Esmaspäev, 29. mai
EJLi kooliprojekt "Jalgpall kooli" - kooli staadionil:

Kell 9.05 3.a, 3.b ja 3.c klassid
Kell 10.10 2.a, 2.b ja 2.c klassid
Kell 11.15 1.a, 1.b ja 1.c klassid
Kell 9.05 6.c klassi eesti keele tasemetöö arvutiklassis
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele

Kell 13.15 6.b klassi eesti keele tasemetöö arvutiklassis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 18.00 Erasmus+ programmi projekti "Noored ja tervislikud käitumisharjumused" kolmanda aasta lõpuüritus

Teisipäev, 30. mai
Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22

Kell 12.00 digivahetund õpetajatele
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02
Kell 17.30 solistide konkurss väikeses saalis

Kolmapäev, 31. mai
Kell 9.05 6.a klassi eesti keele tasemetöö ruumis B3

Kell 17.30 4.a ja 4.c klasside pidulik kontsert Vanakooli keskuses, pärast õhtu klassides
Kell 18.30 Koosolek vanematele II korruse fuajees, kelle lapsed osalevad üleriigilisel 12. noorte laulu- ja tantsupeol "Mina jään"

Neljapäev, 1. juuni
Ülelinnaline orienteerumispäev koolinoortele rannapargis

Kell 10.00 9. klassi eesti keele lõpueksam väikeses saalis ja 8. klassi matemaatika üleminekueksam III korruse fuajees
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22

Reede, 2. juuni
Austatud õpilased, õpetajad panevad hinded välja koolipäeva lõpuks!

kergejõutik

20170522 133357

20170522 152252

Esmaspäev, 22. mai
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine ruumis B12
Kell 15.00 HITSA koolitus õpetajatele ruumis B3 

Teisipäev, 23. mai
Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02

Kolmapäev, 24. mai
Algab Raeküla Kooli tenniseturniir, mis toimub Pärnu Tennisekeskuses kolmes tugevusastmes. Turniiri lõpetamine on 6. juunil. Võistlustele registreerimine: meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; tel 5178278; 24. mail 15 minutit enne turniiri algust
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis 

Neljapäev, 25. mai
Leitud telefonid on õppealajuhataja kabinetis
Kell 11.15 8.b klassi loovtööde kaitsmine ruumis B3
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22
Kell 17.30 1. spordiklassi jalgpalli katsed ilusa ilmaga Raeküla staadionil, halvema ilmaga kooli võimlas
Kell 18.00-21.00 kooliõhtu I korruse fuajees

Reede, 26. mai
Kell 8.10 8.a klassi loovtööde kaitsmine ruumis B3
Kell 9.05 kõneminutid 6.-8. klassi õpilastele
Kell 9.40 1.-5 klassi õpilastele I korruse fuajees (üleriigilise liikumise "Ütle tere!" teemal kõneleb õp Tiia Reiksaar)
Kell 10.10 9. klassi viimase kella aktus II korruse fuajees 

Pühapäev, 28. mai 
Kell 18.00 1. spordiklassi tennise katsed Tennisehallis

 

Esmaspäev, 15. mai
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3 (teemaks sõnapilve keskkonnad)
Kell 12.00 linna 8. klasside õpilastele keemiaviktoriin Pernovas, osaleb 8. klassi võistkond
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Kell 17.00 1.a klassi emadepäeva tähistamine väikeses saalis

Teisipäev, 16. mai
Kell 10.10 3. klassi matemaatika tasemetöö valimis olevatele õpilastele ruumides B4 ja B5, 3.a, 3.b.ja 3.c klassi õpilastele ruumis B7
Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3 (teemaks sõnapilve keskkonnad)
Kell 12.20 3. klassi matemaatika tasemetöö ruumis B4
Kell 13.05 teater Lepatriinu etendus „Heategu“ 1.-3. klassidele väikeses saalis (pilet 2€)

Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02
Kell 18.00 koosolek II korruse fuajees (Käo 4 õppehoones) kooli sügisel kooli õppima asuvatele laste vanematele, vanemaid ootame koos lapsega.

Kolmapäev, 17. mai
Kell 15.00 digitund õpetajatele arvutiklassis

Neljapäev, 18. mai
Kell 9.05 päästeameti veeohutuse alane koolitus 1.a klassi õpilastele
Kell 10.10 ajaloo ja ühiskonna tasemetöö valimisolevatele 6. klassi õpilastele arvutiklassis
Kell 10.10 päästeameti veeohutuse alane koolitus 1.b klassi õpilastele 
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22

Reede, 19. mai
Kell 9.05 ja kell 14.10 9. klasside õpilaste äriplaanide kaitsmine arvutiklassis
Kell 9.05 ajaloo ja ühiskonna tasemetöö 6.a klassi õpilastele
Kell 10.10 ajaloo ja ühiskonna tasemetöö 6.c klassi õpilastele
Kell 12.20 ajaloo ja ühiskonna tasemetöö 6.b klassi õpilastele

09. mail Pärnu linna 1.-3. klasside jalgpallivõistlustel saavutas meie kooli õpilaste meeskond
I koha

Võistkond mängis kooseisus:
2.a klass
1. Merit Lelov
2. Oskar Hein
3. Siim Riis

3.a klass
1. Marko Mardiste
2. Martin Neppo
3. Joosep Limberk
4. Kennerd Melts
5. Ragnar Mäe
6. Reigo Lehtsaar

PALJU ÕNNE!

Suur tänu jalgpallitreener Indrek Joostile!

18301646 1499552606741655 4930161443762996336 n

Esmaspäev, 8. mai
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a

Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 9. mai
Kell 10.10 6. klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3 (valimis olevatele õpilastele)
Kell 10.55 Euroopa päeva viktoriin ruumis B3, osalevad 6.-9.klasside 3-liikmelised võistkonnad

Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.30 õppeprogramm "Linnaloodus" 6.a klassi õpilastele Pärnu Keskkonnahariduskeskuses
Kell 13.00 koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis 1.-3. klassi õpilastele Pärnu Mai Kooli kunstmuru väljakul
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02
Kell 15.00 HITSA koolitus registreeritud õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 10. mai
Kell 8.10 6.b klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3

Kell 9.05 6.c klassi matemaatika tasemetöö ruumsi B3
Kell 9.50 ülemaailmse kehalise aktiivsuse päeva tegevused
Kell 10.10 3. klassi eesti keele tasemetöö
Kell 11.00 osalevad 1.b klassi õpilased Pärnu Kutsehariduskeskuse töötoas
Kell 11.15 6.a klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund, ruumis B9
Kell 14.00 Pärnu linna infootsingu võistlus:
1.-3. klassi õpilastele Pärnu Sütevaka Gümnaasiumis
4.-6. klassi õpilastele Pärnu Keskraamatukogus
7.-9. klassi õpilastele Pärnu Ühisgümnaasiumis
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11

Neljapäev, 11. mai
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22
Kell 18.00 1.b klassi emadepäeva tähistamine väikeses saalis

Reede, 12. mai
Kell 10.00–15.00 Pärnumaa sallivuspäev Noorte Vabaajakeskuses (registreerunud õpilastele)

Kell 10.10 kõneminutid 1.-5. klassi õpilastele ja kell 11.15 6.-9. klassi õpilastele I korruse fuajees (emadepäeva teemal kõneleb õpetaja Kaja Lillipuu)