osalevad 4.a klassi õpilased
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 7. veebruar
Turvalise interneti päev, uus näitus meie raamatukogus "Ei mõnuainetele"
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 õppeprogramm 8.a klassi õpilastele keskkonnahariduskeskuses
Kell 10.55 viktoriin interneti turvalisuse teemal ruumis A11
Kell 11.00–14.00 mudilaskooride I ülevaatus Pärnu Kontserdimajas
Kell 11.30 1.-3. klassi tüdrukute rahvaste palli võistlused
Kell 13.00 1.-3. klassi poiste rahvaste palli võistlused
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 8. veebruar
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 9. veebruar
Kell 12.00 käsitööpäev Ülejõe põhikoolis, osalevad 4.d ja 4.e klassi õpilased
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.15 viktoriin võõrkeelte teemal Sütevaka gümnaasiumis
Kell 15.00 võistlusmängude sarja „Huvitav teadus“ viimane voor (ettevõtlus) Koidula gümnaasiumis, osaleb 9. klassi võistkond

Laupäev, 11. veebruar
Minifirmade osalemine vabariiklikul aastalaadal Tallinnas

PÄRNU KOOLINOORTE  3. kl.  RAHVASTEPALLIVÕISTLUSTEL  SAAVUTAS MEIE KOOLI TÜDRUKUTE VÕISTKOND

I   KOHA

VÕISTKOND MÄNGIS KOOSSEISUS:

LAURA SÕSTAR

ELISABET SAUE

RAGNE – RIIN POOTSIK

KADI LÕHMUS

CARMEL – ELIISE VUHT

BRITH ELIIS TÄHISTE

NOORA – MIA VÄRBU

MERIT LELOV

P A L J U   Õ N N E !!!

Rahvastepall 3. kl. T 7.02.2017 Large

 

PÄRNU KOOLINOORTE  3. kl.  RAHVASTEPALLIVÕISTLUSTEL  SAAVUTAS MEIE KOOLI POISTE VÕISTKOND

II   KOHA

VÕISTKOND MÄNGIS KOOSSEISUS:

MARKO MARDISTE

REIGO LEHTSAAR

KENNERD MELTS

JOOSEP LIMBERK

MARTIN NEPPO

MAIRON LELOV

EGERT ADAMSON

KEVIN TAMMELA

P A L J U   Õ N N E !!!

Rp 3. kl. P 7.02. 2017 Large

1. veebruaril toimus jalgpallis sõpruskohtumine. Kohtusid meie kooli 2.A ja 3.A klasside jalgpalliõpilased Pärnu Kalevi eakaaslastega. Mäng oli pingeline ja tempokas, kus võitjana väljusid Kalevi poisid tulemusega 13:9. Mõlema võistkonna treener on meie õpetaja Indrek Joost, kes selle kohtumise ka korraldas. Enamik klubipoisse on trennis käinud juba alates 4-5 aastaselt, seetõttu oli ka mõistetav lõpptulemus. Meie õpilased olid väga väga tublid ja andsid endast kõik. Treener Indrek jäi kohtumisega väga rahule. Väga tublid olete, meie noored jalgpallurid!

1

2

Esmaspäev, 2. märts
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine

Teisipäev, 3. märts
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Kell 18.00 Erasmus+ lastevanemate koosolek B1

Kolmapäev, 4. märts
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund B9
Sisekergejõustiku võistlused Hansahallis

Neljapäev, 5. märts
Kell 8.15 2.c klassi ujumine


 

 

Esmaspäev 23. veebruar

Kell 8.10 loeng 8.b ja 8.c klassi õpilastele „Jaapani animatsioon“ ruumis A11 (lektor Kaia Jallai)
Kell 9.05 sama loeng 7. ja 8.a klassi õpilastele

Eesti Vabariigi 97. aastapäevale pühendatud pidulikud aktused vanakooli keskuses:
Kell 9.00 1.-2. klassid, järgneb kringli söömine klassis
2.c klassijuhatajatunni külaline on lapsevanem, sportlane ja ettevõtja Imre Taveter
Kell 10.15 3.-5. klassid, järgneb kringli söömine klassis, enne on 2 tundi
Kell 11.30 6.-9. klassid, järgneb kringli söömine klassis, enne on 3 tundi

Kell 15.45 kogunemine rongkäiguks Alevi kalmistu juures – olete oodatud!

Pikapäevarühma 23. veebruaril ei toimu!

Teisipäev, 24. veebruarEesti Vabariigi 97. aastapäev
Meeleolukat aastapäeva!

Kolmapäev, 25. veebruar
4.- 6. klassi tüdrukute võrkpalli miniliiga võistlused spordihallis
Kell 10.00 - 13.00 poiste laulupäev Rääma ja Raeküla koolide poistekoorile
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund
Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 26. veebruar
4.- 6. klassi poiste võrkpalli miniliiga võistlused spordihallis
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Reede, 27. veebruar
Infomess Suunaja 2015 Pärnu Kontserdimajas

Esmaspäev, 16. veebruar
Kell 9.05 päästekoolitus (2 x 45 min) 6. a ja 6. b klassile ruumis A11
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine B12

Teisipäev, 17. veebruar
Vastapäev
Kell 8.15 2.c klassi I rühma ujumine
Kell 9.00 2.c klassi II rühma ujumine
Kell 9.00 1.a klass Pärnumaa Keskkonnahariduskeskuses
Kell 10.45 ja 11.50 reklaamklippide vaatamine, on avatud pannkoogikohvik, keeltenädala lõpetamine
Kell 11.05 vastlapäev staadionil (1.a, 1.b, 1.c, 2.b, 3.a, 3.b, 4.b, 4.c klassid)
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.00  võistlus Pärnu keskraamatukogus ja Pärnu muuseumis (osalevad 5.a ja 5.b klasside võistkonnad)
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 13.15 Vastlapäev staadionil (4.a, 5.a, 5.b, 6.a, 6.b klassid)
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.30  Pärnumaa 8.- 9. klassi õpilaste Varraku-Sütevaka mälumängu I voor (osaleb 5-liikmeline võistkond)
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine
1.- 3. klassi tüdrukute rahvastepalli võistlused spordihallis

Kolmapäev, 18. veebruar
1.- 3. klassi poiste rahvastepalli võistlused spordihallis
Kell 11.30 1.a, 2.a,b,c, 3.a,b,4.b,5.b klassi õpilased Ugalas etendusel "Printsess Luluu ja härra Kere"
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund

Neljapäev, 19. veebruar
Kell 8.15 2.c klassi I rühma ujumine
Kell 9.00 2.c klassi II rühma ujumine
Kell 9.50 lambanäituse avamine
Kell 10.45 valime stiilsemaid villaste rõivaste kandjaid 3. korruse fuajees (8.- 9. klassi õpilased ja õpetajad)
Kell 11.50 1.-4. klassi õpilased ja õpetajad
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 12.55 5.-7. klassi õpilased ja õpetajad
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Reede, 20. veebruar
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis
Kell 11.00 – 12.00 ettevõtte SKANO külastus, osalevad 8.a ja 8.b klassi õpilased

Keeltenädal
Ootame huvitavaid ja fantaasiarikkaid reklaamklippe teemadel - Pärnu linn, toit, koolimood! Palume esitada hiljemalt 12.02.2015!

Esmaspäev, 9. veebruar
Inglise keele kooliolümpiaad 6.- 9. klassi õpilastele
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 10. veebruar
Ristsõnade lahendamise päev
Raamatukogus uus näitus „Eesti rahva ajaloost“
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 10.00 õpioskused läbi teatmestu 4.b klassi õpilastele
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Kolmapäev, 11. veebruar
Valentinipäeva luuletuste kirjutamine, plakatite tegemine. Sõnadest oma sõbra portree koostöös kunstiõpetajaga
Kell 10.00 raamatukogutund 4.c klassi õpilastele
Võrkpalli Kooliliiga võistlused spordihallis 6.- 9. klassi tüdrukutele
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund

Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 12. veebruar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine
Viktoriin õpitavaid keeli rääkivate maade geograafiast

Võrkpalli Kooliliiga võistlused spordihallis 6.- 9. klassi poistele
Kell 17.00 3.a klassi õhtu ruumis A1

Reede, 13. veebruar – sõbrapäeva tähistamine
II korruse fuajees õpilasesinduse kohvik, pannkoogipäev toimub 17. veebruaril
Reklaamklippide vaatamine II korruse fuajees, vaatajapreemia väljakuulutamine

 

Meie kooli 12 õpilast ja 2 õpetajat osalevad 29.02-04.03 õpilasvahetuse kohtumisel Prantsusmaal Lorientis Erasmus+ programmi projekti "Noored ja tervislikud käitumisharjumused" raames.

Koolis toimub võõrkeelte nädal – osale kindlasti!

Esmaspäev, 29. veebruar
Inglise ja saksa keele olümpiaadid 8. ja 9. klasside õpilastele
Kell 8.10 kohtub 9. klasside õpilastega Sütevaka gümnaasiumi direktor Andres Laanemets
Kell 8.10 keskkonnaharidusloeng "Prügi ja taaskasutus" 2.b klassi õpilastele ruumis B8 (lektor pr Merike Palginõmm)
Kell 9.05 keskkonnaharidusloeng "Prügi ja taaskasutus" 2.c klassi õpilastele ruumis B8 (lektor pr Merike Palginõmm)
Kell 10.00 keskkonnaharidusloeng "Prügi ja taaskasutus" 2.a klassi õpilastele ruumis B8 (lektor pr Merike Palginõmm)
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 1. märts
Inglise ja saksa keele olümpiaadid 9. klasside õpilastele
Vene keele olümpiaad 7.-9. klassi õpilastele
Spelling be võistlus 5. ja 6. klassi õpilastele
Inglise keele viktoriin 4. klassi õpilastele
Kell 12.00 minivõrkpalli linnavõistlused 4.-6. klassi tüdrukutele Pärnu Spordihallis, võistkond lahkub koolist kell 11.00
Kell 8.10 keskkonnaharidusloeng "Vesi" 4.a klassi õpilastele ruumis A1 (lektor pr Merike Palginõmm)
Kell 9.05 keskkonnaharidusloeng "Vesi" 4.b klassi õpilastele ruumis A1 (lektor pr Merike Palginõmm)
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 2. märts
Kell 8.10 keskkonnaharidusloeng "Energia" 3.a klassi õpilastele ruumis A2 (lektor pr Merike Palginõmm)
Kell 9.05 keskkonnaharidusloeng "Energia" 3.b klassi õpilastele ruumis A2 (lektor pr Merike Palginõmm)
Kell 10.00 keskkonnaharidusloeng "Energia" 3.c ja 3.d klassi õpilastele ruumis A2 (lektor pr Merike Palginõmm)
Kell 10.00 Spelling be võistlus 7.b klassi õpilastele
Kell 12.10 Spelling be võistlus 7.a klassi õpilastele
Kell 12.00 minivõrkpalli linnavõistlused 4.-6. klassi poistele Pärnu Spordihallis, võistkond lahkub koolist kell 11.00
Kell 13.15 kolmekeelne viktoriin ruumis A11 (osalevad neljaliikmelised võistkonnad)
Kell 15.00 digikoolitus õpetajatele kabinetis B3

Neljapäev, 3. märts
Kell 8.10 arendav saksakeelne võistlus „Stationen“ ruumis 11, osalevad kõik saksa keelt õppivad õpilased 
Vene keele mäng 7.-9. klassi õpilastele
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Reede, 4. märts
Rahvusköökide tutvustus, töötab kohvik
Kell 11.05 5. klasside õpilastele keskkonnateemaline õppeprogramm "Prügi vahetund" ruumis B3
Kell 11.05 võõrkeelte nädala võitjate tunnustamine I korruse fuajees (3.-5. klassi õpilased)

Kell 12.10 võõrkeelte nädala võitjate tunnustamine I korruse fuajees (6.-9. klassi õpilased)

Esmaspäev, 22. veebruar
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 15.00 9. klasside tutvumine Pärnu Ühisgümnaasiumiga

Teisipäev, 23. veebruar
Eesti Vabariigi aastapäeva aktused:
Kell 8.30 1.-2. klassi õpilastele, söömine kell 9.15
Kell 9.45 3.-5. klassi õpilastele, söömine kell 10.30
Kell 11.00 6.-9. klassi õpilastele, söömine kell 9.50
Kell 12.45 õpilaste rongkäiguks kogunemine Alevi kalmistu juures
Kell 16.00 Rein Rannap ja Kristjan Kannukese kontsert Sütevaka Humanitaargümnaasiumis - TASUTA
Kell 17.00 Rahvapidu TULJAK Pärnu Muuseumi esisel platsil
Kell 19.00 Ansambel Steps to Synaps kontsert Pärnu Noorte Vabajakeskuses - TASUTA
Pärnu Muuseum on avatud tavapärasel ajal ning sissepääs muuseumi püsiekspositsiooni on kaks ühe hinnaga!
Lisaks näeb terve päeva vältel muusemi kinosaalis Rao Heidmetsa dokumentaalfilmi "Elulood" (2007). Film linastub igal täistunnil ja pooltunnil

Kolmapäev, 24. veebruar – ilusat Eesti Vabariigi 98. aastapäeva!

Neljapäev, 25. veebruar
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Esmaspäev, 15. veebruar
Kell 14.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 16. veebruar
Koidula gümnaasiumi haridusprogrammi õppereis Eesti Kunstimuuseumisse registreeritud õpilastele, väljasõit kell 8.00 Endla eest
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kell 12.00 Pärnu Keskraamatukogu ja Pärnu Muuseumi koostöömäng, osalevad 5.a ja 5.b kl võistkonnad
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Rahvastepalli linnavõistlused 1.-3. klassi tüdrukutele
Kell 14.30 Sütevaka ja Varraku mälumängusarja I etapp.

Kolmapäev, 17. veebruar
Kell 12.00 projekti „Digipööre Pärnu linnas“ lõpuseminar
Rahvastepalli linnavõistlused 1.-3. klassi poistele
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis B1

Neljapäev, 18. veebruar
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.-4. klasside loodus- ja keskkonnateemaline viktoriin Keskkonnaharidus-keskuses
Kell 14.00 kõnevõistlus Kuldsuu 2016 Pärnu Humanitaargümnaasiumis

08. – 12.02.2016 võimlas toimuvad koolisisesed rahvastepalli võistlused 3. klassi õpilastele

Esmaspäev, 8. veebruar
Kell 15.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 9. veebruar
Vastlapäev
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.15 vene keele sõnavaramängud Sütevaka Humanitaargümnaasiumis

Kolmapäev, 10. veebruar
2.b, 2.c ja 7.b klass õppematkal „Mets on vaesemehe kasukas“ (RMK projekti raames), õpilased lahkuvad koolist kell 8.45
Meie raamatukogus uus näitus „Eesti rahva ajaloost“
4.b klassi raamatukogutund
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 14.00 koosolek klassiõpetajate ruumis A 2
Kell 15.00 HITSA digikoolitus õpetajatele ruumis B3, koolitaja pr Varje Tipp
Kooliliiga võrkpalli linnavõistlused 6.-9. klassi tüdrukutele
Kell 17.30 hoolekogu koosolek

Neljapäev, 11. veebruar
Kooliliiga võrkpalli linnavõistlused 6.-9. klassi poistele
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.30 etiketikoolitus Ammende villas, osalevad 9.a klassi õpilased

Reede, 12. veebruar – tähistame sõbrapäeva!
Suure sõbra projektis osalevad 1. ja 3. klasside õpilased
Kell 12.00 etiketikoolitus Ammende villas, osalevad 6.a ja 6.b klassi õpilased
Kell 13.00 Võistlus Adventures with English Tammsaare koolis, osalevad 5.a ja 5.b klassi registreeritud õpilased
Kell 17.30 SÕBRAPÄEVA PIDU Raeküla Vanakooli Keskuses

Laupäev, 13. veebruar
Kell 10.00 kehalised katsed 2016.a sügisel spordiklassi õppima soovijatele kooli võimlas
Kell 10.00 ajaloo olümpiaad Mai koolis
Kell 10.00 õpilasfirmade aastalaat 2016 Rocca al Mares