Esmaspäev, 15. mai
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3 (teemaks sõnapilve keskkonnad)
Kell 12.00 linna 8. klasside õpilastele keemiaviktoriin Pernovas, osaleb 8. klassi võistkond
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Kell 17.00 1.a klassi emadepäeva tähistamine väikeses saalis

Teisipäev, 16. mai
Kell 10.10 3. klassi matemaatika tasemetöö valimis olevatele õpilastele ruumides B4 ja B5, 3.a, 3.b.ja 3.c klassi õpilastele ruumis B7
Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3 (teemaks sõnapilve keskkonnad)
Kell 12.20 3. klassi matemaatika tasemetöö ruumis B4
Kell 13.05 teater Lepatriinu etendus „Heategu“ 1.-3. klassidele väikeses saalis (pilet 2€)

Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02
Kell 18.00 koosolek II korruse fuajees (Käo 4 õppehoones) kooli sügisel kooli õppima asuvatele laste vanematele, vanemaid ootame koos lapsega.

Kolmapäev, 17. mai
Kell 15.00 digitund õpetajatele arvutiklassis

Neljapäev, 18. mai
Kell 9.05 päästeameti veeohutuse alane koolitus 1.a klassi õpilastele
Kell 10.10 ajaloo ja ühiskonna tasemetöö valimisolevatele 6. klassi õpilastele arvutiklassis
Kell 10.10 päästeameti veeohutuse alane koolitus 1.b klassi õpilastele 
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22

Reede, 19. mai
Kell 9.05 ja kell 14.10 9. klasside õpilaste äriplaanide kaitsmine arvutiklassis
Kell 9.05 ajaloo ja ühiskonna tasemetöö 6.a klassi õpilastele
Kell 10.10 ajaloo ja ühiskonna tasemetöö 6.c klassi õpilastele
Kell 12.20 ajaloo ja ühiskonna tasemetöö 6.b klassi õpilastele

09. mail Pärnu linna 1.-3. klasside jalgpallivõistlustel saavutas meie kooli õpilaste meeskond
I koha

Võistkond mängis kooseisus:
2.a klass
1. Merit Lelov
2. Oskar Hein
3. Siim Riis

3.a klass
1. Marko Mardiste
2. Martin Neppo
3. Joosep Limberk
4. Kennerd Melts
5. Ragnar Mäe
6. Reigo Lehtsaar

PALJU ÕNNE!

Suur tänu jalgpallitreener Indrek Joostile!

18301646 1499552606741655 4930161443762996336 n

Esmaspäev, 8. mai
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a

Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 9. mai
Kell 10.10 6. klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3 (valimis olevatele õpilastele)
Kell 10.55 Euroopa päeva viktoriin ruumis B3, osalevad 6.-9.klasside 3-liikmelised võistkonnad

Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.30 õppeprogramm "Linnaloodus" 6.a klassi õpilastele Pärnu Keskkonnahariduskeskuses
Kell 13.00 koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis 1.-3. klassi õpilastele Pärnu Mai Kooli kunstmuru väljakul
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02
Kell 15.00 HITSA koolitus registreeritud õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 10. mai
Kell 8.10 6.b klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3

Kell 9.05 6.c klassi matemaatika tasemetöö ruumsi B3
Kell 9.50 ülemaailmse kehalise aktiivsuse päeva tegevused
Kell 10.10 3. klassi eesti keele tasemetöö
Kell 11.00 osalevad 1.b klassi õpilased Pärnu Kutsehariduskeskuse töötoas
Kell 11.15 6.a klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund, ruumis B9
Kell 14.00 Pärnu linna infootsingu võistlus:
1.-3. klassi õpilastele Pärnu Sütevaka Gümnaasiumis
4.-6. klassi õpilastele Pärnu Keskraamatukogus
7.-9. klassi õpilastele Pärnu Ühisgümnaasiumis
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11

Neljapäev, 11. mai
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22
Kell 18.00 1.b klassi emadepäeva tähistamine väikeses saalis

Reede, 12. mai
Kell 10.00–15.00 Pärnumaa sallivuspäev Noorte Vabaajakeskuses (registreerunud õpilastele)

Kell 10.10 kõneminutid 1.-5. klassi õpilastele ja kell 11.15 6.-9. klassi õpilastele I korruse fuajees (emadepäeva teemal kõneleb õpetaja Kaja Lillipuu)

 

Esmaspäev, 1. juunilastekaitsepäev, meie 1. – 7. klassi õpilastel matkapäev eriplaani alusel

Kell 10.00 põhikooli eesti keele lõpueksam ruumis C3
                 8. klassi matemaatika üleminekueksam II korruse fuajees (järeleksam 15.06.15)
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 2. juuni
Kell 15.15 õppenõukogu ruumis B1

Kolmapäev, 3. juuni
Õppeaasta lõpuaktused Raeküla Vanakooli Keskuses
Kell 9.00 1. – 2. klass;
Kell 10.30 3. – 5. klass;
Kell 12.00 6. – 8. klass, pärast toimub klassijuhataja tund
Kell 18.00 4.b klassi lõpupidu ruumis B7 ja Raeküla Vanakooli Keskuses

Neljapäev, 4. juuni
Algab täiendav õppetöö, mis lõpeb 16.06.15 (detailne info II korruse ukse peal)
4.a, 4.b, 4.c ja 6.a klassi õpilased õppereisil Tallinnas, 2.a klass Rakveres
Kell 11.00 8.c klass Valgaranna seikluspargis

Reede, 5. juuni
Kell 10.00 matemaatika põhikooli lõpueksam ruumis C3

Esmaspäev, 25. mai
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine

Kolmapäev, 27. mai
8.c ja 8.b klassi õppereis Tallinna, rong väljub kell 6.31
Kell 9.00 5.a ja 5.b klassid sõidavad Jurmalasse
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund B1

Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1
Kell 16.00 Parimate sportlaste vastuvõtt Perona Bowlingus

Neljapäev, 28. mai – õpilastööde näituse avamine ruumis A11
3.b klassi õppereis Tallinna

Kell 8.10 8. klassi loovtööde kaitsmine ruumis A11 (8.a liitub kell 9.05, 1. tund matemaatika)
Kell 11.05 9. klassi viimase kella aktus II korruse fuajees
Kell 18.00 parimate õpilaste vastuvõtt II korruse fuajees

Reede, 29. mai
Austatud õpilased, päeva lõpuks panevad õpetajad hinded välja!
8. klassi õpilased valmistuvad matemaatika üleminekueksamiks, toimuvad konsultatsioonid

Kell 17.00 Erasmus+ projektis osalevate õpilaste õhtu koos vanematega Lembitu 1A õppehoone

17.– 23. mai toimub Erasmus+ projekti "Noored ja tervislikud käitumisharjumused" 2. projektikohtumine Ungaris Budakezsis. Meie koolist osaleb kohtumisel 5 õpilast 8. a klassist ja üks õpilane 8. c klassist. Neid saadavad huvijuht Riita Tõniste ja arendusjuht Marjaliisa Umb. Projekti kohta infot leiab veebilehtedelt https://youthandhealthyhabits.wordpress.com/ ja www.prktervis.blogspot.com

Esmaspäev, 18. mai

Kell 9.05 mälumäng lastekirjanik Kristiina Kassi loomingu teemal ruumis A11, osalevad 2.-4. kl õpilased
Kell 11.52 õpetajate digivahetund ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine

Teisipäev, 19. mai
Kergejõustiku võistlused 6.-9. klassi õpilastele
Kell 10.00 3. klassi matemaatika tasemetöö

Kolmapäev, 20. mai
Kell 10.00 6.b klassi III tasemetöö
Kell 11.05 6.a klassi III tasemetöö

Kell 14.00 9. klassi õpilaste äriplaanide kaitsmine ruumis B3
Kell 14.15 õpetajate digikoolitus ruumis B9

Neljapäev, 21. mai
Kell 13.00 2.b ja 2.c kl õpilaste matk Reiu puhkekülla
Kell 11.00 kergejõustiku võistlused 2.–5. kl poistele Koidula gümnaasiumi staadionil
Kell 18.00 kohtumine koolitulevate laste ja nende vanematega II korruse fuajees

Laupäev, 23. mai
Pärnumaa tantsupidu Lavassaares. Osalevad tantsu- ja võimlemisrühmad

Esmaspäev, 11. mai
Klasside pildistamine:
Kell 8.30 – 2.c; 9.00 – 2.a; 9.30 – 4.b; 10.00 – 2.b; 10.30 – 1.c; 11.00 – 1.a; 11.30 – 1.b; 12.00 – 4.a; 12.30 – 3.b; 13.00 – 8.a
Kell 11.52 õpetajate digivahetund ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 12. mai
Meie raamatukogus uus näitus „Kaitskem loodust“
Murdmaateatejooks 2. – 4. klassi õpilastele Niidupargis
Kell 9.05 6.a klassi eesti keele tasemetöö ruumis B3
Kell 10.00 6.b klassi eesti keele tasemetöö ruumis B3, matemaatika on 5. tund

Kolmapäev, 13. mai
Klasside pildistamine:
Kell 9.30 – 7. kl; 10.00 – 6.a; 10.30 – 8.b; 11.00 – 4.c; 11.30 – 5.a; 12.00 – 5.b; 12.30 – 3.a;
14.00 – personal
Kell 10.00 3. klassi eesti keele tasemetöö
Kell 10.00 meid külastavad Mai lasteaia lapsed
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund ruumis B1
Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 14. mai
Pärnu linna koolinoorte orienteerumispäev Raeküla metsas
Kell 10.00 6. b klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3
Kell 11.05 6. a klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3

Reede, 15. mai
Kell 10.00 kohtuvad meie 1.-4. klasside õpilased lastekirjanik Kristiina Kassiga Raeküla Vanakooli Keskuses

Esmaspäev, 4. mai
Kell 11.52 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 5. mai
Kell 10.00 2.b klassi õpilased Pärnumaa Keskkonnahariduskeskuses
Kell 12.10 4. klassi jalgrattasõidu eksam koolimaja ees, palun autosid maja ette mitte parkida!
Kell 14.30 ülelinnaline keemiaviktoriin 8. klassi õpilastele II korruse fuajees
Kell 18.15 Erasmus+ lastevanemate projektikoosolek ruumis B1
Kell 19.00 Erasmus+ projekti raames loeng teemal "Energiajoogid" II korruse fuajees 


Kolmapäev, 6. mai

Uus näitus raamatukogus „Teelahkmel“
Kell 12.00 3.b klassi õpilased etendusel „Peeter Paan“
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund ruumis B1
Kell 14.15 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 16.30 7. klassi seltskondlik õhtu ruumis B2

Neljapäev, 7. mai
Raamatukogutund 2.b klassi õpilastele
Heatahtejooks 5. – 9. klassi õpilastele
Kell 12.10 2.c klassi üritus emadele Raeküla Vanakooli Keskuses

Reede, 8. mai
Raamatukogutund 2.c klassi õpilastele

Pühapäev, 10. mai
Armsad emad ja vanaemad, kaunist emadepäeva!

Ruumis A11 avatud õpilastööde näitus – palun külastage!

Esmaspäev, 30. mai
Kell 10.00 8. klassi üleminekueksam ruumides C2 ja C3
Kell 11.00 – 13.00 eesti keele lõpueksami konsultatsioon 9. klassi õpilastele II korruse fuajees
Kell 13.10 1. klasside õpetajate nõupidamine ruumis B9
Kell 14.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 16.00 3.d klassi õhtu ruumis C11
Kell 17.00 Erasmus+ 2. projektiaasta teemaõhtu vanematele ruumis A11

Teisipäev, 31. mai
2.a klassi õpilased Valgeranna seikluspargis
7.b ja 8. klassi õpilased õppereisil

Kell 10.00 eesti keele lõpueksami konsultatsioon 9.a klassi õpilastele ruumis C2
Kell 11.05 eesti keele lõpueksami konsultatsioon 9.b klassi õpilastele ruumis C2
Kell 12.10 eesti keele lõpueksami konsultatsioon 9.c klassi õpilastele ruumis C2

Kolmapäev, 1. juuni
MATKAPÄEV
Kell 10.00 põhikooli eesti keele lõpueksam III korruse fuajees ja ruumis C8
Kell 10.00 KIKI projekti „Säästev tarbimine Pärnu Raeküla Kooli 2.-4. klassis“ konverents Raeküla Vanakooli Keskuses

Neljapäev, 2. juuni
Austatud õpilased, täna panevad õpetajad veerandi- ja aastahinded välja!
Kell 9.30 2.a klassi õpilased Pärnu kummituste tuuril
Kell 9.30 3.b klassi õppeaasta lõpupidu Pärnu Laserpargis

Kell 11.00 2.a klassi õppeaasta lõpupidu Musooniku mängutoas
Kell 15.00 õppenõukogu ruumis A11
Kell 18.00 tublide õpilaste vastuvõtt II korruse fuajees

Reede, 3. juuni
Õppeaasta pidulikud lõpuaktused Raeküla Vanakooli Keskuses:
Kell 9.00 1.-2. klassi õpilastele
Kell 10.30 3.-5. klassi õpilastele
Kell 12.00 6.-8. klassi õpilastele
Kell 13.30 3.a klass Valgeranna seikluspargis ja piknikul
Kell 14.00 parimate sportlaste vastuvõtt Bowlingus

Ilusat ja kosutavat suvevaheaega!

Esmaspäev, 23. mai
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kell 12.00 loovtöö kaitsmine ruumis B3
Kell 14.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 17. 15 3.a klassi lapsevanemate koosolek ruumis A2

Teisipäev, 24. mai
1.a, 1.b ja 1.c klassi õpilased õppereisil Ülenurme Põllumajandusmuuseumis, nad osalevad projektis "Toit ja tervis"

Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 25. mai
Kell 12.10 9.a ja 9.b klassi äriplaanide kaitsmine ruumis B3
Kell 14.15 Erasmus+ projektitund B9
Kell 15.00 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 26. mai
Kell 8.10 9.a klassi matemaatika proovieksam ruumis B1
Kell 9.05 8. klassi matemaatika tasemetöö ruumis C1
Kell 11.00 Pärnu Muuseumi linnatuur 4.a klassi õpilastele

Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.10 9C klassi äriplaanide kaitsmine ruumis B3
Kell 18.00 4.b klassi õhtu ruumis A11

Reede, 27. mai- õpilastööde näituse avamine ruumis A11
Heki istutamine – osalevad kõik soovijad
Kell 11.00 Pärnu Museumi töötubades osalevad 4.a klassi õpilased (kammkeraamika ja skulptuur)

Kell 11.05 viimase koolipäeva aktus 9. klasside õpilastele II korruse
fuajees

Esmaspäev, 16. mai
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 14.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 17. mai
Kell 10.00 3. klassi matemaatika tasemetöö
Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.00 kergejõustiku võistlused 6.-9. klassi õpilastele Koidula Gümnaasiumi staadionil
Kell 12.00 3.c klassi õpilased õppereisil liikluslinnakus

Kolmapäev, 18. mai
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.00 ERASMUS+ projektitund B9
Kergejõustiku võistlused 2.-5. klassi tüdrukutele Koidula Gümnaasiumi staadionil
Kell 12.00 2.-3. klass
Kell 13.30 4. klass
Kell 14.45 5. klass
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 19. mai
Kell 9.05 loodusõpetuse tasemetöö 6.a klassi õpilastele ruumis B3
Kell 10.00 loodusõpetuse tasemetöö 6.b klassi õpilastele ruumis B3
Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kergejõustiku võistlused 2.-5. klassi poistele Koidula Gümnaasiumi staadionil
Kell 12.00 2.-3. klass
Kell 13.30 4. klass
Kell 14.45 5. klass
Kell 18.00 koosolek sügisel õppima asuvatele 1. klassi lastele ja nende vanematele II korruse fuajees

Reede, 20. mai
7.a klassi õpilased õppeeksursioonil
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Laupäev, 21. mai
Kell 9.45 sõidab mudilaskoor Kilingi-Nõmme laulupäevale, buss väljub Endla eest - vabandust, õpetaja haigestumise tõttu osalemine jääb ära!
Kell 10.00 kehalised katsed 2016. aasta sügisel spordiklassi õppima soovijatele kooli võimlas
Kell 8.40 sõidab lastekoor, kell 10.20 poistekoor Kilingi-Nõmme laulupäevale, buss väljub Endla eest. Tagasi Kilingi-Nõmmest Pärnusse kell 18.00.

Esmaspäev, 9. mai
Raamatukogus uus näitus – Kaitskem loodust!
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis C3
Kell 14.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 10. mai
Kell 9.05 õppeprogramm "Turbasammal ja turvas“" keskkonnahariduskeskuses, osalevad 5.b ja 5.c klassi õpilased
Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis C3
Kell 12.10 õppeprogramm "Mikroskoopia" keskkonnahariduskeskuses, osalevad 7.a klassi õpilased

Kell 12.10 6. klassi eesti keele tasemetöö ruumis B3 (valimis olevad õpilased)

Kolmapäev, 11. mai
Kell 9.15 8. klassi programmipäev keskkonnahariduskeskuses
Kell 10.00 3. klassi eesti keele tasemetöö
Kell 11.00 orienteerumispäev Raeküla metsas
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.00 toimub Pärnu linna infootsingu võistlusmäng, igal vanuseastmel on oma stardikoht: 1.-3. klass - Sütevaka Gümnaasium, 4.-6. klass - Pärnu Keskraamatukogu; 7.-9. klass Pärnu Ühisgümnaasium

Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11

Neljapäev, 12. mai
Kell 9.00 õppeprogramm "Maavarad Eestis" keskkonnahariduskeskuses, osalevad 6.b klassi õpilased

Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.10 6. klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3 (valimis olevad õpilased)

Reede, 13. mai
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.00 3.a klassi õpilased muuseumitunnis ja meisterdamis-töötubades Pärnu Muuseumis

Kell 12.10 6. klassi matemaatika tasemetöö ruumis (ülejäänud õpilased)