Teisipäev, 2. mai
Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02
Kell 15.00 HITSA koolitus õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 3. mai
Kell 12.30 õppeprogramm "Tiigipüük" 7.b klassi õpilastele Pernovas

Neljapäev, 4. mai
Kell 10.10 Päästeameti veeohutuse koolitus 1.c klassi õpilastele
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22

Reede, 5. mai
Kell 18.00 Raeküla kooli tantsupidu Vanakooli keskuses 

Avatud Laulasmaa, Muhu ja Raeküla koolide õpilastööde rändnäitus - palun tutvu ka Sina!

Esmaspäev, 24. aprill
Kell 9.00 lastekoori II eelproov ja ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas

Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 25. aprill
Kell 8.10 esmaabi koolitus 6. klassidele väikeses saalis

Kell 9.00 poistekoori II eelproov ja ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas
Kell 11.15 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele väikeses saalis
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02, õpilasi saadab õp Liivi Alekõrs

Kolmapäev, 26. aprill
Raamatu ja roosi päev! Kooli raamatukogu ootab raamatuid, teatmeteoseid või arendavaid lastemänge!
Kell 12.10 2017 sammu oma südame heaks - osalevad kõik kooli õpilased ja õpetajad!
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis


Neljapäev, 27. aprill
Kell 12.00 jutuvestjate konkurss Kuninga Tänava Põhikooli saalis
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22, õpilasi saadab õp Pille Nurk
 

Ilusat koolivaheaega!

Esmaspäev, 17. aprill
Kell 10.00-15.00 Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli 10. hariduskonverents "Kuidas toetada õpetajat tema
rolli muutuses läbi nüüdisaegse õpikäsitluse?"

Kell 10.00 proovikirjand 9. klassi õpilastele (soovijatele) ruumis C2

Teisipäev, 18. aprill
Kell 09.00-12.00 koolitus kogu personalile väikeses saalis
Kell 12.30 infotund õpetajatele väikeses saalis
Kell 15.00 juhtkonna nõupidamine ruumis B12

Neljapäev, 20. aprill
Kell 10.00-12.30 HITSA koolitus õpetajatele "Õpikeskuse ja hindamise kujundamine digiajastul" ruumis B3

23.-29.04.2017 osalemine haridusprogrammi Erasmus+ rahvusvahelise koolide vahelise
koostööprojekti „Noored ja tervislikud käitumisharjumused“ õppimis- ja õpetamisürituse
seminaril Kielis, Saksamaal

Esmaspäev, 10. aprill
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a

Teisipäev, 11. aprill
Kell 8.30 3.a klassi õpilaste õppekäik Maarja Magdaleena Gildisse

Kell 9.50–11.20 4.c klassi segarühma II eelproov ja ettetantsimine Pärnu Mai Kooli aulas
Kell 10.00 teaduspäeva loeng 8.a ja 8.b klassi õpilastele "Mälu ja õppimine" ruumis C8 
Kell 10.00 teaduspäeva loeng 7.a ja 7.b klassi õpilastele "Vikipeedia töötuba" ruumis A11
Kell 11.00–12.30 3.a ja 3.c klassi segarühma II eelproov ja ettetantsimine Pärnu Mai Kooli võimlas
Kell 12.05 4.e klassi õpilased
ekskursioonil Pärnu vanalinnas ning batuudikeskuses UP

Kolmapäev, 12. aprill
Kell 10.10–12.00 päästekoolitus KEAT projekti raames 6. klasside õpilastele väikeses saalis
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis
Kell 17.00 purjetamise kursust tutvustav koosolek 4.a, 4.b ja 4.c klassi lastevanematele II korruse fuajees
Kell 18.00 Raeküla kooli kooride kontsert Vanakooli keskuses

Neljapäev, 13. aprill
Kell 9.00 mudilaskoori II eelproov ja ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas
Kell 17.00 Erasmus+ Kiili sõitvate õpilaste vanemate koosolek B1

Pärnu koolinoorte kombineeritud teatevõistlustel

I KOHT

  1. Marko Mardiste                   3.a kl.
  2. Reigo Lehtsaar                      3.a kl.
  3. Mairon Lelov                        3.a kl.
  4. Joosep Limberk                     3.a kl.
  5. Martin Neppo                       3.a kl.
  6. Laura Sõstar                          3.b kl.
  7. Brith Eliis Tähiste                  3.b kl.
  8. Elisabet Smirnov                  3.b kl.
  9. Kadi Lõhmus                         3.a kl.
  10. Ragne Pootsik                       3.c kl.
  11. Carmel – Eliise Vuht             3.a kl.
  12. Mattias Mägi                        3.a kl.

PALJU  ÕNNE!

1 Large

2 Large

Esmaspäev, 27. aprill
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek
Kell 11.53 õpetajate digivahetund ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 28. aprill
Kell 10.00 külas Raeküla lasteaia lapsed ja õpetaja

Kolmapäev, 29. aprill
Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1
Kell 16.30 Volbri – kooliõhtu( 2.-5.kl)

Neljapäev, 30. aprill
Kell 12.00 etendus „Koht päikese all“ (1.- 3. kl) RVK-s

Reede, 1. mai - kevadpüha

Südamenädal

Esmaspäev, 20. aprill – sulgpalli vahetunnid
Kell 09.05 – 10.45 Keat koolitus ruumis A11 (osalevad 6.a klassi õpilased)
Kell 10.00 5. ja 6. klassi õpilaste kogunemine I korruse fuajees
Kell 11.52 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine

Teisipäev, 21. aprill – tantsuvahetunnid
Kell 08.10 – 9.50 Keat koolitus ruumis A11 (osalevad 6.b klassi õpilased)
Kell 13.00 2.a klass Pärnu Päästekomandos projekti „Tean tulest“ raames.

Kell 18.00 kevadkontsert Pärnu Vanakooli Keskuses

Kolmapäev, 22. aprill
Kell 12.05 2015 sammu oma südame heaks
Kell 14.10 viktoriin 4.- 6.klassi 5-liikmelistele võistkondadele
Kell 14.15 digikoolitus õpetajatele

Neljapäev, 23. aprill – vahetunnid hüppenööriga
Raamatu ja roosi päev - raamatute annetamine koolile

Reede, 24. aprill – vabaviskevahetunnid
Kell 10.30 PISA test ruumis B3 (osalevad 1999. aastal sündinud õpilased). Palume kaasa võtta pastakas, pliiats, kustukumm ja taskuarvuti!
Kell 11.00 2.a klass Keskkonnahariduskeskuses

Esmaspäev, 13. aprill
Kell 12.30 lastekooride ühisproov Nooruse Majas (õpilased lahkuvad koolist kell 12.00)
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 14. aprill
Kooli raamatukogus uus näitus – „Maailm, tõde, vabadus“
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Kell 12.10 Keat projekt: esmaabi koolitus ruumis A11, osalevad 6.a ja 6.b klassi õpilased

Kolmapäev, 15. aprill
Vabariiklik õpilas- ja minifirmade konkursi finaal Tallinnas

Neljapäev, 16. aprill
Kell 8.15 2.c klassi ujumine

Reaalainete nädal

Esmaspäev, 6. aprill
Rahvusvaheline spordipäev
Kell 10.45 ja 11.50 kabesimultaan ruumis A11
Kell 12.00 mudilaskooride Pärnumaa Laulupidu eelproov Mai koolis (lauljad lahkuvad koolist kell 11.00)
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 7. aprill
Maailmne tervispäev
Stend „Köögiviljad ei tee paksuks“
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Kell 10.45 viktoriin 5. klassi õpilastele „Lõbus matemaatika“ II korruse fuajees
Kell 12.55 viktoriin 6. klassi õpilastele „Lõbus matemaatika“ II korruse fuajees

Kolmapäev, 8. aprill
Kell 9.00 inimeseõpetuse olümpiaad
Kell 11.00 poistekooride Pärnumaa laulupeo ühisproov Ülejõe gümnaasiumis (lauljad lahkuvad koolist kell 10.20)

Kell 14.00 robootika töötuba 3. ja 4. klassi huvilistele ruumis B3, nõutav eelregistreerumine
Kell 14.15 õppenõukogu ja infotund kabinetis B1
Kell 15.15 Playbackshow ruumis A11

Pärnu koolinoorte kombineeritud teatevõistlus 1. - 3. kl õpilastele spordidihallis
Võistlus toimub Pärnu spordihallis
1. klassid kell 12.30
2. klassid kell 13.15
3. klassid kell 14.00

Neljapäev, 9. aprill
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Minifirmade kaupade lõpumüük vahetundide ajal II korruse fuajees

Reede, 10. aprill
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek
Kell 10.50 algaval vahetunnil näeb II korrusel mõningaid katseid

Kell 12.10 7. ja 9. klassi õpilaste kohtumine filipiinlastest üliõpilastega ruumis A11
Kell 13.15 8.a,8.b ja 8.c klassi õpilaste kohtumine filipiinlastest üliõpilastega ruumis A11

Esmaspäev, 25. aprill
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 14.00 juhtkonna nõupidamine ruumis B9

Teisipäev, 26. aprill
I korruse fuajees avatakse 2.- 4. klassi õpilaste valmistatud keskkonnateadlikkust tõstvate plakatite näitus
Kell 12.10 keskkonnateemaline viktoriin 2.- 4. klassi 3-liikmelistele võistkondadele ruumis A1
Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 27. aprill
2.b, 2.c ja 7.b klassi õpilased õppeekskursioonil Tallinnas
Kell 12.00 1.a, 1.b, 1.c, 2.a, 3.a, 3.b, 3.c, 3.d, 4.b klassi õpilased õppeekskursioonil Tartus (lastemuusikal „Lotte Unenäomaailmas“ ja AHHAA keskuse külastus)
Kell 13.00 8. klassi õpilased linna keemiaviktorinil Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis
Kell 15.00 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 28. aprill
Kell 8.10-14.00 klasside pildistamine
Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.00 5.c klassi võistkond osaoskuste päeval Vanalinna koolis

Reede, 29. aprill
Kell 8.10-13.10 klasside pildistamine
5.a ja 5.b klassi õpilased Tallinnas teadusfestivalil, väljasõit kell 8.30
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Erasmus+ projekti „Noored ja tervislikud käitumisharjumused“ õpilasvahetuse kohtumine seekord meie koolis!
Isten hozott! Herzlich willkommen! Bienvenue! Tere tulemast!

Esmaspäev, 18. aprill
Kell 11.05 Räpina Aianduskooli tutvustus 9.b ja 9.c klassi õpilastele II korruse fuajees

Teisipäev, 19. aprill
Kell 10.00 2.a klassi õpilased Pärnu Muuseumis giidituuril „Merelinn Pärnu“
Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 20. aprill
Kell 11.45 2.c klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.00 2016 sammu südame heaks - osalevad kõik!

Kell 12.10 õppeprogramm "Mikroskoopia" keskkonnahariduskeskuses, osalevad 7.b klassi õpilased
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 21. aprill
Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 esinevad Ülejõe kooli poistekoor II korruse fuajees

Reede, 22. aprill
Raamatu ja roosi päeva tähistamine
Ülemaailmne raamatu ja roosi päev, mida tähistatakse 23. aprillil, Kataloonia kaitsepühaku Püha Jüri päeval, sai alguse 1930. aastatel Barcelonast. Nimelt otsustas üks sealne raamatukaupmees suurendada raamatumüüki ja parandada kirjanduse tundmist. Raamatukaupmehe idee kohaselt kinkis raamatu ja roosi päeval naine mehele raamatu ja mees naisele roosi. 1995. a kuulutas UNESCO Kataloonia raamatu ja roosi päeva rahvusvaheliseks raamatu ja autoriõiguste päevaks.
Lembitu retk Muhumaal, osalevad 8. klassi õpilased
3.a, 3.b, 3.c, 3.d, 6.a ja 6.b klassi õpilastele õppeekskursioon Tallinna Energia Avastuskeskusesse ja Lennusadamasse, väljasõit kell 8.45
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

I korruse fuajees uus näitus - Eesti Kirjanike Muuseumide Ühingu koostatud rändnäituse „Lugemise kunst, elamise headus“ eesmärk on rääkida lugemise ajaloost, mis hõlmab endas nii veidraid seiku kui ka põnevaid fakte.
“Välja võib tuua näiteks selle, et pikka aega peeti vaikselt lugemise oskust erakordsete võimete märgiks, sest pikka aega loeti tekste ette ainult valjusti,” märkis näituse kuraator Berit Kaschan. Näitus uurib neuroloogia ja lugemise vahelisi seoseid ning seda, mida loevad kirjanikud. Hiiglaslike raamatutena kujundatud näituselt leiab ka mõtlemisülesandeid, saab proovida pimedakirjas lugemist ning testida, millise lugejatüübi hulka kuulud. Lõpetuseks võib end jäädvustada raamat-diivanil kirjandusklassiku tsitaadi kõrval.
Näitus on valminud Eesti Kultuurkapitali, Tartu Kultuurkapitali ja Erasmus + programmi toel.
II korruse fuajees on avatud näitus „Prügi pole praht“. Palun tutvuge näitusega ja valige välja oma lemmikud taiesed. Toimub hääletus parimate väljaselgitamiseks.

Esmaspäev, 4. aprill
Meie raamatukogus uus näitus „Kevadpühad“
Kell 10.10 2.a klassi õpilased tuleohutusalasel koolitusel „Tean tulest“ Päästeametis
Kell 14.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 5. aprill
Kell 9.05 solistide konkursi eelvoor kolmandatele klassidele rumis C3

Kell 10.30 õppeprogramm "Prügi" keskkonnahariduskeskuses, osalevad 2.a klassi õpilased
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 6. aprill
Kell 13.00 linna koolinoorte meistrivõistlused saalijalgpallis võimlas, osalevad 4.- 5. klassi poisid

Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3
Kell 17.30 21. solistide konkurss Raeküla Vanakooli Keskuses - ootame arvukat kuulajaskonda!

Neljapäev, 7. aprill
Kell 11.30-13.30 õppeprogramm "Prügi" keskkonnahariduskeskuses, osalevad 2.b klassi õpilased
Kell 11.30-13.30 õppeprogramm "Energia" Kooli tn tehnikamajas, osalevad 3.a klassi õpilased
Kell 13.00-15.00 nutivõistlus linna koolidele Pärnu Vanalinna Põhikoolis, osaleb 2.- 4. klassi võistkond

Kell 13.30-15.30 õppeprogramm „Energia“ Kooli tn tehnikamajas, osalevad 3.c klassi õpilased
Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.00 etiketikoolitus 4.a klassi õpilastele kohvikus Hea Maa

Reede, 8. aprill
Kell 8.10 klassidevahelised teatevõistlused, osalevad 2.a, 2.b ja 2.c klassi õpilased

Kell 10.00 koostööprojekti „Kaitse end ja aita teist“ päästeameti loeng 6.a ja 6.b klassi õpilastele ruumis B1
Kell 11.30–13.30 õppeprogramm "Reovesi" keskkonnahariduskeskuses, osalevad 4.b klassi õpilased
Kell 12.10 klassidevahelised teatevõistlused, osalevad 3.a, 3.b ja 3.c klassi õpilased

Kell 18.00 8. klassi õhtu ruumis A7

Laupäev, 9. aprill
Pärnu Päeval kell 11.00 on Raeküla kooli väikeses õppehoones lahtiste uste tunnid koolitulevatele lastele ja nende vanematele – toimuvad harivad töötoad, kell 12.00 tutvustame kooli ja vastame küsimustele. Olete oodatud!