26.03. - 01.04. toimub projekti "Noored ja tervislikud käitumisharjumused" raames õpilasvahetus Lorienti, Prantsusmaale.
Projekti koduleht: https://youthandhealthyhabits.wordpress.com/
Õpilasvahetuse blogi: https://youthandhealthyhabits.wordpress.com/blog-2/meeting-in-lorient-march-2017/meeting-in-lorient-march-2017-estonia/

Esmaspäev, 27. märts
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Teisipäev, 28. märts
Kell 9.05 6.c klassi õpilastele ohutusalane eeltest ruumis B9
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 29. märts
Kell 8.30-14.30 mobiilse planetaariumi etendused graafiku alusel
Kell 10.10 6.b klassi õpilastele ohutusalane eeltest ruumis B3

Neljapäev, 30. märts
Kell 8.10 6.a klassi õpilastele ohutusalane eeltest ruumis B3
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 XII noorte tantsupeo võimlemisrühmade ülevaatuse proovid
Kell 15.00 projekti "Kõige Linnusõbralikum Klass" suur finaal

Reede, 31. märts
Kell 13.15 üritus "Raeküla kool otsib talenti" väikeses saalis A11 - olete oodatud!

Laupäev, 01. aprill
Kell 12.00-16.00 EDUKATSIOON Pärnu Noorte Vabaajakeskuses (registreerunutele)

Kui sa oled andekas laulja või tantsija, oskad teha mustkunsti, soovid esitada omaloomingut või oled mõnel teisel alal andekas, siis ME OTSIME JUST SIND!

Enda osalemissoovist anna teada huvijuhile!

 

Otsime talenti

17. märtsil toimus koolis Playback show koolivoor, kus parima etteaste tegi Lisandra Aaslaid (4.c), kelle etteaste kandis nime "Rapuntsel". Teise auhinnalise koha saavutasid Emma Thompson ja Desiree Reek (2.b) looga „Väikelinna gangsterid“. Kolmanda koha vääriliseks hinnati Birgit Nurmberg ja Liisi Mets (5.kl) esitust „Meelejahutajad“.

 

Videokokkuvõtte autor Lisandra ema Piret:https://youtu.be/ZGL4kdfORw0

Esmaspäev, 20. märts
Ülemaailmne suutervise päev, www.suukool.ee
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3 - teema Sketchpad
Kell 13.30 Juhtkonna nõupidamine ruumis B9

Teisipäev, 21. märts
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3 - teema Sketchpad
Kell 15.00 2.–4. klasside Gulliveri mängu I eelvoor Endla teatri sammassaalis, osaleb 4.c klassi võistkond

Kolmapäev, 22. märts
Uus näitus "Kunstiraamatuid kooli raamatukogus"
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund B9
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3 - teema: HITSA täiendkoolituse eelmooduli täitmine

Reede, 24. märts
Kooride laulupäev ruumis A11:
Kell 11.15 poistekoor
Kell 12.20 mudilaskoor
Kell 13.15 lastekoor

Inimeseõpetuse vabariikliku olümpiaadi piirkonnavoorus saavutas 7.a klassi õpilane Mari-Liis Holm II koha – õnnitleme! Aitäh, õpetaja Riita Tõniste! 

Holm

 

 

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas 7.a klassi õpilane Maia Pärnpuu III koha – õnnitleme! Aitäh, õpetaja Marika Kohv! 

Pärnpuu

Emakeele, loodus- ja reaalainete nädal

Esmaspäev, 13. märts
Kell 13.15 klaasipuhumise presentatsioon ruumis A11
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine ruumis B9

Teisipäev, 14. märts - Emakeelepäev
Kell 8.10 kõneminutid 1.-5. klassi õpilastele I korruse fuajees, kõneleb eesti keele õpetaja Anu Helemäe
Kell 8.30 kõneminutid 6.-9. klassi õpilastele I korruse fuajees, kõneleb eesti keele õpetaja Anu Helemäe
Viktoriin Eesti keelemeeste kohta III korruse fuajees, II korruse fuajees õpilaste ja õpetajate lemmikraamatute näitus
Vahetundide ajal raamatute ettelugemine ruumis A11, e-etteütlus eesti keele tundides
Kell 10.00 2.a ja 4.e klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis

Kell 10.55 õpetaja Mare Vlassovi keemiakatsed ruumis C8
Kell 11.15 3.b ja 4.d klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 12.30 4.b klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis

Kolmapäev, 15. märts - rahatarkuse päev
Rahatarkuse tunnid ruumis A11:
Kell 8.10 7.a klassi õpilastele (lektor hr Andres Angerjärv, SEB)
Kell 9.05 8.a klassi õpilastele (lektor hr Toomas Sutt, SEB)
Kell 10.10 8.b klassi õpilastele (lektor pr Merike Lank, Swedbank)
Kell 11.15 7.b klassi õpilastele (lektor hr Mati Tiimus, Nordea)
Kell 12.20 investeerimisloeng 7. ja 8. klasside õpilastele (lektor hr Ott Raidla, Börs)
Kell 13.15 loovülesanne - omandatud teadmiste rakendamine (läbiviija pr Anu Olvik, Rahandusministeerium)
Vahetundide ajal minifirmade toodangu müük 
Kell 10.00 1.b klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis

Kell 11.15 2.b klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 12.30 1.c klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 15.00 Õpetajate infotund ruumis A11

Neljapäev, 16. märts
Kell 8.10 maailma populaarseim matemaatikavõistlus KÄNGURU registreeritud õpilastele  
Kell 10.00-14.30 EÕEL Pärnumaa regionaalne koolituspäev Koidula koolis

Kell 10.00 2.c klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 11.15 4.c klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 12.30 1.a klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 13.00 üleriigilise 3.-4. klasside kirjandusmängu Pärnumaa võistlus Pärnu Keskraamatukogus, osaleb 4.b klassi võistkond

Reede, 17. märts
Vahetundide ajal viktoriin "Lõbus matemaatika" II korruse fuajees
Kell 10.00 3.c klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 10.55 õpetaja Mare Vlassovi keemiakatsed ruumis C8

Kell 11.15 4.a ja 4.f klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 12.30 3.a klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 13.15 kooli Playback võistlus ruumis A11

Esmaspäev, 6. märts
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine ruumis B9

Teisipäev, 7. märts
Kell 14.00 sisekergejõustiku võistlused Pärnu Kergejõustikuhallis 3.-4. klasside õpilastele
Kell 11.15 mudilaskoori proov ruumis A11

Kolmapäev, 8. märts
Kell 15.00 digitund õpetajatele arvutiklassis

Neljapäev, 9. märts
Kell 10.45 raamatukogutund Pärnu Keskraamatukogus 2.b klassi õpilastele
Kell 11.15 4.-6. klassi õpilaste kogunemine I korruse fuajees

Reede, 10. märts
Kell 10.00 linna matemaatikaolümpiaad Koidula gümnaasiumis 4.-6. klasside õpilastele

2016 / 17 SWEDPANK VÕRKPALLI PALLILAHINGU FINAALTURNIIRIL TARTUS

II KOHT

Võistkonnas mängisid:

1.Marko Mardiste              3.a kl.

2.Reigo Lehtsaar                 3.a kl.

3.Kennerd Melts                3.a kl.

4.Mairon Lelov                    3.a kl.

5.Joosep Limberk               3.a kl.

6.Martin Neppo                  3.a kl.

7.Kevin Tammela               3.c kl.

8.Oskar Hein                        2.a kl.

9.Gerdo Jürgens                 2.a kl.

PALJU  ÕNNE !

Pallilahingu finaal II koht 28.02.2017 Large

EESTI KOOLISPORDI LIIDU 1. - 3. kl. DUMLE RAHVASTEPALLI PIIRKONNAVÕISTLUSTEL SAAVUTAS MEIE KOOLI POISTE VÕISTKOND

III KOHA

VÕISTKOND MÄNGIS KOOSSEISUS:

MARKO MARDISTE 3.a kl.

REIGO LEHTSAAR 3.a kl.

KENNERD MELTS 3.a kl.

JOOSEP LIMBERK 3.a kl.

MARTIN NEPPO 3.a kl.

MAIRON LELOV 3.a kl.

EGERT ADAMSON 3.c kl.

KEVIN TAMMELA 3.c kl.

P A L J U Õ N N E !!!

20170302 143245 Large

Kolmapäev, 1. märts
Kell 14.10 klassiõpetajate nõupidamine ruumis A2
Kell 17.00 Erasmus+ projekti Prantsusmaale sõitvate vanemate koosolek

Neljapäev, 2. märts
EKSLi rahvastepalli piirkonnavõistlus Kohila spordihoones, väljasõit kell 8.30 Pärnu Spordihalli eest (osalevad 3. klassi õpilased)
Kell 10.00 koolinoorte äriideede konkursi "Bright Minds" programmi IV koolitus registreeritud õpilastele Pärnu Ühisgümnaasiumis
Kell 10.00 orkestriproovi vaatlus Pärnu Kontserdimajas, osalevad 4.d klassi õpilased

Reede, 3. märts
Kell 10.00 Goethe Instituudi saksa keele üritus Autobahn 5. klassi õpilastele Pärnu Keskraamatukogus