Teisipäev, 2. mai
Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02
Kell 15.00 HITSA koolitus õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 3. mai
Kell 12.30 õppeprogramm "Tiigipüük" 7.b klassi õpilastele Pernovas

Neljapäev, 4. mai
Kell 10.10 Päästeameti veeohutuse koolitus 1.c klassi õpilastele
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22

Reede, 5. mai
Kell 18.00 Raeküla kooli tantsupidu Vanakooli keskuses 

Avatud Laulasmaa, Muhu ja Raeküla koolide õpilastööde rändnäitus - palun tutvu ka Sina!

Esmaspäev, 24. aprill
Kell 9.00 lastekoori II eelproov ja ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas

Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 25. aprill
Kell 8.10 esmaabi koolitus 6. klassidele väikeses saalis

Kell 9.00 poistekoori II eelproov ja ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas
Kell 11.15 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele väikeses saalis
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02, õpilasi saadab õp Liivi Alekõrs

Kolmapäev, 26. aprill
Raamatu ja roosi päev! Kooli raamatukogu ootab raamatuid, teatmeteoseid või arendavaid lastemänge!
Kell 12.10 2017 sammu oma südame heaks - osalevad kõik kooli õpilased ja õpetajad!
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis


Neljapäev, 27. aprill
Kell 12.00 jutuvestjate konkurss Kuninga Tänava Põhikooli saalis
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22, õpilasi saadab õp Pille Nurk
 

Ilusat koolivaheaega!

Esmaspäev, 17. aprill
Kell 10.00-15.00 Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli 10. hariduskonverents "Kuidas toetada õpetajat tema
rolli muutuses läbi nüüdisaegse õpikäsitluse?"

Kell 10.00 proovikirjand 9. klassi õpilastele (soovijatele) ruumis C2

Teisipäev, 18. aprill
Kell 09.00-12.00 koolitus kogu personalile väikeses saalis
Kell 12.30 infotund õpetajatele väikeses saalis
Kell 15.00 juhtkonna nõupidamine ruumis B12

Neljapäev, 20. aprill
Kell 10.00-12.30 HITSA koolitus õpetajatele "Õpikeskuse ja hindamise kujundamine digiajastul" ruumis B3

23.-29.04.2017 osalemine haridusprogrammi Erasmus+ rahvusvahelise koolide vahelise
koostööprojekti „Noored ja tervislikud käitumisharjumused“ õppimis- ja õpetamisürituse
seminaril Kielis, Saksamaal

Esmaspäev, 10. aprill
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a

Teisipäev, 11. aprill
Kell 8.30 3.a klassi õpilaste õppekäik Maarja Magdaleena Gildisse

Kell 9.50–11.20 4.c klassi segarühma II eelproov ja ettetantsimine Pärnu Mai Kooli aulas
Kell 10.00 teaduspäeva loeng 8.a ja 8.b klassi õpilastele "Mälu ja õppimine" ruumis C8 
Kell 10.00 teaduspäeva loeng 7.a ja 7.b klassi õpilastele "Vikipeedia töötuba" ruumis A11
Kell 11.00–12.30 3.a ja 3.c klassi segarühma II eelproov ja ettetantsimine Pärnu Mai Kooli võimlas
Kell 12.05 4.e klassi õpilased
ekskursioonil Pärnu vanalinnas ning batuudikeskuses UP

Kolmapäev, 12. aprill
Kell 10.10–12.00 päästekoolitus KEAT projekti raames 6. klasside õpilastele väikeses saalis
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis
Kell 17.00 purjetamise kursust tutvustav koosolek 4.a, 4.b ja 4.c klassi lastevanematele II korruse fuajees
Kell 18.00 Raeküla kooli kooride kontsert Vanakooli keskuses

Neljapäev, 13. aprill
Kell 9.00 mudilaskoori II eelproov ja ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas
Kell 17.00 Erasmus+ Kiili sõitvate õpilaste vanemate koosolek B1

Esmaspäev, 3. aprill
SÜDAMEKUU STEND: Liikumise suurendamine ja magusa söömise vähendamine
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 10.30 vabariiklik finaalvõistlus Valgas "Eesti parim minifirma 2017", osalevad minifirmad JAKAMI, Kuulsus Karbis ja Lustakad Seebid
Kell 12.00 digivahetund (teema Canva) õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 4. aprill
Kell 10.00 võimlemisrühmade eelproov Koidula Gümnaasiumis, osaleb 4.b klassi rühm
Kell 12.00 võimlemisrühmade eelproov Koidula Gümnaasiumis, osaleb 9. klassi rühm
Kell 12.00 digivahetund (teema Canva) õpetajatele ruumis B3
Kell 15.00 Gulliveri mängu II eelvoor Endla teatri sammassaalis, osaleb 4.c klassi võistkond

Kolmapäev, 5. aprill
Kell 08.10–09.50 KEAT projekti koolitus 6.a ja 6.c klassi õpilastele ruumis B2

Kell 10.00 Pärnu Linnaorkestri kontserdi MEIE tutvustus väikeses saalis 8.a, 8.b ja 9. klassi õpilastele
Kell 10.10–12.00 KEAT projekti koolitus 6.b klassi õpilastele ruumis B2
Pärnu koolinoorte kombineeritud teatevõistlused 1.-3. klasside õpilastele Pärnu Spordihallis:
Kell 12.15 1. klassid
Kell 13.00 2. klassid
Kell 13.45 3. klassid
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 6. aprill
Rahvusvaheline spordipäev 
– aktiivsed vahetunnid

Kell 11.15 õp Piret Oitsalu avatud klassijuhatajatund "Kiusamisest vaba kool"

Reede, 7. aprill
Maailma tervisepäev 
– aktiivsed vahetunnid
Kell 12.20 lastekoori proov ruumis C3

Laupäev, 8. aprill
Pärnu Päev 2017 Pärnu Raeküla Koolis

Pärnu koolinoorte kombineeritud teatevõistlustel

I KOHT

  1. Marko Mardiste                   3.a kl.
  2. Reigo Lehtsaar                      3.a kl.
  3. Mairon Lelov                        3.a kl.
  4. Joosep Limberk                     3.a kl.
  5. Martin Neppo                       3.a kl.
  6. Laura Sõstar                          3.b kl.
  7. Brith Eliis Tähiste                  3.b kl.
  8. Elisabet Smirnov                  3.b kl.
  9. Kadi Lõhmus                         3.a kl.
  10. Ragne Pootsik                       3.c kl.
  11. Carmel – Eliise Vuht             3.a kl.
  12. Mattias Mägi                        3.a kl.

PALJU  ÕNNE!

1 Large

2 Large

28. veebruaril külastasid meie kooli õpetajad Haabneeme kooli. Koolis tervitas õpetajaid  direktor Sirje Toomla, kes andis ülevaate kooli saamisloost, tutvutas kooli õppekorraldust ja  kooli struktuuri.