Esmaspäev, 6. november
Kell 11.15 raamatukogutund 1.b klassi õpilastele raamatukogus
Kell 12.00 juhtkonna nõupidamine ruumis B12
Kell 14.15 8. klassi uurimistööde kaitsmine väikeses saalis

Teisipäev, 7. november
Kell 08.30 3.b, 4.a, 4.b, 4.c, 5.a, 5.b, 5.c, 5.d ja 5.e klassi õpilased vaatamas rahvusooper Estonias muusikalist etendust "Petja ja hunt"

Kolmapäev, 8. november
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a
Kell 12.30 osalevad 4.b, 5.a, 5.b ja 5.d klassist Pärnu linna tütarlaste rahvastepallivõistlustel Pärnu Spordihallis. Koolist minnakse kell 11.40 bussiga nr 14.
Kell 13.10 lasteteater Lepatriinu etendus „Eile, täna, homme.“ 1.-3. klassi õpilastele väikeses saalis
Kell 15.00 infotund õpetajatele: õpetajate õpiränne "Muutunud õpikäsitus praktikas" kogemusest; väikeses saalis
Kell 18.00 9.b klassi klassiõhtu Perona Bowlingus

Neljapäev, 9. november
Kell 09.05-12.00 ühine mardipäeva tähistamine koolis ja Pärnu Raeküla Lasteaias
Kell 12.30 osalevad 4.a ja 5.a klassist Pärnu linna rahvastepallivõistlustel Pärnu Spordihallis. Koolist minnakse kell 11.40 bussiga nr 14.
Kell 17.30 9.a ja 9.b klassi lastevanemate koosolek väikeses saalis. Rajaleidja karjäärinõustajad tulevad rääkima edasi õppimise võimalustest.

Reede, 10. november
Mardipäev

Laupäev, 11. november
Algab Läti kultuurinädal

Pühapäev, 12. november
Isadepäev. Vahvat isadepäeva kõigile!

Esmaspäev, 30. oktoober
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine ruumis B12
Kell 15.00 klassidevahelised rahvastepalli võistlused 4.-5. klassi tüdrukutele kooli võimlas

Teisipäev, 31. oktoober
Halloweeni teemapäev - Valime välja stiilsemad kostüümid! Too oma kõrvitsalatern näitusele!
Kell 09.05 infominutid I kooliastme õpilastele I korruse fuajees

Kell 10.10 infominutid II kooliastme õpilastele I korruse fuajees
Kell 11.15 infominutid III kooliastme õpilastele I korruse fuajees

Kolmapäev, 01. november
Kell 09.00 4.a, 4.c ja 5.d klassi õpilased osalevad programmis "Eesti toidu aastaring talus" Kurgja talumuuseumis
Kell 09.50 õpilasesinduse koosolek ruum C3a

Kell 15.00 digitund õpetajatele arvutiklassis

Neljapäev, 02. november
Kell 10.10 klassivälise kirjanduse viktoriin 2.-4. klassile Kristiina Kassi lasteraamatute põhjal väikeses saalis

Reede, 03. november
Kell 08.15 9.b klassi õppekäik Töötukassasse

Kell 09.00 2.a ja 2.b klassi õpilased osalevad programmis "Eesti toidu aastaring talus" Kurgja talumuuseumis

Laupäev, 04. november
Kell 12 esinevad 1.B klassi tantsulapsed rahvariiete ja rahvatantsu konverentsil Põlvest põlve Tervise vabaajakeskuses

Teemanädal: Suhkur ja tervis.
Plakatite näitus. Õpilasettekanded klassides. Tervislike magustoitude valmistamine ja degusteerimine.

Esmaspäev, 16. oktoober 
Ülemaailmne toidupäev – võistlusmäng „Maailma köök“
Raamatukogus raamatunäitus "Kool trükisõnas"
Kell 11.15 raamatukogutund 1.a klassi õpilastele
Kell 12.00 viktoriin „Maailma köök“ arvutiklassis


Kolmapäev, 18. oktoober
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a
Kell 14.10 5.-9. klasside mälumängudesarja "EV 100" II voor väikeses saalis
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis

Neljapäev, 19. oktoober
Kell 11.30 4.a klassi õpilased muuseumitunnis "Mündist mõõgani" Pärnu Muuseumis


Koolivaheag 21.-29. oktoober

Esmaspäev, 09. oktoober
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine

Teisipäev, 10. oktoober
Ülemaailmne vaimse tervise päev – Just Dance vahetunnid väikeses saalis
Kell 08.20 Töötukassa külastab 9.a klassi

Kolmapäev, 11. oktoober
Kell 09.15 1.-5. klassi õpilased vaatamas Viljandi Ugala teatris muusikali "Võlur Oz" 
Kell 9.50 ja 10.55 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 12. oktoober
Ülemaailmne nägemise päeva stend. Värvime silmamandalaid.


Reede, 13. oktoober
Kell 12.15 õpioskuste olümpiaad 6. klassi õpilastele Vanalinna koolis

Esmaspäev, 2. oktoober
Algab annetuste kogumine loomade varjupaiga jaoks. Annetused kogutakse klassidesse.
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine ruumis B12

Teisipäev, 3. oktoober
Kell 17.30 hoolekogu koosolek õpetajate toas.

Kolmapäev, 4. oktoober - sügiskompositsioonide näitus II korruse fuajees
Alates kell 10.10 Teadusbussi külastus (osalevad 2.-5. klassi õpilased)
Kell 15.00 digitund arvutiklassis. Ülevaade haridustehnoloogia konverentsist EXEX.
Kell 17.30 vanemate üldkoosolek II korruse fuajees

Neljapäev, 5. oktoober
HEAD ÕPETAJATE PÄEVA, KALLID ÕPETAJAD!
Kell 13.15 õpetajate päeva aktus väikeses saalis
Pärnu linna ja maakoolide orienteerumise meistrivõistlused Pärnu kesklinnas:
Kell 12.30 4.-5. klassid

Kell 13.00 6.-7. klassid

Reede, 6. oktoober - rahvusvaheline naeratamise päev. Toimuvad kunstivahetunnid.

ALGAB VANAPABERI KOGUMISE KAMPAANIA
Esmaspäev, 25. september 

Kogunemised:
Kell 09.05 I kooliaste
Kell 10.10 II kooliaste
Kell 11.15 III kooliaste
Kell 13.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 26. september
Euroopa keeltepäev - saad lugeda huvitavaid fakte Euroopa keelte kohta, uurida, milliseid keeli oskavad meie kooli õpilased ja nende vanemad. Kodunduse klassis töötab kohvik "Viib keele alla!", aga väikeses saalis kell 9.50 ja 10.55 toimub ühine võõrkeeltes laulmine hr Ohlhoff´i juhendamisel. Kuna keeleõpe algab sõnavara omandamisest, saad uurida erinevate keelte sõnaraamatuid ja kindlasti võta ka ise kaasa mõni sõnastik! Sind ootab huvitav päev!
Kell 13.45 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.22
Pärnu linna koolidevahelised pendelteatejooksu võistlused Pärnu Rannastaadionil:
2.-4. klassid võistlustele minek kooli eest kell 12.40
5. klass võistlustele minek bussiga nr 15, mis väljub kell 13.55.

Kell 17.00 kohtumine "Pöialpoisi" lasteaias järgmisel sügisel kooli õppima asuvate laste vanematega.
Kell 18.00 Sankt-Peterburi sõitjate koosolek ruumis B3

Kolmapäev, 27. september
Peale 2. ja 3. tundi Euroopa keeltepäeva viktoriin ruumis B3 - tule oma teadmisi proovile panema Quizizzi-s! Loe stendi materjale ja võta sõber ka kaasa!
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a
Kell 13.45 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.22
Kell 14.10 5.-9. klasside võistkondade mälumäng väikeses saalis
Kell 15.00 korraline infotund ja õppenõukogu õpetajatele väikeses saalis

Neljapäev, 28. september
Kell 08.10-10.55 liiklusloengud ja liiklusaabitsate jagamine 1. klasside õpilastele väikeses õppehoones
Kell 12.45 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22

Reede. 29. september
Kell 12.20 Raeküla kooli 9. kooliolümpia staadionil

 

sport

 

ESMASPÄEV – 25. september

Sõudeergomeetri võistlused – kooli võimlas

Distantsid: 
2.–5. klass 300m
6.–9. klass 500m

1. tund – 4.d/5.c, 5.d, 5.e klass
2. tund – 6. klass
3. tund – 7.a, 7.b, 7.c klass
4. tund – 5.a, 5.b klass
5. tund – 4.a, 4.b, 4.c klass
6. tund – 9.a klass ja õpetajad / 7.a klass - Vibulahing
7. tund – 8., 9.b klass ja õpetajad
vahetundide ajal – 2.-3. klassi huvilised

TEISIPÄEV – 26. september

Pärnu linna koolidevahelised pendelteatejooksu võistlused – Pärnu Rannastaadionil

Võistkonna suurus: 
3.-5. klass 8 tüdrukut + 8 poissi
6.-9. klass 10 tüdrukut + 10 poissi

Stardid kell:
14.00 3. klass
14.20 4. klass
14.40 5. klass
15.00 6.–7. klass
15.20 8.–9. klass

KOLMAPÄEV - 27. september

Jalgpall - kooli staadionil

  1. tund 1. klassid
  2. tund 3. klassid
  3. tund 2. klassid
  4. tund 4. klassid
  5. tund 6. ja 7. klassid
  6. tund 8. ja 9. klassid

NELJAPÄEV - 28. september

Tennis – kooli võimlas

  1. tund 5. klassid
  2. tund 4. klassid

Auhindade loosimine – Spordinädala üritustel aktiivselt osalenud klassidele

  1. tund 6., 7.b, 7.c, 8. klassid

REEDE - 29. september

Kooliolümpia - kooli staadionil

Eriplaan

Esmaspäev, 18. september
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine ruumis B12. Üldtööplaan.

Kell 14.30 koostöökohtumine Raeküla lasteaia juhtkonnaga Raeküla lasteaias

Teisipäev, 19. september
Kell 9.50-10.10 Pärnus tööd alustava teadusringi tutvustus 1.-4. klasside õpilastele väikeses saalis
Kell 10.30-13.00 osalevad 3.a ja 3.b klasside õpilased Pernova Hariduskeskuse Tehnikamaja (Kooli 6b) töötubades
Kell 11.15 karukoosolek ruumis A11 1.b, 1.c, 4.b ja 4.c klassi õpilastele projekti "Kiusamisest vaba kool" raames
Kell 13.45 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.22

Kolmapäev, 20. september
Kell 9.00 Pärnu koolide direktorite vestlusring väikeses saalis
Kell 9.50 Õpilasesinduse koosolek ruumis C3a
Kell 13.45 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.22
Murdmaajooksu võistlused Niidupargis:
Kell 13.30 3. klass
Kell 14.15 4. klass
Kell 15.00 5. klass
Kell 15.40 6.-7. klass
Kell 16.00 8.-9. klass
Kell 15.00 koolitus õpetajatele väikeses saalis

Neljapäev, 21. september
Kell 9.05 karukoosolek väikeses saalis 1.a ja 4.a klassi õpilastele projekti "Kiusamisest vaba kool" raames
Kell 12.45 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22
Kell 10.30 kolme mereäärse - Laulasmaa Kool, Muhu Põhikool ja Pärnu Raeküla Kool - sõpruskooli juhtkondade kohtumine meie koolis


Reede, 22. september 
Pärnu Raeküla Kooli kooliolümpia on nädala võrra edasi lükatud st toimub 29. septembril 2017

Pühapäev, 24. september
Kell 13.00 Pärnumaa 10. rattaretk, start ja finiš rannastaadioni juurest. Ootame osalema kõiki meie õpilasi, vanemaid ja töötajaid! Registreerida tuleb ennast enne 21. septembrit! Eraldi peetakse arvestust koolide kohta. Parimatele eriauhinnad! 

 

 

Esmaspäev, 11. september
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 12. september
Kell 13.45 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.22

Kolmapäev, 13. september
Kell 9.50 ja 10.55 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a
Kell 09.00-11.00 osalevad 4. ja 5. klasside õpilased Pernova Hariduskeskuse Tehnikamaja (Kooli 6b) töötubades
Kell 13.45 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.22
Kell 15.00 õpetajate infotund Pärnu Jahtklubis

Neljapäev, 14. september
Kell 12.45 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22

Reede, 15. september
Kell 10.55 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a



Esmaspäev, 19. juuni
Täiendav õppetöö
Kell 10.00 9. klassi ühiskonnaõpetuse lõpueksami korduseksam ruumis C1

Teisipäev, 20. juuni
Kell 8.30 õppenõukogu väikeses saalis
Kell 15.00 9. klassi lõpuaktus Raeküla Vanakooli Keskuses

Kolmapäev, 21. juuni
Kell 11.00 õppeaasta lõpetamise vastuvõtt personalile

Neljapäev, 22. juuni
Kell 8.00 9. klassi matemaatika lõpueksami korduseksam ruumis C8

Reede, 23. juuni
Võidupüha

Esmaspäev, 12. juuni
Täiendav õppetöö

Kell 10.00 keemia konsultatsioon 9. klassi õpilastele ruumis C8
Kell 12.00 bioloogia konsultatsioon 9. klassi õpilastele ruumis C8

Teisipäev, 13. juuni
Täiendav õppetöö

Kell 10.00 9. klassi 3. lõpueksam:
inglise keel ruumis C4
bioloogia ja keemia ruumis C8
ühiskonnaõpetus ja ajalugu ruumis C1

Kolmapäev 14. juuni
Täiendav õppetöö

Neljapäev, 15. juuni
Täiendav õppetöö

Reede, 16. juuni
Täiendav õppetöö

Kell 10.00 lõpueksami korduseksam (v.a. matemaatika, mis toimub 22.06.2017) ja
8. klassi üleminekueksami korduseksam ruumis B1

 

Esmaspäev, 5. juuni
Projektipäev

Teisipäev, 6. juuni
Projektipäev
Kell 9.00 8. klassi matemaatika üleminekueksami järeleksam ruumis B1

Kolmapäev, 7. juuni
Projektipäev

Kell 8.00 õppenõukogu ruumis B1
Kell 10.00 9. klassi matemaatika lõpueksam väikeses saalis
Kell 18.00 TÄNUÜRITUS MEIE TUBLIMATELE ÕPILASTELE, NENDE VANEMATELE JA ÕPETAJATELE

Neljapäev, 8. juuni
Õppeaasta lõpuaktused Raeküla Vanakooli keskuses:
Kell 9.00 1.-2. klass
Kell 10.00 3.-5. klass 
Kell 11.00 6.-8. klass

Ilusat suvevaheaega!

Esmaspäev, 29. mai
EJLi kooliprojekt "Jalgpall kooli" - kooli staadionil:

Kell 9.05 3.a, 3.b ja 3.c klassid
Kell 10.10 2.a, 2.b ja 2.c klassid
Kell 11.15 1.a, 1.b ja 1.c klassid
Kell 9.05 6.c klassi eesti keele tasemetöö arvutiklassis
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele

Kell 13.15 6.b klassi eesti keele tasemetöö arvutiklassis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 18.00 Erasmus+ programmi projekti "Noored ja tervislikud käitumisharjumused" kolmanda aasta lõpuüritus

Teisipäev, 30. mai
Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22

Kell 12.00 digivahetund õpetajatele
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02
Kell 17.30 solistide konkurss väikeses saalis

Kolmapäev, 31. mai
Kell 9.05 6.a klassi eesti keele tasemetöö ruumis B3

Kell 17.30 4.a ja 4.c klasside pidulik kontsert Vanakooli keskuses, pärast õhtu klassides
Kell 18.30 Koosolek vanematele II korruse fuajees, kelle lapsed osalevad üleriigilisel 12. noorte laulu- ja tantsupeol "Mina jään"

Neljapäev, 1. juuni
Ülelinnaline orienteerumispäev koolinoortele rannapargis

Kell 10.00 9. klassi eesti keele lõpueksam väikeses saalis ja 8. klassi matemaatika üleminekueksam III korruse fuajees
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22

Reede, 2. juuni
Austatud õpilased, õpetajad panevad hinded välja koolipäeva lõpuks!

kergejõutik

20170522 133357

20170522 152252

Esmaspäev, 22. mai
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine ruumis B12
Kell 15.00 HITSA koolitus õpetajatele ruumis B3 

Teisipäev, 23. mai
Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02

Kolmapäev, 24. mai
Algab Raeküla Kooli tenniseturniir, mis toimub Pärnu Tennisekeskuses kolmes tugevusastmes. Turniiri lõpetamine on 6. juunil. Võistlustele registreerimine: meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; tel 5178278; 24. mail 15 minutit enne turniiri algust
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis 

Neljapäev, 25. mai
Leitud telefonid on õppealajuhataja kabinetis
Kell 11.15 8.b klassi loovtööde kaitsmine ruumis B3
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22
Kell 17.30 1. spordiklassi jalgpalli katsed ilusa ilmaga Raeküla staadionil, halvema ilmaga kooli võimlas
Kell 18.00-21.00 kooliõhtu I korruse fuajees

Reede, 26. mai
Kell 8.10 8.a klassi loovtööde kaitsmine ruumis B3
Kell 9.05 kõneminutid 6.-8. klassi õpilastele
Kell 9.40 1.-5 klassi õpilastele I korruse fuajees (üleriigilise liikumise "Ütle tere!" teemal kõneleb õp Tiia Reiksaar)
Kell 10.10 9. klassi viimase kella aktus II korruse fuajees 

Pühapäev, 28. mai 
Kell 18.00 1. spordiklassi tennise katsed Tennisehallis

 

Esmaspäev, 15. mai
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3 (teemaks sõnapilve keskkonnad)
Kell 12.00 linna 8. klasside õpilastele keemiaviktoriin Pernovas, osaleb 8. klassi võistkond
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Kell 17.00 1.a klassi emadepäeva tähistamine väikeses saalis

Teisipäev, 16. mai
Kell 10.10 3. klassi matemaatika tasemetöö valimis olevatele õpilastele ruumides B4 ja B5, 3.a, 3.b.ja 3.c klassi õpilastele ruumis B7
Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3 (teemaks sõnapilve keskkonnad)
Kell 12.20 3. klassi matemaatika tasemetöö ruumis B4
Kell 13.05 teater Lepatriinu etendus „Heategu“ 1.-3. klassidele väikeses saalis (pilet 2€)

Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02
Kell 18.00 koosolek II korruse fuajees (Käo 4 õppehoones) kooli sügisel kooli õppima asuvatele laste vanematele, vanemaid ootame koos lapsega.

Kolmapäev, 17. mai
Kell 15.00 digitund õpetajatele arvutiklassis

Neljapäev, 18. mai
Kell 9.05 päästeameti veeohutuse alane koolitus 1.a klassi õpilastele
Kell 10.10 ajaloo ja ühiskonna tasemetöö valimisolevatele 6. klassi õpilastele arvutiklassis
Kell 10.10 päästeameti veeohutuse alane koolitus 1.b klassi õpilastele 
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22

Reede, 19. mai
Kell 9.05 ja kell 14.10 9. klasside õpilaste äriplaanide kaitsmine arvutiklassis
Kell 9.05 ajaloo ja ühiskonna tasemetöö 6.a klassi õpilastele
Kell 10.10 ajaloo ja ühiskonna tasemetöö 6.c klassi õpilastele
Kell 12.20 ajaloo ja ühiskonna tasemetöö 6.b klassi õpilastele

09. mail Pärnu linna 1.-3. klasside jalgpallivõistlustel saavutas meie kooli õpilaste meeskond
I koha

Võistkond mängis kooseisus:
2.a klass
1. Merit Lelov
2. Oskar Hein
3. Siim Riis

3.a klass
1. Marko Mardiste
2. Martin Neppo
3. Joosep Limberk
4. Kennerd Melts
5. Ragnar Mäe
6. Reigo Lehtsaar

PALJU ÕNNE!

Suur tänu jalgpallitreener Indrek Joostile!

18301646 1499552606741655 4930161443762996336 n

Esmaspäev, 8. mai
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a

Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 9. mai
Kell 10.10 6. klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3 (valimis olevatele õpilastele)
Kell 10.55 Euroopa päeva viktoriin ruumis B3, osalevad 6.-9.klasside 3-liikmelised võistkonnad

Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.30 õppeprogramm "Linnaloodus" 6.a klassi õpilastele Pärnu Keskkonnahariduskeskuses
Kell 13.00 koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis 1.-3. klassi õpilastele Pärnu Mai Kooli kunstmuru väljakul
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02
Kell 15.00 HITSA koolitus registreeritud õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 10. mai
Kell 8.10 6.b klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3

Kell 9.05 6.c klassi matemaatika tasemetöö ruumsi B3
Kell 9.50 ülemaailmse kehalise aktiivsuse päeva tegevused
Kell 10.10 3. klassi eesti keele tasemetöö
Kell 11.00 osalevad 1.b klassi õpilased Pärnu Kutsehariduskeskuse töötoas
Kell 11.15 6.a klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund, ruumis B9
Kell 14.00 Pärnu linna infootsingu võistlus:
1.-3. klassi õpilastele Pärnu Sütevaka Gümnaasiumis
4.-6. klassi õpilastele Pärnu Keskraamatukogus
7.-9. klassi õpilastele Pärnu Ühisgümnaasiumis
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11

Neljapäev, 11. mai
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22
Kell 18.00 1.b klassi emadepäeva tähistamine väikeses saalis

Reede, 12. mai
Kell 10.00–15.00 Pärnumaa sallivuspäev Noorte Vabaajakeskuses (registreerunud õpilastele)

Kell 10.10 kõneminutid 1.-5. klassi õpilastele ja kell 11.15 6.-9. klassi õpilastele I korruse fuajees (emadepäeva teemal kõneleb õpetaja Kaja Lillipuu)

 

Teisipäev, 2. mai
Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02
Kell 15.00 HITSA koolitus õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 3. mai
Kell 12.30 õppeprogramm "Tiigipüük" 7.b klassi õpilastele Pernovas

Neljapäev, 4. mai
Kell 10.10 Päästeameti veeohutuse koolitus 1.c klassi õpilastele
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22

Reede, 5. mai
Kell 18.00 Raeküla kooli tantsupidu Vanakooli keskuses 

Avatud Laulasmaa, Muhu ja Raeküla koolide õpilastööde rändnäitus - palun tutvu ka Sina!

Esmaspäev, 24. aprill
Kell 9.00 lastekoori II eelproov ja ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas

Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 25. aprill
Kell 8.10 esmaabi koolitus 6. klassidele väikeses saalis

Kell 9.00 poistekoori II eelproov ja ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas
Kell 11.15 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele väikeses saalis
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02, õpilasi saadab õp Liivi Alekõrs

Kolmapäev, 26. aprill
Raamatu ja roosi päev! Kooli raamatukogu ootab raamatuid, teatmeteoseid või arendavaid lastemänge!
Kell 12.10 2017 sammu oma südame heaks - osalevad kõik kooli õpilased ja õpetajad!
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis


Neljapäev, 27. aprill
Kell 12.00 jutuvestjate konkurss Kuninga Tänava Põhikooli saalis
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22, õpilasi saadab õp Pille Nurk
 

Ilusat koolivaheaega!

Esmaspäev, 17. aprill
Kell 10.00-15.00 Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli 10. hariduskonverents "Kuidas toetada õpetajat tema
rolli muutuses läbi nüüdisaegse õpikäsitluse?"

Kell 10.00 proovikirjand 9. klassi õpilastele (soovijatele) ruumis C2

Teisipäev, 18. aprill
Kell 09.00-12.00 koolitus kogu personalile väikeses saalis
Kell 12.30 infotund õpetajatele väikeses saalis
Kell 15.00 juhtkonna nõupidamine ruumis B12

Neljapäev, 20. aprill
Kell 10.00-12.30 HITSA koolitus õpetajatele "Õpikeskuse ja hindamise kujundamine digiajastul" ruumis B3

23.-29.04.2017 osalemine haridusprogrammi Erasmus+ rahvusvahelise koolide vahelise
koostööprojekti „Noored ja tervislikud käitumisharjumused“ õppimis- ja õpetamisürituse
seminaril Kielis, Saksamaal

Esmaspäev, 10. aprill
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a

Teisipäev, 11. aprill
Kell 8.30 3.a klassi õpilaste õppekäik Maarja Magdaleena Gildisse

Kell 9.50–11.20 4.c klassi segarühma II eelproov ja ettetantsimine Pärnu Mai Kooli aulas
Kell 10.00 teaduspäeva loeng 8.a ja 8.b klassi õpilastele "Mälu ja õppimine" ruumis C8 
Kell 10.00 teaduspäeva loeng 7.a ja 7.b klassi õpilastele "Vikipeedia töötuba" ruumis A11
Kell 11.00–12.30 3.a ja 3.c klassi segarühma II eelproov ja ettetantsimine Pärnu Mai Kooli võimlas
Kell 12.05 4.e klassi õpilased
ekskursioonil Pärnu vanalinnas ning batuudikeskuses UP

Kolmapäev, 12. aprill
Kell 10.10–12.00 päästekoolitus KEAT projekti raames 6. klasside õpilastele väikeses saalis
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis
Kell 17.00 purjetamise kursust tutvustav koosolek 4.a, 4.b ja 4.c klassi lastevanematele II korruse fuajees
Kell 18.00 Raeküla kooli kooride kontsert Vanakooli keskuses

Neljapäev, 13. aprill
Kell 9.00 mudilaskoori II eelproov ja ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas
Kell 17.00 Erasmus+ Kiili sõitvate õpilaste vanemate koosolek B1

Esmaspäev, 3. aprill
SÜDAMEKUU STEND: Liikumise suurendamine ja magusa söömise vähendamine
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 10.30 vabariiklik finaalvõistlus Valgas "Eesti parim minifirma 2017", osalevad minifirmad JAKAMI, Kuulsus Karbis ja Lustakad Seebid
Kell 12.00 digivahetund (teema Canva) õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 4. aprill
Kell 10.00 võimlemisrühmade eelproov Koidula Gümnaasiumis, osaleb 4.b klassi rühm
Kell 12.00 võimlemisrühmade eelproov Koidula Gümnaasiumis, osaleb 9. klassi rühm
Kell 12.00 digivahetund (teema Canva) õpetajatele ruumis B3
Kell 15.00 Gulliveri mängu II eelvoor Endla teatri sammassaalis, osaleb 4.c klassi võistkond

Kolmapäev, 5. aprill
Kell 08.10–09.50 KEAT projekti koolitus 6.a ja 6.c klassi õpilastele ruumis B2

Kell 10.00 Pärnu Linnaorkestri kontserdi MEIE tutvustus väikeses saalis 8.a, 8.b ja 9. klassi õpilastele
Kell 10.10–12.00 KEAT projekti koolitus 6.b klassi õpilastele ruumis B2
Pärnu koolinoorte kombineeritud teatevõistlused 1.-3. klasside õpilastele Pärnu Spordihallis:
Kell 12.15 1. klassid
Kell 13.00 2. klassid
Kell 13.45 3. klassid
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 6. aprill
Rahvusvaheline spordipäev 
– aktiivsed vahetunnid

Kell 11.15 õp Piret Oitsalu avatud klassijuhatajatund "Kiusamisest vaba kool"

Reede, 7. aprill
Maailma tervisepäev 
– aktiivsed vahetunnid
Kell 12.20 lastekoori proov ruumis C3

Laupäev, 8. aprill
Pärnu Päev 2017 Pärnu Raeküla Koolis

Pärnu koolinoorte kombineeritud teatevõistlustel

I KOHT

  1. Marko Mardiste                   3.a kl.
  2. Reigo Lehtsaar                      3.a kl.
  3. Mairon Lelov                        3.a kl.
  4. Joosep Limberk                     3.a kl.
  5. Martin Neppo                       3.a kl.
  6. Laura Sõstar                          3.b kl.
  7. Brith Eliis Tähiste                  3.b kl.
  8. Elisabet Smirnov                  3.b kl.
  9. Kadi Lõhmus                         3.a kl.
  10. Ragne Pootsik                       3.c kl.
  11. Carmel – Eliise Vuht             3.a kl.
  12. Mattias Mägi                        3.a kl.

PALJU  ÕNNE!

1 Large

2 Large

28. veebruaril külastasid meie kooli õpetajad Haabneeme kooli. Koolis tervitas õpetajaid  direktor Sirje Toomla, kes andis ülevaate kooli saamisloost, tutvutas kooli õppekorraldust ja  kooli struktuuri.

26.03. - 01.04. toimub projekti "Noored ja tervislikud käitumisharjumused" raames õpilasvahetus Lorienti, Prantsusmaale.
Projekti koduleht: https://youthandhealthyhabits.wordpress.com/
Õpilasvahetuse blogi: https://youthandhealthyhabits.wordpress.com/blog-2/meeting-in-lorient-march-2017/meeting-in-lorient-march-2017-estonia/

Esmaspäev, 27. märts
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Teisipäev, 28. märts
Kell 9.05 6.c klassi õpilastele ohutusalane eeltest ruumis B9
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 29. märts
Kell 8.30-14.30 mobiilse planetaariumi etendused graafiku alusel
Kell 10.10 6.b klassi õpilastele ohutusalane eeltest ruumis B3

Neljapäev, 30. märts
Kell 8.10 6.a klassi õpilastele ohutusalane eeltest ruumis B3
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 XII noorte tantsupeo võimlemisrühmade ülevaatuse proovid
Kell 15.00 projekti "Kõige Linnusõbralikum Klass" suur finaal

Reede, 31. märts
Kell 13.15 üritus "Raeküla kool otsib talenti" väikeses saalis A11 - olete oodatud!

Laupäev, 01. aprill
Kell 12.00-16.00 EDUKATSIOON Pärnu Noorte Vabaajakeskuses (registreerunutele)

Kui sa oled andekas laulja või tantsija, oskad teha mustkunsti, soovid esitada omaloomingut või oled mõnel teisel alal andekas, siis ME OTSIME JUST SIND!

Enda osalemissoovist anna teada huvijuhile!

 

Otsime talenti

17. märtsil toimus koolis Playback show koolivoor, kus parima etteaste tegi Lisandra Aaslaid (4.c), kelle etteaste kandis nime "Rapuntsel". Teise auhinnalise koha saavutasid Emma Thompson ja Desiree Reek (2.b) looga „Väikelinna gangsterid“. Kolmanda koha vääriliseks hinnati Birgit Nurmberg ja Liisi Mets (5.kl) esitust „Meelejahutajad“.

 

Videokokkuvõtte autor Lisandra ema Piret:https://youtu.be/ZGL4kdfORw0

Esmaspäev, 20. märts
Ülemaailmne suutervise päev, www.suukool.ee
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3 - teema Sketchpad
Kell 13.30 Juhtkonna nõupidamine ruumis B9

Teisipäev, 21. märts
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3 - teema Sketchpad
Kell 15.00 2.–4. klasside Gulliveri mängu I eelvoor Endla teatri sammassaalis, osaleb 4.c klassi võistkond

Kolmapäev, 22. märts
Uus näitus "Kunstiraamatuid kooli raamatukogus"
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund B9
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3 - teema: HITSA täiendkoolituse eelmooduli täitmine

Reede, 24. märts
Kooride laulupäev ruumis A11:
Kell 11.15 poistekoor
Kell 12.20 mudilaskoor
Kell 13.15 lastekoor

Inimeseõpetuse vabariikliku olümpiaadi piirkonnavoorus saavutas 7.a klassi õpilane Mari-Liis Holm II koha – õnnitleme! Aitäh, õpetaja Riita Tõniste! 

Holm

 

 

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas 7.a klassi õpilane Maia Pärnpuu III koha – õnnitleme! Aitäh, õpetaja Marika Kohv! 

Pärnpuu

Emakeele, loodus- ja reaalainete nädal

Esmaspäev, 13. märts
Kell 13.15 klaasipuhumise presentatsioon ruumis A11
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine ruumis B9

Teisipäev, 14. märts - Emakeelepäev
Kell 8.10 kõneminutid 1.-5. klassi õpilastele I korruse fuajees, kõneleb eesti keele õpetaja Anu Helemäe
Kell 8.30 kõneminutid 6.-9. klassi õpilastele I korruse fuajees, kõneleb eesti keele õpetaja Anu Helemäe
Viktoriin Eesti keelemeeste kohta III korruse fuajees, II korruse fuajees õpilaste ja õpetajate lemmikraamatute näitus
Vahetundide ajal raamatute ettelugemine ruumis A11, e-etteütlus eesti keele tundides
Kell 10.00 2.a ja 4.e klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis

Kell 10.55 õpetaja Mare Vlassovi keemiakatsed ruumis C8
Kell 11.15 3.b ja 4.d klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 12.30 4.b klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis

Kolmapäev, 15. märts - rahatarkuse päev
Rahatarkuse tunnid ruumis A11:
Kell 8.10 7.a klassi õpilastele (lektor hr Andres Angerjärv, SEB)
Kell 9.05 8.a klassi õpilastele (lektor hr Toomas Sutt, SEB)
Kell 10.10 8.b klassi õpilastele (lektor pr Merike Lank, Swedbank)
Kell 11.15 7.b klassi õpilastele (lektor hr Mati Tiimus, Nordea)
Kell 12.20 investeerimisloeng 7. ja 8. klasside õpilastele (lektor hr Ott Raidla, Börs)
Kell 13.15 loovülesanne - omandatud teadmiste rakendamine (läbiviija pr Anu Olvik, Rahandusministeerium)
Vahetundide ajal minifirmade toodangu müük 
Kell 10.00 1.b klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis

Kell 11.15 2.b klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 12.30 1.c klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 15.00 Õpetajate infotund ruumis A11

Neljapäev, 16. märts
Kell 8.10 maailma populaarseim matemaatikavõistlus KÄNGURU registreeritud õpilastele  
Kell 10.00-14.30 EÕEL Pärnumaa regionaalne koolituspäev Koidula koolis

Kell 10.00 2.c klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 11.15 4.c klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 12.30 1.a klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 13.00 üleriigilise 3.-4. klasside kirjandusmängu Pärnumaa võistlus Pärnu Keskraamatukogus, osaleb 4.b klassi võistkond

Reede, 17. märts
Vahetundide ajal viktoriin "Lõbus matemaatika" II korruse fuajees
Kell 10.00 3.c klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 10.55 õpetaja Mare Vlassovi keemiakatsed ruumis C8

Kell 11.15 4.a ja 4.f klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 12.30 3.a klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 13.15 kooli Playback võistlus ruumis A11

Esmaspäev, 6. märts
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine ruumis B9

Teisipäev, 7. märts
Kell 14.00 sisekergejõustiku võistlused Pärnu Kergejõustikuhallis 3.-4. klasside õpilastele
Kell 11.15 mudilaskoori proov ruumis A11

Kolmapäev, 8. märts
Kell 15.00 digitund õpetajatele arvutiklassis

Neljapäev, 9. märts
Kell 10.45 raamatukogutund Pärnu Keskraamatukogus 2.b klassi õpilastele
Kell 11.15 4.-6. klassi õpilaste kogunemine I korruse fuajees

Reede, 10. märts
Kell 10.00 linna matemaatikaolümpiaad Koidula gümnaasiumis 4.-6. klasside õpilastele

2016 / 17 SWEDPANK VÕRKPALLI PALLILAHINGU FINAALTURNIIRIL TARTUS

II KOHT

Võistkonnas mängisid:

1.Marko Mardiste              3.a kl.

2.Reigo Lehtsaar                 3.a kl.

3.Kennerd Melts                3.a kl.

4.Mairon Lelov                    3.a kl.

5.Joosep Limberk               3.a kl.

6.Martin Neppo                  3.a kl.

7.Kevin Tammela               3.c kl.

8.Oskar Hein                        2.a kl.

9.Gerdo Jürgens                 2.a kl.

PALJU  ÕNNE !

Pallilahingu finaal II koht 28.02.2017 Large

EESTI KOOLISPORDI LIIDU 1. - 3. kl. DUMLE RAHVASTEPALLI PIIRKONNAVÕISTLUSTEL SAAVUTAS MEIE KOOLI POISTE VÕISTKOND

III KOHA

VÕISTKOND MÄNGIS KOOSSEISUS:

MARKO MARDISTE 3.a kl.

REIGO LEHTSAAR 3.a kl.

KENNERD MELTS 3.a kl.

JOOSEP LIMBERK 3.a kl.

MARTIN NEPPO 3.a kl.

MAIRON LELOV 3.a kl.

EGERT ADAMSON 3.c kl.

KEVIN TAMMELA 3.c kl.

P A L J U Õ N N E !!!

20170302 143245 Large

Kolmapäev, 1. märts
Kell 14.10 klassiõpetajate nõupidamine ruumis A2
Kell 17.00 Erasmus+ projekti Prantsusmaale sõitvate vanemate koosolek

Neljapäev, 2. märts
EKSLi rahvastepalli piirkonnavõistlus Kohila spordihoones, väljasõit kell 8.30 Pärnu Spordihalli eest (osalevad 3. klassi õpilased)
Kell 10.00 koolinoorte äriideede konkursi "Bright Minds" programmi IV koolitus registreeritud õpilastele Pärnu Ühisgümnaasiumis
Kell 10.00 orkestriproovi vaatlus Pärnu Kontserdimajas, osalevad 4.d klassi õpilased

Reede, 3. märts
Kell 10.00 Goethe Instituudi saksa keele üritus Autobahn 5. klassi õpilastele Pärnu Keskraamatukogus

 

Esmaspäev, 20. veebruar
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 10.55 digivahetund õpetajatele arvutiklassis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 21. veebruar
Kell 9.05 loeng 6.a, 6.b, 6.c, 7.a ja 7.b klasside õpilastele väikeses saalis (A11)

Kell 9.50 viktoriin 3.-4. klasside 3-liikmelistele võistkondadele ruumis B3
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 22. veebruar
Kell 10.10-10.55 Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktuse peaproov Vanakooli keskuses
Kell 13.00 loodusviktoriin 3.-4. klasside õpilastele Pärnu loodusmajas
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis

Neljapäev, 23. veebruar
Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktused toimuvad Raeküla Vanakooli Keskuses (aktusel nõutav pidulik must-valge riietus)
Kell 8.30 1.-2. klassi õpilastele
Kell 9.45 3.-5. klassi õpilastele
Kell 11.00 6.-9. klassi õpilastele
Kell 12.45 õpilaste ja õpetajate kogunemine Alevi kalmistu juures ja kell 13.00 rongkäik

Ilusat Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva!

24.-28.02.2017 koolivaheaeg, kohtume 1. märtsil!

Võõrkeelte nädal

Esmaspäev, 13. veebruar
Kell 9.10 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.20 ühislaulmine hr Erhard Ohlhoffiga ruumis A11

Teisipäev, 14. veebruar
Puna-roosa stiilipäev ja töötab sõbrapäeva postkast
Vene multifilmide vaatamine ruumis C7
Kell 9.30 õppeprogramm "Orienteerumine kaardi, kompassi ja GPSi abil" Pernovas 8.b klassi õpilastele
Kell 12.00 Pärnu Keskraamatukogu ja Pärnu Muuseumi nutimäng 5. klasside võistkondadele

Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.30 Pärnumaa Varraku-Sütevaka mälumängu 2. voor 8.-9. klasside õpilastele (kirjandus, ajalugu)

Kolmapäev, 15. veebruar
Vene klaviatuuril trükkimise võistlus vene keele tunnis

Võõrkeelte olümpiaad ainetunnis
Kuldvillak inglise keele tunnis

Kell 9.00-10.00 5. klassi inimeseõpetuse veebiolümpiaad
Kell 10.30-11.30 6. klassi inimeseõpetuse veebiolümpiaad
Kell 12.00-13.00 7. klassi inimeseõpetuse veebiolümpiaad
Kell 12.00 võrkpalli miniliiga võistlused 6. klassi tüdrukutele Pärnu Spordihallis

Kell 13.30-14.30 8. klassi inimeseõpetuse veebiolümpiaad
Kell 13.15 saksa keele viktoriin II korruse fuajees

Neljapäev, 16. veebruar
Leitud telefon on õppealajuhataja kabinetis
Võõrkeelte olümpiaad ainetunnis
Kell 10.10 vene keele viktoriin kolmeliikmelistele võistkondadele
Kell 12.00 võrkpalli miniliiga võistlused 6. klassi poistele
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 NUPUTA piirkonnavoor 5.-7. klassi õpilastele ühisgümnaasiumis

Kell 14.00 Pärnu linna 17. „Kuldsuu“ kõnevõistlus „Maailm on imesid täis“

Reede, 17. veebruar
I
I korruse fuajees töötab kohvik "Maailma maitsed"

Kell 13.05 võõrkeelte nädala lõpetamine ja parimate võõrkeelte oskajate autasustamine
Kell 19.00 järgmise õppeaasta 1. spordiklassi tennise kehalised katsed tennise keskuse Merehalli väljakul

Laupäev, 18. veebruar
Kell 10.30 järgmise õppeaasta 1. spordiklassi jalgpalli katsed kooli võimlas

Esmaspäev, 6. veebruar
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.00 õpituba "Teeme ise muusikat" Pärnu Kontserdimajas, osalevad 4.a klassi õpilased
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 7. veebruar
Turvalise interneti päev, uus näitus meie raamatukogus "Ei mõnuainetele"
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 õppeprogramm 8.a klassi õpilastele keskkonnahariduskeskuses
Kell 10.55 viktoriin interneti turvalisuse teemal ruumis A11
Kell 11.00–14.00 mudilaskooride I ülevaatus Pärnu Kontserdimajas
Kell 11.30 1.-3. klassi tüdrukute rahvaste palli võistlused
Kell 13.00 1.-3. klassi poiste rahvaste palli võistlused
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 8. veebruar
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 9. veebruar
Kell 12.00 käsitööpäev Ülejõe põhikoolis, osalevad 4.d ja 4.e klassi õpilased
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.15 viktoriin võõrkeelte teemal Sütevaka gümnaasiumis
Kell 15.00 võistlusmängude sarja „Huvitav teadus“ viimane voor (ettevõtlus) Koidula gümnaasiumis, osaleb 9. klassi võistkond

Laupäev, 11. veebruar
Minifirmade osalemine vabariiklikul aastalaadal Tallinnas

PÄRNU KOOLINOORTE  3. kl.  RAHVASTEPALLIVÕISTLUSTEL  SAAVUTAS MEIE KOOLI TÜDRUKUTE VÕISTKOND

I   KOHA

VÕISTKOND MÄNGIS KOOSSEISUS:

LAURA SÕSTAR

ELISABET SAUE

RAGNE – RIIN POOTSIK

KADI LÕHMUS

CARMEL – ELIISE VUHT

BRITH ELIIS TÄHISTE

NOORA – MIA VÄRBU

MERIT LELOV

P A L J U   Õ N N E !!!

Rahvastepall 3. kl. T 7.02.2017 Large

 

PÄRNU KOOLINOORTE  3. kl.  RAHVASTEPALLIVÕISTLUSTEL  SAAVUTAS MEIE KOOLI POISTE VÕISTKOND

II   KOHA

VÕISTKOND MÄNGIS KOOSSEISUS:

MARKO MARDISTE

REIGO LEHTSAAR

KENNERD MELTS

JOOSEP LIMBERK

MARTIN NEPPO

MAIRON LELOV

EGERT ADAMSON

KEVIN TAMMELA

P A L J U   Õ N N E !!!

Rp 3. kl. P 7.02. 2017 Large

1. veebruaril toimus jalgpallis sõpruskohtumine. Kohtusid meie kooli 2.A ja 3.A klasside jalgpalliõpilased Pärnu Kalevi eakaaslastega. Mäng oli pingeline ja tempokas, kus võitjana väljusid Kalevi poisid tulemusega 13:9. Mõlema võistkonna treener on meie õpetaja Indrek Joost, kes selle kohtumise ka korraldas. Enamik klubipoisse on trennis käinud juba alates 4-5 aastaselt, seetõttu oli ka mõistetav lõpptulemus. Meie õpilased olid väga väga tublid ja andsid endast kõik. Treener Indrek jäi kohtumisega väga rahule. Väga tublid olete, meie noored jalgpallurid!

1

2

Esmaspäev, 30. jaanuar
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 31. jaanuar
Kell 8.10 poistekoori proov ruumis C3
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 XII noorte tantsupeo „Mina jään“ 3. klassi tantsurühma ettetantsimine Mai koolis
Kell 11.15 XII noorte tantsupeo „Mina jään“ 4.c klassi tantsurühma ettetantsimine Mai koolis
Kell 12.00 võrkpalli kooliliiga 8. ja 9. klassi tüdrukutele Pärnu Spordihallis
Kell 17.30 hoolekogu koosolek

Kolmapäev, 1. veebruar
Kell 8.10 4. klassi matemaatika kooliolümpiaad ruumis B6
Kell 10.10 kõneminutid 2.-5. klassi õpilastele I korruse fuajees (kõneleb õp Eliis Truuman)
Kell 11.15 kõneminutid 6.-9. klassi õpilastele I korruse fuajees (kõneleb õp Eliis Truuman)
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11

Neljapäev, 2. veebruar
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 8.30 õpilasesindus sõidab sõpruskoolide koostöö koosolekule Laulasmaale
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 õppeprogramm "Eesti kivimid" keskkonnahariduskeskuses 7.a ja 7.b klassi õpilastele
Kell 10.00 1.a ja 1.b klassi õpilased tähistavad koos lasteaia lastega Raeküla lasteaia sünnipäeva
Kell 11.15 mudilaskoori proov ruumis A11 (proov kestab 2 tundi)
Kell 11.15 loeng "Kuidas läbi emotsionaalse kaasamise võita kliente ja luua väärtust" 7.a ja 8.a klassi õpilastele ruumis B3
Kell 16.00 7.a klassi õhtu ruumis C7

Reede, 3. veebruar
Kell 8.10 loeng "Kuidas läbi emotsionaalse kaasamise võita kliente ja luua väärtust" 8.b klassi õpilastele ruumis B3
Kell 10.00 poistekoori ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas

Esmaspäev, 23. jaanuar
Linna e-õppepäev, osalevad 7. ja 8. klassi õpilased
Ligipääs materjalidele:
7. klass: https://docs.google.com/document/d/12WWEPUHYM45WolWv5NvNvvddIFsujLgbxq-1u4l8qiA/edit?usp=sharing   
8. klass: https://docs.google.com/document/d/17sbjGagTlDYDczgjdekeOGSjd5ZJ9WlxkEjbajgPw6Y/edit?usp=sharing
Kell 9.30–14.00 lastekooride I ülevaatus Pärnu Kontserdimajas


Teisipäev, 24. jaanuar
Raamatukogus uus raamatunäitus "Sada küsimust ja vastust"
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.00 Teaduslahingu Pärnumaa voor Koidula gümnaasiumis, osaleb 9. klassi võistkond
Kell 12.20 3. klassi tantsupeorühma ettevalmistus Vanakooli keskuses
Kell 12.30 õppeprogramm "Turbasammal ja turvas"  Pärnu Keskkonnahariduskeskuses, osalevad 5. klassi õpilased
Kell 13.15 4.c klassi tantsupeorühma ettevalmistus Vanakooli keskuses

Kolmapäev, 25. jaanuar
Kell 12.30 linna rahvastepalli võistlused 3.-4. klassi tüdrukutele Pärnu Spordihallis
Kell 14.15 võõrkeelte võistlussari Sütevaka gümnaasiumis, seekord sõnavaramängud vene keeles

Neljapäev, 26. jaanuar

Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 õppeprogramm "Maavarad Eestis" Pärnu Keskkonnahariduskeskuses, osalevad 6.b klassi õpilased
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.30 linna rahvastepalli võistlused 3.-4. klassi poistele Pärnu Spordihallis

Reede, 27. jaanuar
Kell 14.00 8. klassi õpilaste uurimistööde kaitsmine ruumis A11

PÄRNU KOOLINOORTE 4. kl. RAHVASTEPALLIVÕISTLUSTEL SAAVUTAS MEIE KOOLI TÜDRUKUTE VÕISTKOND
I KOHA

VÕISTKOND MÄNGIS KOOSSEISUS:
JOHANNA KIVIMÄE 4.c kl.
MARTINA JUHANSOO 4.c kl.
BIRGITTA ANNIKO 4.a kl.
REBECA BAUMANN 4.c kl.
LUISA VAIGANOVA 4.b kl.
LISETT ILVES 4.b kl.
GRETTEL NARRUSKBERG 4.b kl.
SANDRA MILPAK 4.b kl.

P A L J U Õ N N E !!!

Rp 4.kl. T 25.01.2017 Large

Esmaspäev, 16. jaanuar
Kell 10.10 Kohtumine „Raeküla kool – 25“ RVK-s (9. klass)
Kell 11.15 7. ja 8. klasside õpilaste kogumine I korruse fuajees

Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B9
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 17. jaanuar
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B9
Kell 14.30 Sütevaka-Varraku mälumängu 1. voor (9. kl võistkond)

Kolmapäev, 18. jaanuar
Kell 14.15 võõrkeelte võistlussari 8.-9. klassi õpilastele Sütevaka gümnaasiumis - inglise keel
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11


Neljapäev, 19. jaanuar
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Reede, 20. jaanuar
Kell 12.30 6. ja 7. klassi õpilased õppeekskursioonil Tallinnas

Esmaspäev, 9. jaanuar
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klasi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 10. jaanuar
Raamatukogus näitus "Eesti algupärast lastekirjandust"
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 11. jaanuar
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klasi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 15.00 osalemine võistlusmängu „Huvitav teadus“ 3. voorus Koidula gümnaasiumis (9. klassi võistkond)

Neljapäev, 12. jaanuar
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 6.a klass Pärnu Keskkonnahariduskeskuses

Reede, 13. jaanuar
Kell 9.30 9. klassi keemiapäev Pärnu Keskkonnahariduskeskuses
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klasi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Laupäev, 14. jaanuar
Kell 11.00 perepäev kooli tulevate laste peredele kooli väikeses õppehoones