Esmaspäev, 19. juuni
Täiendav õppetöö
Kell 10.00 9. klassi ühiskonnaõpetuse lõpueksami korduseksam ruumis C1

Teisipäev, 20. juuni
Kell 8.30 õppenõukogu väikeses saalis
Kell 15.00 9. klassi lõpuaktus Raeküla Vanakooli Keskuses

Kolmapäev, 21. juuni
Kell 11.00 õppeaasta lõpetamise vastuvõtt personalile

Neljapäev, 22. juuni
Kell 8.00 9. klassi matemaatika lõpueksami korduseksam ruumis C8

Reede, 23. juuni
Võidupüha

Esmaspäev, 12. juuni
Täiendav õppetöö

Kell 10.00 keemia konsultatsioon 9. klassi õpilastele ruumis C8
Kell 12.00 bioloogia konsultatsioon 9. klassi õpilastele ruumis C8

Teisipäev, 13. juuni
Täiendav õppetöö

Kell 10.00 9. klassi 3. lõpueksam:
inglise keel ruumis C4
bioloogia ja keemia ruumis C8
ühiskonnaõpetus ja ajalugu ruumis C1

Kolmapäev 14. juuni
Täiendav õppetöö

Neljapäev, 15. juuni
Täiendav õppetöö

Reede, 16. juuni
Täiendav õppetöö

Kell 10.00 lõpueksami korduseksam (v.a. matemaatika, mis toimub 22.06.2017) ja
8. klassi üleminekueksami korduseksam ruumis B1

 

Esmaspäev, 5. juuni
Projektipäev

Teisipäev, 6. juuni
Projektipäev
Kell 9.00 8. klassi matemaatika üleminekueksami järeleksam ruumis B1

Kolmapäev, 7. juuni
Projektipäev

Kell 8.00 õppenõukogu ruumis B1
Kell 10.00 9. klassi matemaatika lõpueksam väikeses saalis
Kell 18.00 TÄNUÜRITUS MEIE TUBLIMATELE ÕPILASTELE, NENDE VANEMATELE JA ÕPETAJATELE

Neljapäev, 8. juuni
Õppeaasta lõpuaktused Raeküla Vanakooli keskuses:
Kell 9.00 1.-2. klass
Kell 10.00 3.-5. klass 
Kell 11.00 6.-8. klass

Ilusat suvevaheaega!

Esmaspäev, 29. mai
EJLi kooliprojekt "Jalgpall kooli" - kooli staadionil:

Kell 9.05 3.a, 3.b ja 3.c klassid
Kell 10.10 2.a, 2.b ja 2.c klassid
Kell 11.15 1.a, 1.b ja 1.c klassid
Kell 9.05 6.c klassi eesti keele tasemetöö arvutiklassis
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele

Kell 13.15 6.b klassi eesti keele tasemetöö arvutiklassis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 18.00 Erasmus+ programmi projekti "Noored ja tervislikud käitumisharjumused" kolmanda aasta lõpuüritus

Teisipäev, 30. mai
Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22

Kell 12.00 digivahetund õpetajatele
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02
Kell 17.30 solistide konkurss väikeses saalis

Kolmapäev, 31. mai
Kell 9.05 6.a klassi eesti keele tasemetöö ruumis B3

Kell 17.30 4.a ja 4.c klasside pidulik kontsert Vanakooli keskuses, pärast õhtu klassides
Kell 18.30 Koosolek vanematele II korruse fuajees, kelle lapsed osalevad üleriigilisel 12. noorte laulu- ja tantsupeol "Mina jään"

Neljapäev, 1. juuni
Ülelinnaline orienteerumispäev koolinoortele rannapargis

Kell 10.00 9. klassi eesti keele lõpueksam väikeses saalis ja 8. klassi matemaatika üleminekueksam III korruse fuajees
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22

Reede, 2. juuni
Austatud õpilased, õpetajad panevad hinded välja koolipäeva lõpuks!

kergejõutik

20170522 133357

20170522 152252

Esmaspäev, 22. mai
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine ruumis B12
Kell 15.00 HITSA koolitus õpetajatele ruumis B3 

Teisipäev, 23. mai
Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02

Kolmapäev, 24. mai
Algab Raeküla Kooli tenniseturniir, mis toimub Pärnu Tennisekeskuses kolmes tugevusastmes. Turniiri lõpetamine on 6. juunil. Võistlustele registreerimine: meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; tel 5178278; 24. mail 15 minutit enne turniiri algust
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis 

Neljapäev, 25. mai
Leitud telefonid on õppealajuhataja kabinetis
Kell 11.15 8.b klassi loovtööde kaitsmine ruumis B3
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22
Kell 17.30 1. spordiklassi jalgpalli katsed ilusa ilmaga Raeküla staadionil, halvema ilmaga kooli võimlas
Kell 18.00-21.00 kooliõhtu I korruse fuajees

Reede, 26. mai
Kell 8.10 8.a klassi loovtööde kaitsmine ruumis B3
Kell 9.05 kõneminutid 6.-8. klassi õpilastele
Kell 9.40 1.-5 klassi õpilastele I korruse fuajees (üleriigilise liikumise "Ütle tere!" teemal kõneleb õp Tiia Reiksaar)
Kell 10.10 9. klassi viimase kella aktus II korruse fuajees 

Pühapäev, 28. mai 
Kell 18.00 1. spordiklassi tennise katsed Tennisehallis

 

Esmaspäev, 15. mai
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3 (teemaks sõnapilve keskkonnad)
Kell 12.00 linna 8. klasside õpilastele keemiaviktoriin Pernovas, osaleb 8. klassi võistkond
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Kell 17.00 1.a klassi emadepäeva tähistamine väikeses saalis

Teisipäev, 16. mai
Kell 10.10 3. klassi matemaatika tasemetöö valimis olevatele õpilastele ruumides B4 ja B5, 3.a, 3.b.ja 3.c klassi õpilastele ruumis B7
Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3 (teemaks sõnapilve keskkonnad)
Kell 12.20 3. klassi matemaatika tasemetöö ruumis B4
Kell 13.05 teater Lepatriinu etendus „Heategu“ 1.-3. klassidele väikeses saalis (pilet 2€)

Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02
Kell 18.00 koosolek II korruse fuajees (Käo 4 õppehoones) kooli sügisel kooli õppima asuvatele laste vanematele, vanemaid ootame koos lapsega.

Kolmapäev, 17. mai
Kell 15.00 digitund õpetajatele arvutiklassis

Neljapäev, 18. mai
Kell 9.05 päästeameti veeohutuse alane koolitus 1.a klassi õpilastele
Kell 10.10 ajaloo ja ühiskonna tasemetöö valimisolevatele 6. klassi õpilastele arvutiklassis
Kell 10.10 päästeameti veeohutuse alane koolitus 1.b klassi õpilastele 
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22

Reede, 19. mai
Kell 9.05 ja kell 14.10 9. klasside õpilaste äriplaanide kaitsmine arvutiklassis
Kell 9.05 ajaloo ja ühiskonna tasemetöö 6.a klassi õpilastele
Kell 10.10 ajaloo ja ühiskonna tasemetöö 6.c klassi õpilastele
Kell 12.20 ajaloo ja ühiskonna tasemetöö 6.b klassi õpilastele

09. mail Pärnu linna 1.-3. klasside jalgpallivõistlustel saavutas meie kooli õpilaste meeskond
I koha

Võistkond mängis kooseisus:
2.a klass
1. Merit Lelov
2. Oskar Hein
3. Siim Riis

3.a klass
1. Marko Mardiste
2. Martin Neppo
3. Joosep Limberk
4. Kennerd Melts
5. Ragnar Mäe
6. Reigo Lehtsaar

PALJU ÕNNE!

Suur tänu jalgpallitreener Indrek Joostile!

18301646 1499552606741655 4930161443762996336 n

Esmaspäev, 8. mai
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a

Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 9. mai
Kell 10.10 6. klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3 (valimis olevatele õpilastele)
Kell 10.55 Euroopa päeva viktoriin ruumis B3, osalevad 6.-9.klasside 3-liikmelised võistkonnad

Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.30 õppeprogramm "Linnaloodus" 6.a klassi õpilastele Pärnu Keskkonnahariduskeskuses
Kell 13.00 koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis 1.-3. klassi õpilastele Pärnu Mai Kooli kunstmuru väljakul
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02
Kell 15.00 HITSA koolitus registreeritud õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 10. mai
Kell 8.10 6.b klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3

Kell 9.05 6.c klassi matemaatika tasemetöö ruumsi B3
Kell 9.50 ülemaailmse kehalise aktiivsuse päeva tegevused
Kell 10.10 3. klassi eesti keele tasemetöö
Kell 11.00 osalevad 1.b klassi õpilased Pärnu Kutsehariduskeskuse töötoas
Kell 11.15 6.a klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund, ruumis B9
Kell 14.00 Pärnu linna infootsingu võistlus:
1.-3. klassi õpilastele Pärnu Sütevaka Gümnaasiumis
4.-6. klassi õpilastele Pärnu Keskraamatukogus
7.-9. klassi õpilastele Pärnu Ühisgümnaasiumis
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11

Neljapäev, 11. mai
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22
Kell 18.00 1.b klassi emadepäeva tähistamine väikeses saalis

Reede, 12. mai
Kell 10.00–15.00 Pärnumaa sallivuspäev Noorte Vabaajakeskuses (registreerunud õpilastele)

Kell 10.10 kõneminutid 1.-5. klassi õpilastele ja kell 11.15 6.-9. klassi õpilastele I korruse fuajees (emadepäeva teemal kõneleb õpetaja Kaja Lillipuu)

 

Teisipäev, 2. mai
Kell 11.50 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 11.22
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02
Kell 15.00 HITSA koolitus õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 3. mai
Kell 12.30 õppeprogramm "Tiigipüük" 7.b klassi õpilastele Pernovas

Neljapäev, 4. mai
Kell 10.10 Päästeameti veeohutuse koolitus 1.c klassi õpilastele
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22

Reede, 5. mai
Kell 18.00 Raeküla kooli tantsupidu Vanakooli keskuses 

Avatud Laulasmaa, Muhu ja Raeküla koolide õpilastööde rändnäitus - palun tutvu ka Sina!

Esmaspäev, 24. aprill
Kell 9.00 lastekoori II eelproov ja ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas

Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 25. aprill
Kell 8.10 esmaabi koolitus 6. klassidele väikeses saalis

Kell 9.00 poistekoori II eelproov ja ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas
Kell 11.15 purjetamiskursus 4.c klassi õpilastele väikeses saalis
Kell 13.30 purjetamiskursus 4.b klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 13.02, õpilasi saadab õp Liivi Alekõrs

Kolmapäev, 26. aprill
Raamatu ja roosi päev! Kooli raamatukogu ootab raamatuid, teatmeteoseid või arendavaid lastemänge!
Kell 12.10 2017 sammu oma südame heaks - osalevad kõik kooli õpilased ja õpetajad!
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis


Neljapäev, 27. aprill
Kell 12.00 jutuvestjate konkurss Kuninga Tänava Põhikooli saalis
Kell 12.50 purjetamiskursus 4.a klassi õpilastele Pärnu Jahtklubis, buss nr 14 väljub Olevi peatusest kell 12.22, õpilasi saadab õp Pille Nurk
 

Ilusat koolivaheaega!

Esmaspäev, 17. aprill
Kell 10.00-15.00 Pärnu Kuninga Tänava Põhikooli 10. hariduskonverents "Kuidas toetada õpetajat tema
rolli muutuses läbi nüüdisaegse õpikäsitluse?"

Kell 10.00 proovikirjand 9. klassi õpilastele (soovijatele) ruumis C2

Teisipäev, 18. aprill
Kell 09.00-12.00 koolitus kogu personalile väikeses saalis
Kell 12.30 infotund õpetajatele väikeses saalis
Kell 15.00 juhtkonna nõupidamine ruumis B12

Neljapäev, 20. aprill
Kell 10.00-12.30 HITSA koolitus õpetajatele "Õpikeskuse ja hindamise kujundamine digiajastul" ruumis B3

23.-29.04.2017 osalemine haridusprogrammi Erasmus+ rahvusvahelise koolide vahelise
koostööprojekti „Noored ja tervislikud käitumisharjumused“ õppimis- ja õpetamisürituse
seminaril Kielis, Saksamaal

Esmaspäev, 10. aprill
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a

Teisipäev, 11. aprill
Kell 8.30 3.a klassi õpilaste õppekäik Maarja Magdaleena Gildisse

Kell 9.50–11.20 4.c klassi segarühma II eelproov ja ettetantsimine Pärnu Mai Kooli aulas
Kell 10.00 teaduspäeva loeng 8.a ja 8.b klassi õpilastele "Mälu ja õppimine" ruumis C8 
Kell 10.00 teaduspäeva loeng 7.a ja 7.b klassi õpilastele "Vikipeedia töötuba" ruumis A11
Kell 11.00–12.30 3.a ja 3.c klassi segarühma II eelproov ja ettetantsimine Pärnu Mai Kooli võimlas
Kell 12.05 4.e klassi õpilased
ekskursioonil Pärnu vanalinnas ning batuudikeskuses UP

Kolmapäev, 12. aprill
Kell 10.10–12.00 päästekoolitus KEAT projekti raames 6. klasside õpilastele väikeses saalis
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis
Kell 17.00 purjetamise kursust tutvustav koosolek 4.a, 4.b ja 4.c klassi lastevanematele II korruse fuajees
Kell 18.00 Raeküla kooli kooride kontsert Vanakooli keskuses

Neljapäev, 13. aprill
Kell 9.00 mudilaskoori II eelproov ja ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas
Kell 17.00 Erasmus+ Kiili sõitvate õpilaste vanemate koosolek B1

Esmaspäev, 3. aprill
SÜDAMEKUU STEND: Liikumise suurendamine ja magusa söömise vähendamine
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 10.30 vabariiklik finaalvõistlus Valgas "Eesti parim minifirma 2017", osalevad minifirmad JAKAMI, Kuulsus Karbis ja Lustakad Seebid
Kell 12.00 digivahetund (teema Canva) õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 4. aprill
Kell 10.00 võimlemisrühmade eelproov Koidula Gümnaasiumis, osaleb 4.b klassi rühm
Kell 12.00 võimlemisrühmade eelproov Koidula Gümnaasiumis, osaleb 9. klassi rühm
Kell 12.00 digivahetund (teema Canva) õpetajatele ruumis B3
Kell 15.00 Gulliveri mängu II eelvoor Endla teatri sammassaalis, osaleb 4.c klassi võistkond

Kolmapäev, 5. aprill
Kell 08.10–09.50 KEAT projekti koolitus 6.a ja 6.c klassi õpilastele ruumis B2

Kell 10.00 Pärnu Linnaorkestri kontserdi MEIE tutvustus väikeses saalis 8.a, 8.b ja 9. klassi õpilastele
Kell 10.10–12.00 KEAT projekti koolitus 6.b klassi õpilastele ruumis B2
Pärnu koolinoorte kombineeritud teatevõistlused 1.-3. klasside õpilastele Pärnu Spordihallis:
Kell 12.15 1. klassid
Kell 13.00 2. klassid
Kell 13.45 3. klassid
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 6. aprill
Rahvusvaheline spordipäev 
– aktiivsed vahetunnid

Kell 11.15 õp Piret Oitsalu avatud klassijuhatajatund "Kiusamisest vaba kool"

Reede, 7. aprill
Maailma tervisepäev 
– aktiivsed vahetunnid
Kell 12.20 lastekoori proov ruumis C3

Laupäev, 8. aprill
Pärnu Päev 2017 Pärnu Raeküla Koolis

Pärnu koolinoorte kombineeritud teatevõistlustel

I KOHT

  1. Marko Mardiste                   3.a kl.
  2. Reigo Lehtsaar                      3.a kl.
  3. Mairon Lelov                        3.a kl.
  4. Joosep Limberk                     3.a kl.
  5. Martin Neppo                       3.a kl.
  6. Laura Sõstar                          3.b kl.
  7. Brith Eliis Tähiste                  3.b kl.
  8. Elisabet Smirnov                  3.b kl.
  9. Kadi Lõhmus                         3.a kl.
  10. Ragne Pootsik                       3.c kl.
  11. Carmel – Eliise Vuht             3.a kl.
  12. Mattias Mägi                        3.a kl.

PALJU  ÕNNE!

1 Large

2 Large

28. veebruaril külastasid meie kooli õpetajad Haabneeme kooli. Koolis tervitas õpetajaid  direktor Sirje Toomla, kes andis ülevaate kooli saamisloost, tutvutas kooli õppekorraldust ja  kooli struktuuri.

26.03. - 01.04. toimub projekti "Noored ja tervislikud käitumisharjumused" raames õpilasvahetus Lorienti, Prantsusmaale.
Projekti koduleht: https://youthandhealthyhabits.wordpress.com/
Õpilasvahetuse blogi: https://youthandhealthyhabits.wordpress.com/blog-2/meeting-in-lorient-march-2017/meeting-in-lorient-march-2017-estonia/

Esmaspäev, 27. märts
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Teisipäev, 28. märts
Kell 9.05 6.c klassi õpilastele ohutusalane eeltest ruumis B9
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 29. märts
Kell 8.30-14.30 mobiilse planetaariumi etendused graafiku alusel
Kell 10.10 6.b klassi õpilastele ohutusalane eeltest ruumis B3

Neljapäev, 30. märts
Kell 8.10 6.a klassi õpilastele ohutusalane eeltest ruumis B3
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 XII noorte tantsupeo võimlemisrühmade ülevaatuse proovid
Kell 15.00 projekti "Kõige Linnusõbralikum Klass" suur finaal

Reede, 31. märts
Kell 13.15 üritus "Raeküla kool otsib talenti" väikeses saalis A11 - olete oodatud!

Laupäev, 01. aprill
Kell 12.00-16.00 EDUKATSIOON Pärnu Noorte Vabaajakeskuses (registreerunutele)

Kui sa oled andekas laulja või tantsija, oskad teha mustkunsti, soovid esitada omaloomingut või oled mõnel teisel alal andekas, siis ME OTSIME JUST SIND!

Enda osalemissoovist anna teada huvijuhile!

 

Otsime talenti

17. märtsil toimus koolis Playback show koolivoor, kus parima etteaste tegi Lisandra Aaslaid (4.c), kelle etteaste kandis nime "Rapuntsel". Teise auhinnalise koha saavutasid Emma Thompson ja Desiree Reek (2.b) looga „Väikelinna gangsterid“. Kolmanda koha vääriliseks hinnati Birgit Nurmberg ja Liisi Mets (5.kl) esitust „Meelejahutajad“.

 

Videokokkuvõtte autor Lisandra ema Piret:https://youtu.be/ZGL4kdfORw0

Esmaspäev, 20. märts
Ülemaailmne suutervise päev, www.suukool.ee
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3 - teema Sketchpad
Kell 13.30 Juhtkonna nõupidamine ruumis B9

Teisipäev, 21. märts
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3 - teema Sketchpad
Kell 15.00 2.–4. klasside Gulliveri mängu I eelvoor Endla teatri sammassaalis, osaleb 4.c klassi võistkond

Kolmapäev, 22. märts
Uus näitus "Kunstiraamatuid kooli raamatukogus"
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund B9
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3 - teema: HITSA täiendkoolituse eelmooduli täitmine

Reede, 24. märts
Kooride laulupäev ruumis A11:
Kell 11.15 poistekoor
Kell 12.20 mudilaskoor
Kell 13.15 lastekoor

Inimeseõpetuse vabariikliku olümpiaadi piirkonnavoorus saavutas 7.a klassi õpilane Mari-Liis Holm II koha – õnnitleme! Aitäh, õpetaja Riita Tõniste! 

Holm

 

 

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoorus saavutas 7.a klassi õpilane Maia Pärnpuu III koha – õnnitleme! Aitäh, õpetaja Marika Kohv! 

Pärnpuu

Emakeele, loodus- ja reaalainete nädal

Esmaspäev, 13. märts
Kell 13.15 klaasipuhumise presentatsioon ruumis A11
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine ruumis B9

Teisipäev, 14. märts - Emakeelepäev
Kell 8.10 kõneminutid 1.-5. klassi õpilastele I korruse fuajees, kõneleb eesti keele õpetaja Anu Helemäe
Kell 8.30 kõneminutid 6.-9. klassi õpilastele I korruse fuajees, kõneleb eesti keele õpetaja Anu Helemäe
Viktoriin Eesti keelemeeste kohta III korruse fuajees, II korruse fuajees õpilaste ja õpetajate lemmikraamatute näitus
Vahetundide ajal raamatute ettelugemine ruumis A11, e-etteütlus eesti keele tundides
Kell 10.00 2.a ja 4.e klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis

Kell 10.55 õpetaja Mare Vlassovi keemiakatsed ruumis C8
Kell 11.15 3.b ja 4.d klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 12.30 4.b klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis

Kolmapäev, 15. märts - rahatarkuse päev
Rahatarkuse tunnid ruumis A11:
Kell 8.10 7.a klassi õpilastele (lektor hr Andres Angerjärv, SEB)
Kell 9.05 8.a klassi õpilastele (lektor hr Toomas Sutt, SEB)
Kell 10.10 8.b klassi õpilastele (lektor pr Merike Lank, Swedbank)
Kell 11.15 7.b klassi õpilastele (lektor hr Mati Tiimus, Nordea)
Kell 12.20 investeerimisloeng 7. ja 8. klasside õpilastele (lektor hr Ott Raidla, Börs)
Kell 13.15 loovülesanne - omandatud teadmiste rakendamine (läbiviija pr Anu Olvik, Rahandusministeerium)
Vahetundide ajal minifirmade toodangu müük 
Kell 10.00 1.b klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis

Kell 11.15 2.b klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 12.30 1.c klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 15.00 Õpetajate infotund ruumis A11

Neljapäev, 16. märts
Kell 8.10 maailma populaarseim matemaatikavõistlus KÄNGURU registreeritud õpilastele  
Kell 10.00-14.30 EÕEL Pärnumaa regionaalne koolituspäev Koidula koolis

Kell 10.00 2.c klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 11.15 4.c klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 12.30 1.a klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 13.00 üleriigilise 3.-4. klasside kirjandusmängu Pärnumaa võistlus Pärnu Keskraamatukogus, osaleb 4.b klassi võistkond

Reede, 17. märts
Vahetundide ajal viktoriin "Lõbus matemaatika" II korruse fuajees
Kell 10.00 3.c klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 10.55 õpetaja Mare Vlassovi keemiakatsed ruumis C8

Kell 11.15 4.a ja 4.f klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 12.30 3.a klassi õpilased Pärnu Koidula Muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 13.15 kooli Playback võistlus ruumis A11

Esmaspäev, 6. märts
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine ruumis B9

Teisipäev, 7. märts
Kell 14.00 sisekergejõustiku võistlused Pärnu Kergejõustikuhallis 3.-4. klasside õpilastele
Kell 11.15 mudilaskoori proov ruumis A11

Kolmapäev, 8. märts
Kell 15.00 digitund õpetajatele arvutiklassis

Neljapäev, 9. märts
Kell 10.45 raamatukogutund Pärnu Keskraamatukogus 2.b klassi õpilastele
Kell 11.15 4.-6. klassi õpilaste kogunemine I korruse fuajees

Reede, 10. märts
Kell 10.00 linna matemaatikaolümpiaad Koidula gümnaasiumis 4.-6. klasside õpilastele

2016 / 17 SWEDPANK VÕRKPALLI PALLILAHINGU FINAALTURNIIRIL TARTUS

II KOHT

Võistkonnas mängisid:

1.Marko Mardiste              3.a kl.

2.Reigo Lehtsaar                 3.a kl.

3.Kennerd Melts                3.a kl.

4.Mairon Lelov                    3.a kl.

5.Joosep Limberk               3.a kl.

6.Martin Neppo                  3.a kl.

7.Kevin Tammela               3.c kl.

8.Oskar Hein                        2.a kl.

9.Gerdo Jürgens                 2.a kl.

PALJU  ÕNNE !

Pallilahingu finaal II koht 28.02.2017 Large

EESTI KOOLISPORDI LIIDU 1. - 3. kl. DUMLE RAHVASTEPALLI PIIRKONNAVÕISTLUSTEL SAAVUTAS MEIE KOOLI POISTE VÕISTKOND

III KOHA

VÕISTKOND MÄNGIS KOOSSEISUS:

MARKO MARDISTE 3.a kl.

REIGO LEHTSAAR 3.a kl.

KENNERD MELTS 3.a kl.

JOOSEP LIMBERK 3.a kl.

MARTIN NEPPO 3.a kl.

MAIRON LELOV 3.a kl.

EGERT ADAMSON 3.c kl.

KEVIN TAMMELA 3.c kl.

P A L J U Õ N N E !!!

20170302 143245 Large

Kolmapäev, 1. märts
Kell 14.10 klassiõpetajate nõupidamine ruumis A2
Kell 17.00 Erasmus+ projekti Prantsusmaale sõitvate vanemate koosolek

Neljapäev, 2. märts
EKSLi rahvastepalli piirkonnavõistlus Kohila spordihoones, väljasõit kell 8.30 Pärnu Spordihalli eest (osalevad 3. klassi õpilased)
Kell 10.00 koolinoorte äriideede konkursi "Bright Minds" programmi IV koolitus registreeritud õpilastele Pärnu Ühisgümnaasiumis
Kell 10.00 orkestriproovi vaatlus Pärnu Kontserdimajas, osalevad 4.d klassi õpilased

Reede, 3. märts
Kell 10.00 Goethe Instituudi saksa keele üritus Autobahn 5. klassi õpilastele Pärnu Keskraamatukogus

 

Esmaspäev, 20. veebruar
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 10.55 digivahetund õpetajatele arvutiklassis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 21. veebruar
Kell 9.05 loeng 6.a, 6.b, 6.c, 7.a ja 7.b klasside õpilastele väikeses saalis (A11)

Kell 9.50 viktoriin 3.-4. klasside 3-liikmelistele võistkondadele ruumis B3
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 22. veebruar
Kell 10.10-10.55 Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktuse peaproov Vanakooli keskuses
Kell 13.00 loodusviktoriin 3.-4. klasside õpilastele Pärnu loodusmajas
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis

Neljapäev, 23. veebruar
Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktused toimuvad Raeküla Vanakooli Keskuses (aktusel nõutav pidulik must-valge riietus)
Kell 8.30 1.-2. klassi õpilastele
Kell 9.45 3.-5. klassi õpilastele
Kell 11.00 6.-9. klassi õpilastele
Kell 12.45 õpilaste ja õpetajate kogunemine Alevi kalmistu juures ja kell 13.00 rongkäik

Ilusat Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva!

24.-28.02.2017 koolivaheaeg, kohtume 1. märtsil!

Võõrkeelte nädal

Esmaspäev, 13. veebruar
Kell 9.10 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.20 ühislaulmine hr Erhard Ohlhoffiga ruumis A11

Teisipäev, 14. veebruar
Puna-roosa stiilipäev ja töötab sõbrapäeva postkast
Vene multifilmide vaatamine ruumis C7
Kell 9.30 õppeprogramm "Orienteerumine kaardi, kompassi ja GPSi abil" Pernovas 8.b klassi õpilastele
Kell 12.00 Pärnu Keskraamatukogu ja Pärnu Muuseumi nutimäng 5. klasside võistkondadele

Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.30 Pärnumaa Varraku-Sütevaka mälumängu 2. voor 8.-9. klasside õpilastele (kirjandus, ajalugu)

Kolmapäev, 15. veebruar
Vene klaviatuuril trükkimise võistlus vene keele tunnis

Võõrkeelte olümpiaad ainetunnis
Kuldvillak inglise keele tunnis

Kell 9.00-10.00 5. klassi inimeseõpetuse veebiolümpiaad
Kell 10.30-11.30 6. klassi inimeseõpetuse veebiolümpiaad
Kell 12.00-13.00 7. klassi inimeseõpetuse veebiolümpiaad
Kell 12.00 võrkpalli miniliiga võistlused 6. klassi tüdrukutele Pärnu Spordihallis

Kell 13.30-14.30 8. klassi inimeseõpetuse veebiolümpiaad
Kell 13.15 saksa keele viktoriin II korruse fuajees

Neljapäev, 16. veebruar
Leitud telefon on õppealajuhataja kabinetis
Võõrkeelte olümpiaad ainetunnis
Kell 10.10 vene keele viktoriin kolmeliikmelistele võistkondadele
Kell 12.00 võrkpalli miniliiga võistlused 6. klassi poistele
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 NUPUTA piirkonnavoor 5.-7. klassi õpilastele ühisgümnaasiumis

Kell 14.00 Pärnu linna 17. „Kuldsuu“ kõnevõistlus „Maailm on imesid täis“

Reede, 17. veebruar
I
I korruse fuajees töötab kohvik "Maailma maitsed"

Kell 13.05 võõrkeelte nädala lõpetamine ja parimate võõrkeelte oskajate autasustamine
Kell 19.00 järgmise õppeaasta 1. spordiklassi tennise kehalised katsed tennise keskuse Merehalli väljakul

Laupäev, 18. veebruar
Kell 10.30 järgmise õppeaasta 1. spordiklassi jalgpalli katsed kooli võimlas

Esmaspäev, 6. veebruar
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.00 õpituba "Teeme ise muusikat" Pärnu Kontserdimajas, osalevad 4.a klassi õpilased
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 7. veebruar
Turvalise interneti päev, uus näitus meie raamatukogus "Ei mõnuainetele"
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 õppeprogramm 8.a klassi õpilastele keskkonnahariduskeskuses
Kell 10.55 viktoriin interneti turvalisuse teemal ruumis A11
Kell 11.00–14.00 mudilaskooride I ülevaatus Pärnu Kontserdimajas
Kell 11.30 1.-3. klassi tüdrukute rahvaste palli võistlused
Kell 13.00 1.-3. klassi poiste rahvaste palli võistlused
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 8. veebruar
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 9. veebruar
Kell 12.00 käsitööpäev Ülejõe põhikoolis, osalevad 4.d ja 4.e klassi õpilased
Kell 12.15 2.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.15 viktoriin võõrkeelte teemal Sütevaka gümnaasiumis
Kell 15.00 võistlusmängude sarja „Huvitav teadus“ viimane voor (ettevõtlus) Koidula gümnaasiumis, osaleb 9. klassi võistkond

Laupäev, 11. veebruar
Minifirmade osalemine vabariiklikul aastalaadal Tallinnas

PÄRNU KOOLINOORTE  3. kl.  RAHVASTEPALLIVÕISTLUSTEL  SAAVUTAS MEIE KOOLI TÜDRUKUTE VÕISTKOND

I   KOHA

VÕISTKOND MÄNGIS KOOSSEISUS:

LAURA SÕSTAR

ELISABET SAUE

RAGNE – RIIN POOTSIK

KADI LÕHMUS

CARMEL – ELIISE VUHT

BRITH ELIIS TÄHISTE

NOORA – MIA VÄRBU

MERIT LELOV

P A L J U   Õ N N E !!!

Rahvastepall 3. kl. T 7.02.2017 Large

 

PÄRNU KOOLINOORTE  3. kl.  RAHVASTEPALLIVÕISTLUSTEL  SAAVUTAS MEIE KOOLI POISTE VÕISTKOND

II   KOHA

VÕISTKOND MÄNGIS KOOSSEISUS:

MARKO MARDISTE

REIGO LEHTSAAR

KENNERD MELTS

JOOSEP LIMBERK

MARTIN NEPPO

MAIRON LELOV

EGERT ADAMSON

KEVIN TAMMELA

P A L J U   Õ N N E !!!

Rp 3. kl. P 7.02. 2017 Large

1. veebruaril toimus jalgpallis sõpruskohtumine. Kohtusid meie kooli 2.A ja 3.A klasside jalgpalliõpilased Pärnu Kalevi eakaaslastega. Mäng oli pingeline ja tempokas, kus võitjana väljusid Kalevi poisid tulemusega 13:9. Mõlema võistkonna treener on meie õpetaja Indrek Joost, kes selle kohtumise ka korraldas. Enamik klubipoisse on trennis käinud juba alates 4-5 aastaselt, seetõttu oli ka mõistetav lõpptulemus. Meie õpilased olid väga väga tublid ja andsid endast kõik. Treener Indrek jäi kohtumisega väga rahule. Väga tublid olete, meie noored jalgpallurid!

1

2

Esmaspäev, 30. jaanuar
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 31. jaanuar
Kell 8.10 poistekoori proov ruumis C3
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 XII noorte tantsupeo „Mina jään“ 3. klassi tantsurühma ettetantsimine Mai koolis
Kell 11.15 XII noorte tantsupeo „Mina jään“ 4.c klassi tantsurühma ettetantsimine Mai koolis
Kell 12.00 võrkpalli kooliliiga 8. ja 9. klassi tüdrukutele Pärnu Spordihallis
Kell 17.30 hoolekogu koosolek

Kolmapäev, 1. veebruar
Kell 8.10 4. klassi matemaatika kooliolümpiaad ruumis B6
Kell 10.10 kõneminutid 2.-5. klassi õpilastele I korruse fuajees (kõneleb õp Eliis Truuman)
Kell 11.15 kõneminutid 6.-9. klassi õpilastele I korruse fuajees (kõneleb õp Eliis Truuman)
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11

Neljapäev, 2. veebruar
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 8.30 õpilasesindus sõidab sõpruskoolide koostöö koosolekule Laulasmaale
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 õppeprogramm "Eesti kivimid" keskkonnahariduskeskuses 7.a ja 7.b klassi õpilastele
Kell 10.00 1.a ja 1.b klassi õpilased tähistavad koos lasteaia lastega Raeküla lasteaia sünnipäeva
Kell 11.15 mudilaskoori proov ruumis A11 (proov kestab 2 tundi)
Kell 11.15 loeng "Kuidas läbi emotsionaalse kaasamise võita kliente ja luua väärtust" 7.a ja 8.a klassi õpilastele ruumis B3
Kell 16.00 7.a klassi õhtu ruumis C7

Reede, 3. veebruar
Kell 8.10 loeng "Kuidas läbi emotsionaalse kaasamise võita kliente ja luua väärtust" 8.b klassi õpilastele ruumis B3
Kell 10.00 poistekoori ettelaulmine Pärnu Kontserdimajas

Esmaspäev, 23. jaanuar
Linna e-õppepäev, osalevad 7. ja 8. klassi õpilased
Ligipääs materjalidele:
7. klass: https://docs.google.com/document/d/12WWEPUHYM45WolWv5NvNvvddIFsujLgbxq-1u4l8qiA/edit?usp=sharing   
8. klass: https://docs.google.com/document/d/17sbjGagTlDYDczgjdekeOGSjd5ZJ9WlxkEjbajgPw6Y/edit?usp=sharing
Kell 9.30–14.00 lastekooride I ülevaatus Pärnu Kontserdimajas


Teisipäev, 24. jaanuar
Raamatukogus uus raamatunäitus "Sada küsimust ja vastust"
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.00 Teaduslahingu Pärnumaa voor Koidula gümnaasiumis, osaleb 9. klassi võistkond
Kell 12.20 3. klassi tantsupeorühma ettevalmistus Vanakooli keskuses
Kell 12.30 õppeprogramm "Turbasammal ja turvas"  Pärnu Keskkonnahariduskeskuses, osalevad 5. klassi õpilased
Kell 13.15 4.c klassi tantsupeorühma ettevalmistus Vanakooli keskuses

Kolmapäev, 25. jaanuar
Kell 12.30 linna rahvastepalli võistlused 3.-4. klassi tüdrukutele Pärnu Spordihallis
Kell 14.15 võõrkeelte võistlussari Sütevaka gümnaasiumis, seekord sõnavaramängud vene keeles

Neljapäev, 26. jaanuar

Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 õppeprogramm "Maavarad Eestis" Pärnu Keskkonnahariduskeskuses, osalevad 6.b klassi õpilased
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3A
Kell 12.30 linna rahvastepalli võistlused 3.-4. klassi poistele Pärnu Spordihallis

Reede, 27. jaanuar
Kell 14.00 8. klassi õpilaste uurimistööde kaitsmine ruumis A11

PÄRNU KOOLINOORTE 4. kl. RAHVASTEPALLIVÕISTLUSTEL SAAVUTAS MEIE KOOLI TÜDRUKUTE VÕISTKOND
I KOHA

VÕISTKOND MÄNGIS KOOSSEISUS:
JOHANNA KIVIMÄE 4.c kl.
MARTINA JUHANSOO 4.c kl.
BIRGITTA ANNIKO 4.a kl.
REBECA BAUMANN 4.c kl.
LUISA VAIGANOVA 4.b kl.
LISETT ILVES 4.b kl.
GRETTEL NARRUSKBERG 4.b kl.
SANDRA MILPAK 4.b kl.

P A L J U Õ N N E !!!

Rp 4.kl. T 25.01.2017 Large

Esmaspäev, 16. jaanuar
Kell 10.10 Kohtumine „Raeküla kool – 25“ RVK-s (9. klass)
Kell 11.15 7. ja 8. klasside õpilaste kogumine I korruse fuajees

Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B9
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 17. jaanuar
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B9
Kell 14.30 Sütevaka-Varraku mälumängu 1. voor (9. kl võistkond)

Kolmapäev, 18. jaanuar
Kell 14.15 võõrkeelte võistlussari 8.-9. klassi õpilastele Sütevaka gümnaasiumis - inglise keel
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11


Neljapäev, 19. jaanuar
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Reede, 20. jaanuar
Kell 12.30 6. ja 7. klassi õpilased õppeekskursioonil Tallinnas

Esmaspäev, 9. jaanuar
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klasi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 10. jaanuar
Raamatukogus näitus "Eesti algupärast lastekirjandust"
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 11. jaanuar
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klasi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 15.00 osalemine võistlusmängu „Huvitav teadus“ 3. voorus Koidula gümnaasiumis (9. klassi võistkond)

Neljapäev, 12. jaanuar
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.30 6.a klass Pärnu Keskkonnahariduskeskuses

Reede, 13. jaanuar
Kell 9.30 9. klassi keemiapäev Pärnu Keskkonnahariduskeskuses
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klasi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Laupäev, 14. jaanuar
Kell 11.00 perepäev kooli tulevate laste peredele kooli väikeses õppehoones

 

 

 

Esmaspäev, 19. detsember
Kell 10.20 lahkuvad 1.-4. klassi õpilased teatrisse
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 4.a klassi jõulupidu Musooniku interaktiivsel mängumaal
Kell 13.35 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 20. detsember - jõululaat kell 12, õppetunnid on 35-minutilised! Armsad lastevanemad, olete oodatud!
Kell 8.15 2.b klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 16.00 6.b klassi jõuluõhtu ruumis C4
Kell 17.00 2.c klassi jõuluõhtu ruumis A1

Kolmapäev, 21. detsember
Kell 12.15 3.a klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.30 6.a, 6.b, 6.c klassi õpilased Villa Ammendes etiketikoolitusel
Kell 16.00 8.a klassi jõuluõhtu

Neljapäev, 22. detsember
Jõuluaja pidulikud aktused Raeküla Vanakooli Keskuses
Kell 9.05 1.-2. klassi õpilastele
Kell 10.30 3.-5. klassi õpilastele
Kell 12.20 6.-9. klassi õpilastele


Häid jõule, ilusat aastavahetust ja toredat vaheaega! Kohtume 9. jaanuaril!

Esmaspäev, 12. detsember
Kell 8.10 1.a ja 1.b klassi õpilased õppeekskursioonil Vargamäel

Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.35 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 13. detsember
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 10.00 4.c ja 4.d klassi õpilased külastavad Eliisabeti kirikut - abipraost hr Torrim tutvustab orelit ja jõulukombeid
Kell 11.00 1.c klassi õpilased meisterdavad Maarja-Magdaleena Gildis
Kell 11.00 4.b klassil teistmoodi koolipäev Pärnu Keskraamatukogus
Kell 12.00 4.c klassi õpilased etiketikoolitusel Villa Ammendes, 4.d klass tutvub Pärnu Uue Kunsti Muuseumiga
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 14. detsember
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kell 13.00 3.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 2.b klassi õpilased meisterdavad Maarja-Magdaleena Gildis ja pärast toimub jõuluetendus
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 14.00 8. klassi uurimistööde kaitsmine ruumis A11

Neljapäev, 15. detsember
Kell 8.15 2.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kell 9.00 2.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 17.00 4.a klass õuduste tuuril Pärnu vanalinnas

Reede, 16. detsember
Kell 9.30 8.b klassi õpilased keemiapäeval Pernovas
Kell 10.00-14.00 4.a klassi jõulutoad Pärnu Noorte Vabaajakeskuses
Kell 12.15 3.a klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kell 13.00 7.b klassi õpilastel Maarja-Magdaleena Gildis klaasitöötuba
Kell 13.00 3.b klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Esmaspäev, 5. detsember
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 3.a klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.35 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 6. detsember
Kell 8.15 2.b klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a
Kell 10.10 kohtumine Raeküla lasteaia lastega "Suurema sõbra programmi raames"
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.00 lastekontsert „Nukkude laul“ Pärnu Kontserdimajas (osalevad 3.a, 3.b ja 4.a klassi õpilased)
Kell 15.00 võistlusmängu „Huvitav teadus“ 2. voor Koidula gümnaasiumis (osaleb 9. klassi võistkond)
Kell 16.30 kohtumine eelmise aasta lõpetajatega ruumis C7

Kolmapäev, 7. detsember
Kell 11.00 muusikaviktoriin Pärnu MV saalis (3-liikmeline võistkond)
Kell 12.15 3.a klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Linna koolide algklasside võimlemisvõistlused:
Kell 12.00 3. klassi õpilased
Kell 12.40 4. klassi õpilased
Kell 13.20 5. klassi õpilased
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumist B9
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 8. detsember
Kell 8.15 5. ja 8.b klassi õpilased õppereisil Tartus
Kell 8.30 õppereis ERM-i (preemia 9. klassi õpilastele (5))
Kell 8.15 2.b klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 9.00 2.c klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 10.00 6. ja 7. klassi õpilased Bright Minds koolituspäeval Pärnu Koidula Gümnaasiumis
Kell 17.00 7.a klassi õhtu ruumis C7

Reede, 9. detsember
Kell 12.15 3.a klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.b klassi ujumine Koidula kooli ujulas

võimlemine 1 Medium

 

võimlemine 2 Medium

 

PÄRNU LINNA KOOLINOORTE  VÕIMLEMISVÕISTLUSTEL SAAVUTASID MEIE KOOLI ÕPILASED PALJU AUHINNALISI KOHTI

1. LISANDRA AASLAID 4.C kl. I koht
2. BRITH - ELIIS TÄHISTE 3.B kl. I koht
3. JOHANNA KIVIMÄE 4.C kl. II koht
4. KARL – ERIK HALLIK 3.C kl. II koht
5. KERLIN RÜÜTEL 4.B kl. III koht
6. MAKSIM TSJUBIK 4.A kl. III koht
7. DIANA VAIGANOVA 3.C kl. III koht


P A L J U Õ N N E !!!

 

Kaunist esimest adventi!

Esmaspäev, 28. november
Kell 9.05 9. klassi õpilaste kohtumine Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi direktori hr Laanemetsaga ruumis A11
Kell 12.20 võimlemisvõistlused 4. klasside tüdrukutele
Kell 13.15 võimlemisvõistlused 3. klasside tüdrukutele
Kell 13.35 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 29. november
Kell 9.05 kõneminutid 2.-5. klasside õpilastele I korruse fuajees
Kell 10.10 kõneminutid 6.-9. klasside õpilastele I korruse fuajees (kõneleb õp Vaike Somelar)
Kell 10.10 võimlemisvõistlused 5. klassi tüdrukutele
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 30. november - lõpeb I trimester
Kohtumised teenistuskoeraga ruumis A11:
Kell 9.05 4.a, 4.b, 4.c ja 4.d klasside õpilased
Kell 10.10 1.a, 1.b, 1.c ja 4.e klasside õpilased
Kell 11.15 3.a, 3.b ja 3.c klasside õpilased
Kell 11.15 hr Rein Laose näitetrupi esinemine 2., 4. ja 5. klasside õpilastele II korruse fuajees
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11

Neljapäev, 01. detsember
Pärnu koolinoorte 1.-3. klasside õpilaste võrkpalli pallilahing 2016 Pärnu Spordihallis:
Kell 12.00 Poisid
Kell 13.30 Tüdrukud
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Reede, 02. detsember
Kell 8.10 võimlemisvõistlused 3. klasside poistele
I trimestrilõpu kogunemised:
Kell 8.10 2.a, 2.b ja 2.c klasside õpilastele ruumis A11
Kell 9.05 1.a, 1.b ja 1.c klasside õpilastele ruumis A11
Kell 10.10 3.a, 3.b ja 3.c klasside õpilastele ruumis A11
Kell 11.15 4.a, 4.b, 4.c, 4.d ja 4.e klasside õpilastele ruumis A11
Kell 12.20 5.-9. klasside õpilastele I korruse fuajees

Esmaspäev, 21. november
Kell 10.10 2.a klassi tantsuhommik koos memmedega Raeküla Vanakooli Keskuses
Kell 10.10 6.a klass kohtub Selts Raeküla liikmetega Vanakooli keskuses
Kell 11.15 1.c klassi tantsuhommik koos memmedega Vanakooli keskuses
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 22. november
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kell 13.00 Pärnu linna koolinoorte viktoriin „Meie Pärnu“, osaleb 9. klassi võistkond

Kolmapäev, 23. november
Kell 12.20 6.b klass kohtub Selts Raeküla liikmetega Vanakooli keskuses
Kell 12.30 õppeprogramm "Mikroskoopia" 7.a ja 7.b klassi õpilastele keskkonnahariduskeskuses
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 24. november
Bright Minds avaüritus Tallinna Tehnikaülikoolis, osalevad registreerunud 6. klassi õpilased

Kell 9.05 kohtuvad 2. klasside õpilased teenistuskoera ja tema treeneriga ruumis A11
Kell 9.05 4.e klass osaleb Vanakooli keskuse lahtiste uste päeval
Kell 10.10 2.a klass osaleb Vanakooli keskuse lahtiste uste päeval
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.20 4.c klass osaleb Vanakooli keskuse lahtiste uste päeval

Reede, 25. november
Kadripäeva tähistamine - etendused toimuvad ruumis A11
Kell 9.05-12.00 esinevad 2. klassid eriplaani alusel

Esmaspäev, 14. november
Kell 8.10 3. kohtumine sarjas „Raeküla kool – 25“, osalevad 9. klassi õpilased
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 15. november
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 16. november
Kell 9.00 õppepäev Pärnu Koidula Gümnaasiumis registreerunud 9. klassi õpilastele

Kell 12.20 Eesti Noorteühenduste Liidu esindaja loeng 6.b klassis
Kell 13.15 Eesti Noorteühenduste Liidu esindaja poolt juhitud simulatsioon 9. klassis
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 15.00 õpetajate infotund ruumis A11

Neljapäev, 17. november
Töövarjupäeval osaleb 9. klass
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 linna vene keele viktoriin Koidula gümnaasiumis

Reede, 18. november
Kell 12.00 8. klassi õpilaste uurimistööde konverents ruumis A11, kuulavad 7. klassi õpilased

Kell 18.00 - 20.00 Madripidu Raeküla Vanakooli Keskuses

Möödunud nädalavahetusel olid meil Pärnu tennisekeskuses üleeestilised lastetennise võistlused. Raeküla koolist osalesid seal järgmised lapsed: Liis Marii ja Diana Rei, Laura Sõstar ning Maria Luik. Kõik lapsed olid väga tublid ja andsid endast parima. Diana Rei võitis oma alagrupis kõik mängud suure ülekaaluga.

Lisaks olid meil punase palli turniiril abikohtunikena abiks Maria Luik, Elisabeth Pärn, Diana Rei, Karoli Küpar, Elis Laur ja 6a jalgpallipoisid Koger ja Rando, kes osalevad vahel ka meie tennisetundides.

1

2

 

 

Esmaspäev, 7. november
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kell 12.00 4.c klassi õpilased Ugala teatri etendusel "Krimka"
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 8. november
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 9. november
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumis B9

Kell 15.00 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 10. november
Kell 9.05 4.c klassi mardisandid esinevad Raeküla lasteaias
Kell 9.30 õppeprogramm "Kivimiringe" 7.a ja 7.b klassi õpilastele keskkonnahariduskeskuses
Kell 12.00 õppeprogramm 2.c klassi õpilastele keskkonnahariduskeskuses
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kell 15.00 osalemine Koidula kooli võistlusmängude sarjas „Huvitav teadus“ (9. klassi võistkond)

Reede, 11. november
Kell 10.00 osalemine Osaluskohviku töös (Endla teatris)

Esmaspäev, 31. oktoober
Kell 11.15 1.a ja 4.a klassi karukoosolek ruumis A11
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis A11
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 17.00 kohtumine Raeküla lasteaia koolitulevate laste vanematega kooli väikeses õppehoones

Teisipäev, 1. november
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele ruumis A11

Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 2. november
Kell 9.05 1.c ja 4.c klassi karukoosolek ruumis A11
Kell 14.00 ERASMUS+ projektitund ruumis A7
Kell 14.00 rahvastepalli võistlused 4.-5. klassi tüdrukutele kooli võimlas
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11

Neljapäev, 3. november
Kell 9.30 õppeprogramm "Tähistaeva objektide asukoht ja liikumine" keskkonnahariduskeskuses 8.b klassi õpilastele

Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.20 õpetaja Barbara Lehtna ettevõtlikkuse tund III kooliastme õpilastele ruumis A11

Reede, 4. november
6.a, 6.b ja 6.c klassi õpilaste õppeekskursioon Rakverre

Kell 8.10 1.b ja 4.b klassi karukoosolek ruumis A11

Esmaspäev, 24. oktoober
Kell 10.00 juhtkonna arenguseminar kabinetis B12

Teisipäev, 25. oktoober
Kell 8.00 infotund õpetajatele ruumis B1
Kell 12.00 digikoosolek kabinetis B12

Kolmapäev, 26. oktoober
Kell 9.00 registreerunud õpetajate koolitussõit Tallinna

Esmaspäev, 17. oktoober
Kell 8.15 9. klassi õppeekskursioon Töötukassasse
Kell 9.00 4.c ja 4.d klass õppereisil KIKi projekti „Koprapere aastaring“
Soomaa rahvuspargi looduskeskuses ja Koprarajal
Kell 10.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 18. oktoober
Kell 9.00 4.b ja 4.e klass õppereisil KIKi projekti „Koprapere aastaring“
Soomaa rahvuspargi looduskeskuses ja Koprarajal
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 12.00 digivahetund õpetajatele
Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 19. oktoober
Kell 9.00 4.a klass õppereisil KIKi projekti „Koprapere aastaring“ 

Soomaa rahvuspargi looduskeskuses ja Koprarajal
Kell 9.05 ühendkoori (MUK,POK ja LAK) proov ruumis A11
Kell 12.00 1. – 3. klasside võimlemispidu võimlas
Kell 14.00 õpetajate infotund ruumis A11
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 15.00 võimlas 4. – 9. klasside võimlemispidu projekti „Nutiküürust priiks“ raames

Neljapäev, 20. oktoober
Toimub ülelinnaline kunstikonkurss 1.-4. klasside õpilastele

Kell 10.55 nukuteater (10 minutit) väikeses majas
Kell 12.00 Laulasmaa ja Raeküla koolide õpilaste uurimistööde konverents ruumis A11 (kuulajateks 8. ja 9. klassi õpilased)

Kell 12.15 3.c klassi õpilaste ujumine Koidula kooli ujulas

Reede, 21. oktoober
Palju õnne Raeküla kool! Lillesibulate istutamine kooliõues

Kell 9.05 ühendkoori (MUK, POK, LAK) proov ruumis A11

Laupäev, 22. oktoober
Kontsert-aktuse prooviajad
Kell 14.15–14.30 külalised

Kell 14.30 -14.40 4. B klassi võimlemisrühm
Kell 14.40-14.50 õpetajate tantsurühm
Kell 14.50-15.00 õpetajate ansambel
Kell 15.00-15.10 Poistekoor ja „Kaks kahte“
Kell 15.10–15.20 Mudilaskoor
Kell 15.20–15.30 Ühendkoor
Kell 15.30–15.40 solist Mairon ja 2. A lugejad
Kell 16.00 kooli 25. sünnipäeva tähistamine kontsert-aktusega Pärnu Kontserdimajas
Kell 18.00 Klassijuhatajatund vilistlastele, aadressil Käo 4
Kell 19.00 Raeküla kooli vilistlaste kokkutulek koolimajas

Esmaspäev, 10. oktoober
Kell 8.10 kohtumise tund „Raeküla kool – 25!“ (9. klass)
Lääne prefektuuri abipolitseinik Illimar Reinbuschi loeng „Turvaliselt internetis“ ruumis A11:
Kell 8.10 4. ja 5. klassi
Kell 9.05 6. ja 7. klassi
Kell 10.10 8. klassi
Kell 11.15 9. klassi õpilastele
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 18.00 hr Reinbuschi loeng lastevanematele ruumis A11

Teisipäev, 11. oktoober
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek
Kell 9.50 digivahetund ruumis B3

Kolmapäev, 12. oktoober - toimub klasside pildistamine!
Kell 9.00 1.b klassi külastab Paikuse lasteaia koolitulevate laste rühm
Kell 9.00 õpetajate pildistamine
Kell 10.10 raamatukogutund 1.a klassi õpilastele
Kohtumine koeraomaniku ja treenija-aretajaga I korruse fuajees:
Kell 10.10 3.b, 3.c ja 4.a klassi õpilased
Kell 11.15 3.a, 4.b ja 4.c klassi õpilased
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund B9
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 13. oktoober - toimub klasside pildistamine!
Kell 9.00-14.00 Saaremaa ja Pärnumaa regionaalne koolitus õpilasesinduse liikmetele
Raamatukogus uus näitus – „Minu kool“
Kell 11.00-12.00 3.c ja 4.a klass  õppereisil Kalakasvatajate Ühistu Ecofarmis avatud tööstuste nädala raames
Kell 13.00 Teretulemast külalistele Haabneeme koolist!
Kell 17.00 Erasmus+ projekti vanemate koosolek A11

Reede, 14. oktoober
Kell 9.05 raamatukogutund 1.c klassi õpilastele
Kell 12.15 linna õpioskuste olümpiaad 6. klassi õpilastele Kuninga tn koolis

10.-18. septembril tähistatakse teistkordselt üle-euroopalist spordinädalat. Spordinädala eesmärgiks on tõsta elanikkonna liikumisharrastuse ja spordialast teadlikkust. Spordinädala läbiviija Eestis on Ühendus Sport Kõigile.
Spordinädala 2016 tegevuste peamiseks sihtgrupiks Eestis on kooliealised noored.

Köögiviljakampaania toimub 12. september – 16. september
Kampaania eesmärk on mõjutada õpilasi sööma vähemalt 3 portsjonit ehk peotäit köögivilju päevas.

Esmaspäev, 12. september
Kell 8.10 kohtumise tund „Raeküla kool – 25“ 9. klassile
Kell 9.05 köögiviljareklaamplakatite (8.B) analüüsimine ja näituse koostamine
Kell 9.50 Too oma nunnu konkursile! – näituse avamine
Kell 9.50 sügiskohviku (köögiviljapirukad) avamine
Kell 12.20 köögiviljaretseptide võistlus 8.a klassis
Sõudeergomeetri võistlused kooli võimlas
Kell 11.05 kohtumine Rio olümpiamängudel pronksmedali võitnud paarisaerulisse neljapaati kuuluva Allar Rajaga, osalevad registreerunud õpilased
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 13. september
Pendelteatejooksu võistlused kooli staadionil
Kell 8.10 loodustunnid kolmandate klasside õpilastele keskkonnahariduskeskuse õpetaja Milvi Taltsiga
Kell 9.50 õpilasesinduse koosolek (vanem aste)
Kell 14.00-15.00 koolis kooliriiete müük ruumis A11
Kell 15.05 Erasmus+ projektitund 8.a ja 8.b klassi õpilastele ruumis B9

Kolmapäev, 14. september
Tennis kooli võimlas – tule ja uudista!
Kell 12.20 külalistund antidopingu teemal, meie külaline on Eesti Antidopingu puhta spordi saadik Karolin Kivimäe, osalevad 5. ja 6.a spordiklassi õpilased
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 15. september
Kell 12.00 õpilasesinduse koosolek (noorem aste)
Jalgpall kooli staadionil – oodatud on kõik jalgpalli huvilised!

Reede, 16. september
Kell 12.15-14.00 8. Raeküla kooli olümpia

Armsad laululapsed, lastekoor ja poistekoor alustavad uuel nädalal!
Lastekoor K, R - 7. tund (14.10 - 14.55)
Poistekoor E, N - 6. tund (13.15 - 14.00).
Ootan endisi ja uusi lauluhuvilisi!

Esmaspäev, 5. september
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 6. september
Digitahvlil eelmise õppeaasta käsitööringi virtuaalne näitus

Kolmapäev, 7. september
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11

Pühapäev, 11. september – vanavanemate päev
Ilusat pidupäeva, armsad vanavanemad!

Armas õpilane, algab annetuste kogumine loomade varjupaiga jaoks, annetused vii palun klassijuhataja kätte!

Esmaspäev, 3. oktoober
Kell 8.10 muusikapäeva tervitus 2. – 4. klassidele I korruse fuajees
Kell 12.00 nutimaastiku võistlus Rääma kooli staadionil 4.e ja 6.c klassi võistkondadele
Kell 12.20 muusikapäeva kontsert Vanakooli keskuses, osalevad 5., 6.b, 7.a ja 7.b klassi õpilased
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 17.30 hoolekogu koosolek õpetajate toas

Teisipäev, 4. oktoober
Raamatukogus uus näitus „Mereaasta“
Kell 12.20 külalistund ettevõtja Ardon Kaermaga 9. klassi õpilastele ruumis A11

Kolmapäev, 5. oktoober
Armsad õpetajad! Päikeselist ja üllatusterohket õpetajate päeva!
Kell 12.30 keskkonnahariduskeskuse õppeprogramm "Mikroskoop ja rakk" 6.a klassi õpilastele

Neljapäev, 6. oktoober
Kell 9.30 keskkonnahariduskeskuse õppeprogramm "Tähistaeva objektide asukoht ja liikumine" 8.a klassi õpilastele

Kell 10.00 Pärnumaa ettevõtlike noorte inspiratsiooni päev Strand Spa & Konverentsihotellis
Kell 18.00 lastevanemate üldkoosolek II korruse fuajees, sellele järgnevad klassi koosolekud
Pärnu linna koolide orienteerumise MV
Võistlus toimub Pärnu Ranna puiestee ja Side tänava nurgal
Kell 13.30 4.-5. klassid
Kell 14.00 6.-7. klassid
Kell 14.30 8.-9. klassid

Reede, 7. oktoober
Viimane võimalus tuua annetusi loomade varjupaiga jaoks!
Kell 8.20 3.b klass KIKi õppekäigul „Kabli linnukuud“

Pärnu Raeküla Kool 25

Esmaspäev, 26. september
TEADLASTE ÖÖ FESTIVAL „Teadus ja ulme“ /TEADUSNÄDAL (eriplaan)
Kell 8.10 töötuba 9. klassile „ Mida on vaja selleks, et tööturul edukas olla?“ (Töötukassa lektor Karin Pulst)
Tähistame üheskoos Euroopa keeltepäeva!
Kell 9.50 II korruse fuajees algab koolipere interaktiivse suvise reisikaardi koostamine
Kell 10.10 2.-5. klassi õpilaste kogunemine I korruse fuajees
Kell 11.15 6.-9. klassi õpilaste kogunemine I korruse fuajees
Kell 12.20 3-liikmeliste võistkondade nutiviktoriin Euroopa keelte teemal 6.-9. klassi õpilastele II korruse fuajees
Armas õpilane, õpetaja, koolitöötaja! Kui Su koduraamatukogus on mõni huvitav ükskõik millises Euroopa keeles raamat, siis too see meie näitusele!

Teisipäev, 27. september
Kell 10.10 ( 7.a, 7.b, 8.a, 6.c) ja 11.15 (9. klass ja 8.b) külas Austria õpetaja pr Isabelle Lipp, kohtumine toimub ruumis A11
Kell 10.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3

Kolmapäev, 28. september
3.a, 3.b ja 3.c klassi õpilased osalevad Tartu Põllumajandusmuuseumi haridusprogrammis „Kartuli mitu palet“
Kell 14.00 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 29. september
Niidupargis toimub ülelinnaline murdmaajooks 
Kell 13.30 3. klassi 
Kell 14.15 4. klassi 
Kell 15.00 5. klassi 
Kell 15.40 6. ja 7. klassi
Kell 16.10 8. ja 9. klassi õpilastele

Esmaspäev, 19. september
Liiklusloengud 1. klassi õpilastele
Kell 8.10 1.b klass
Kell 9.05 1.a klass
Kell 10.10 1.c klass
Kell 9.50 ja 12.00 digivahetunnid õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 20. september
Kell 9.05 raamatukogutund 2.b klassi õpilastele
4.b klassi õpilased külastavad seenenäitust Pernova majas
Kell 14.10 klassiõpetajate ainesektsiooni koosolek võimla rõdul 

Kolmapäev, 21. september
Kell 14.00 õpetajate keelteainesektsiooni nõupidamine ruumis B9
3.c, 4.d ja 4.e klassi õpilased külastavad seenenäitust Pernova majas
Kell 14.10 Erasmus+ projektitund B9
Pärnu linna koolidevaheline pendelteatejooks Rannastaadioni harjutusväljakul
Kell 14.00 1.-3. klassi võistkonnad
Kell 14.20 4. klassi võistkonnad
Kell 15.00 6.-7. klassi võistkonnad
Kell 15.00 õpetajate infotund väikeses saalis A11

Neljapäev, 22. september
STIILIPÄEV – SUVI – viimane võimalus olla veel suviselt
Ülelinnalised elamusmängud 4. klassidele Raeküla metsas

Reede, 23. september
STIILIPÄEV – SÜGIS – saabunud sügise auks on aukohal pihlakakobarad kübaral,
tammetõrudest kaelakeed jne

Koolilaager 6.-16. juuni

Esmaspäev, 13. juuni
Täiendav õppetöö
Kell 10.00 põhikooli valikeksamid:
1) inglise keel ruumis B2
2) bioloogia, keemia, füüsika ruumis C8
3) ühiskonnaõpetus ja ajalugu II korruse fuajees ja ruumis C1
4) vene keel ruumis B9
5) 8. klassi järeleksam ruumis B1
Kell 14.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 14. juuni
Täiendav õppetöö

Kolmapäev, 15. juuni
Täiendav õppetöö

Neljapäev, 16. juuni
Täiendav õppetöö
Kell 8.00 põhikooli lõpueksami korduseksamid:
matemaatika
ruumides B1 ja B3;
inglise keel ruumis B4;
ühiskonnaõpetus ruumis C1

Kell 13.00 õppenõukogu ruumis B1

Reede, 17. juuni
Kell 15.00 põhikooli lõpuaktus hotellis Strand

Ruumis A11 avatud õpilastööde näitus – palun külastage!

Esmaspäev, 30. mai
Kell 10.00 8. klassi üleminekueksam ruumides C2 ja C3
Kell 11.00 – 13.00 eesti keele lõpueksami konsultatsioon 9. klassi õpilastele II korruse fuajees
Kell 13.10 1. klasside õpetajate nõupidamine ruumis B9
Kell 14.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 16.00 3.d klassi õhtu ruumis C11
Kell 17.00 Erasmus+ 2. projektiaasta teemaõhtu vanematele ruumis A11

Teisipäev, 31. mai
2.a klassi õpilased Valgeranna seikluspargis
7.b ja 8. klassi õpilased õppereisil

Kell 10.00 eesti keele lõpueksami konsultatsioon 9.a klassi õpilastele ruumis C2
Kell 11.05 eesti keele lõpueksami konsultatsioon 9.b klassi õpilastele ruumis C2
Kell 12.10 eesti keele lõpueksami konsultatsioon 9.c klassi õpilastele ruumis C2

Kolmapäev, 1. juuni
MATKAPÄEV
Kell 10.00 põhikooli eesti keele lõpueksam III korruse fuajees ja ruumis C8
Kell 10.00 KIKI projekti „Säästev tarbimine Pärnu Raeküla Kooli 2.-4. klassis“ konverents Raeküla Vanakooli Keskuses

Neljapäev, 2. juuni
Austatud õpilased, täna panevad õpetajad veerandi- ja aastahinded välja!
Kell 9.30 2.a klassi õpilased Pärnu kummituste tuuril
Kell 9.30 3.b klassi õppeaasta lõpupidu Pärnu Laserpargis

Kell 11.00 2.a klassi õppeaasta lõpupidu Musooniku mängutoas
Kell 15.00 õppenõukogu ruumis A11
Kell 18.00 tublide õpilaste vastuvõtt II korruse fuajees

Reede, 3. juuni
Õppeaasta pidulikud lõpuaktused Raeküla Vanakooli Keskuses:
Kell 9.00 1.-2. klassi õpilastele
Kell 10.30 3.-5. klassi õpilastele
Kell 12.00 6.-8. klassi õpilastele
Kell 13.30 3.a klass Valgeranna seikluspargis ja piknikul
Kell 14.00 parimate sportlaste vastuvõtt Bowlingus

Ilusat ja kosutavat suvevaheaega!

Esmaspäev, 23. mai
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kell 12.00 loovtöö kaitsmine ruumis B3
Kell 14.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 17. 15 3.a klassi lapsevanemate koosolek ruumis A2

Teisipäev, 24. mai
1.a, 1.b ja 1.c klassi õpilased õppereisil Ülenurme Põllumajandusmuuseumis, nad osalevad projektis "Toit ja tervis"

Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 25. mai
Kell 12.10 9.a ja 9.b klassi äriplaanide kaitsmine ruumis B3
Kell 14.15 Erasmus+ projektitund B9
Kell 15.00 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 26. mai
Kell 8.10 9.a klassi matemaatika proovieksam ruumis B1
Kell 9.05 8. klassi matemaatika tasemetöö ruumis C1
Kell 11.00 Pärnu Muuseumi linnatuur 4.a klassi õpilastele

Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.10 9C klassi äriplaanide kaitsmine ruumis B3
Kell 18.00 4.b klassi õhtu ruumis A11

Reede, 27. mai- õpilastööde näituse avamine ruumis A11
Heki istutamine – osalevad kõik soovijad
Kell 11.00 Pärnu Museumi töötubades osalevad 4.a klassi õpilased (kammkeraamika ja skulptuur)

Kell 11.05 viimase koolipäeva aktus 9. klasside õpilastele II korruse
fuajees

Esmaspäev, 16. mai
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 14.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 17. mai
Kell 10.00 3. klassi matemaatika tasemetöö
Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 12.00 kergejõustiku võistlused 6.-9. klassi õpilastele Koidula Gümnaasiumi staadionil
Kell 12.00 3.c klassi õpilased õppereisil liikluslinnakus

Kolmapäev, 18. mai
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.00 ERASMUS+ projektitund B9
Kergejõustiku võistlused 2.-5. klassi tüdrukutele Koidula Gümnaasiumi staadionil
Kell 12.00 2.-3. klass
Kell 13.30 4. klass
Kell 14.45 5. klass
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 19. mai
Kell 9.05 loodusõpetuse tasemetöö 6.a klassi õpilastele ruumis B3
Kell 10.00 loodusõpetuse tasemetöö 6.b klassi õpilastele ruumis B3
Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kergejõustiku võistlused 2.-5. klassi poistele Koidula Gümnaasiumi staadionil
Kell 12.00 2.-3. klass
Kell 13.30 4. klass
Kell 14.45 5. klass
Kell 18.00 koosolek sügisel õppima asuvatele 1. klassi lastele ja nende vanematele II korruse fuajees

Reede, 20. mai
7.a klassi õpilased õppeeksursioonil
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Laupäev, 21. mai
Kell 9.45 sõidab mudilaskoor Kilingi-Nõmme laulupäevale, buss väljub Endla eest - vabandust, õpetaja haigestumise tõttu osalemine jääb ära!
Kell 10.00 kehalised katsed 2016. aasta sügisel spordiklassi õppima soovijatele kooli võimlas
Kell 8.40 sõidab lastekoor, kell 10.20 poistekoor Kilingi-Nõmme laulupäevale, buss väljub Endla eest. Tagasi Kilingi-Nõmmest Pärnusse kell 18.00.

Esmaspäev, 9. mai
Raamatukogus uus näitus – Kaitskem loodust!
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis C3
Kell 14.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 10. mai
Kell 9.05 õppeprogramm "Turbasammal ja turvas“" keskkonnahariduskeskuses, osalevad 5.b ja 5.c klassi õpilased
Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis C3
Kell 12.10 õppeprogramm "Mikroskoopia" keskkonnahariduskeskuses, osalevad 7.a klassi õpilased

Kell 12.10 6. klassi eesti keele tasemetöö ruumis B3 (valimis olevad õpilased)

Kolmapäev, 11. mai
Kell 9.15 8. klassi programmipäev keskkonnahariduskeskuses
Kell 10.00 3. klassi eesti keele tasemetöö
Kell 11.00 orienteerumispäev Raeküla metsas
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.00 toimub Pärnu linna infootsingu võistlusmäng, igal vanuseastmel on oma stardikoht: 1.-3. klass - Sütevaka Gümnaasium, 4.-6. klass - Pärnu Keskraamatukogu; 7.-9. klass Pärnu Ühisgümnaasium

Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis A11

Neljapäev, 12. mai
Kell 9.00 õppeprogramm "Maavarad Eestis" keskkonnahariduskeskuses, osalevad 6.b klassi õpilased

Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.10 6. klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3 (valimis olevad õpilased)

Reede, 13. mai
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.00 3.a klassi õpilased muuseumitunnis ja meisterdamis-töötubades Pärnu Muuseumis

Kell 12.10 6. klassi matemaatika tasemetöö ruumis (ülejäänud õpilased)


Esmaspäev, 25. aprill
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 14.00 juhtkonna nõupidamine ruumis B9

Teisipäev, 26. aprill
I korruse fuajees avatakse 2.- 4. klassi õpilaste valmistatud keskkonnateadlikkust tõstvate plakatite näitus
Kell 12.10 keskkonnateemaline viktoriin 2.- 4. klassi 3-liikmelistele võistkondadele ruumis A1
Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 27. aprill
2.b, 2.c ja 7.b klassi õpilased õppeekskursioonil Tallinnas
Kell 12.00 1.a, 1.b, 1.c, 2.a, 3.a, 3.b, 3.c, 3.d, 4.b klassi õpilased õppeekskursioonil Tartus (lastemuusikal „Lotte Unenäomaailmas“ ja AHHAA keskuse külastus)
Kell 13.00 8. klassi õpilased linna keemiaviktorinil Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis
Kell 15.00 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 28. aprill
Kell 8.10-14.00 klasside pildistamine
Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.00 5.c klassi võistkond osaoskuste päeval Vanalinna koolis

Reede, 29. aprill
Kell 8.10-13.10 klasside pildistamine
5.a ja 5.b klassi õpilased Tallinnas teadusfestivalil, väljasõit kell 8.30
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Erasmus+ projekti „Noored ja tervislikud käitumisharjumused“ õpilasvahetuse kohtumine seekord meie koolis!
Isten hozott! Herzlich willkommen! Bienvenue! Tere tulemast!

Esmaspäev, 18. aprill
Kell 11.05 Räpina Aianduskooli tutvustus 9.b ja 9.c klassi õpilastele II korruse fuajees

Teisipäev, 19. aprill
Kell 10.00 2.a klassi õpilased Pärnu Muuseumis giidituuril „Merelinn Pärnu“
Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 20. aprill
Kell 11.45 2.c klassi ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.00 2016 sammu südame heaks - osalevad kõik!

Kell 12.10 õppeprogramm "Mikroskoopia" keskkonnahariduskeskuses, osalevad 7.b klassi õpilased
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 21. aprill
Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.b klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 esinevad Ülejõe kooli poistekoor II korruse fuajees

Reede, 22. aprill
Raamatu ja roosi päeva tähistamine
Ülemaailmne raamatu ja roosi päev, mida tähistatakse 23. aprillil, Kataloonia kaitsepühaku Püha Jüri päeval, sai alguse 1930. aastatel Barcelonast. Nimelt otsustas üks sealne raamatukaupmees suurendada raamatumüüki ja parandada kirjanduse tundmist. Raamatukaupmehe idee kohaselt kinkis raamatu ja roosi päeval naine mehele raamatu ja mees naisele roosi. 1995. a kuulutas UNESCO Kataloonia raamatu ja roosi päeva rahvusvaheliseks raamatu ja autoriõiguste päevaks.
Lembitu retk Muhumaal, osalevad 8. klassi õpilased
3.a, 3.b, 3.c, 3.d, 6.a ja 6.b klassi õpilastele õppeekskursioon Tallinna Energia Avastuskeskusesse ja Lennusadamasse, väljasõit kell 8.45
Kell 11.00 2.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 2.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

I korruse fuajees uus näitus - Eesti Kirjanike Muuseumide Ühingu koostatud rändnäituse „Lugemise kunst, elamise headus“ eesmärk on rääkida lugemise ajaloost, mis hõlmab endas nii veidraid seiku kui ka põnevaid fakte.
“Välja võib tuua näiteks selle, et pikka aega peeti vaikselt lugemise oskust erakordsete võimete märgiks, sest pikka aega loeti tekste ette ainult valjusti,” märkis näituse kuraator Berit Kaschan. Näitus uurib neuroloogia ja lugemise vahelisi seoseid ning seda, mida loevad kirjanikud. Hiiglaslike raamatutena kujundatud näituselt leiab ka mõtlemisülesandeid, saab proovida pimedakirjas lugemist ning testida, millise lugejatüübi hulka kuulud. Lõpetuseks võib end jäädvustada raamat-diivanil kirjandusklassiku tsitaadi kõrval.
Näitus on valminud Eesti Kultuurkapitali, Tartu Kultuurkapitali ja Erasmus + programmi toel.
II korruse fuajees on avatud näitus „Prügi pole praht“. Palun tutvuge näitusega ja valige välja oma lemmikud taiesed. Toimub hääletus parimate väljaselgitamiseks.

Esmaspäev, 4. aprill
Meie raamatukogus uus näitus „Kevadpühad“
Kell 10.10 2.a klassi õpilased tuleohutusalasel koolitusel „Tean tulest“ Päästeametis
Kell 14.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 5. aprill
Kell 9.05 solistide konkursi eelvoor kolmandatele klassidele rumis C3

Kell 10.30 õppeprogramm "Prügi" keskkonnahariduskeskuses, osalevad 2.a klassi õpilased
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 6. aprill
Kell 13.00 linna koolinoorte meistrivõistlused saalijalgpallis võimlas, osalevad 4.- 5. klassi poisid

Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3
Kell 17.30 21. solistide konkurss Raeküla Vanakooli Keskuses - ootame arvukat kuulajaskonda!

Neljapäev, 7. aprill
Kell 11.30-13.30 õppeprogramm "Prügi" keskkonnahariduskeskuses, osalevad 2.b klassi õpilased
Kell 11.30-13.30 õppeprogramm "Energia" Kooli tn tehnikamajas, osalevad 3.a klassi õpilased
Kell 13.00-15.00 nutivõistlus linna koolidele Pärnu Vanalinna Põhikoolis, osaleb 2.- 4. klassi võistkond

Kell 13.30-15.30 õppeprogramm „Energia“ Kooli tn tehnikamajas, osalevad 3.c klassi õpilased
Kell 11.00 2.b klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.00 etiketikoolitus 4.a klassi õpilastele kohvikus Hea Maa

Reede, 8. aprill
Kell 8.10 klassidevahelised teatevõistlused, osalevad 2.a, 2.b ja 2.c klassi õpilased

Kell 10.00 koostööprojekti „Kaitse end ja aita teist“ päästeameti loeng 6.a ja 6.b klassi õpilastele ruumis B1
Kell 11.30–13.30 õppeprogramm "Reovesi" keskkonnahariduskeskuses, osalevad 4.b klassi õpilased
Kell 12.10 klassidevahelised teatevõistlused, osalevad 3.a, 3.b ja 3.c klassi õpilased

Kell 18.00 8. klassi õhtu ruumis A7

Laupäev, 9. aprill
Pärnu Päeval kell 11.00 on Raeküla kooli väikeses õppehoones lahtiste uste tunnid koolitulevatele lastele ja nende vanematele – toimuvad harivad töötoad, kell 12.00 tutvustame kooli ja vastame küsimustele. Olete oodatud!

Esmaspäev, 28. märts
Algab skulptuuride „Prügi pole praht“ valmistamise konkurss 1.-4. klassile

Kell 12.10 koostööprojekti „Kaitse end ja aita teist“ päästeameti loeng 6.a ja 6.b klassi õpilastele ruumis B1
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 29. märts
Kell 10.00 6.- 9. klassi õpilaste kogunemine I korruse fuajees
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 16.00 5.a klassi õhtu ruumis C4

Kolmapäev, 30. märts
Kell 11.05 koostööprojekti „Kaitse end ja aita teist“ esmaabi loeng 6.a ja 6.b klassi õpilastele ruumis B2
Kell 15.00 õpetajete infotund ruumis B1

Neljapäev, 31. märts
Kell 8.10 koostööprojekti„Kaitse end ja aita teist“ loeng 6.a ja 6.b klassi õpilastele ruumis A2
Kell 10.00  9. klasside õpilaste kohtumine tele- ja raadioajakirjanik hr Märt Treieriga II korruse fuajees

Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Reede, 1. aprill
Skulptuuride näitus „Prügi pole praht“ II korruse fuajees
Kell 8.30 õppeprogramm "Mikroskoop ja rakk" Keskkonnahariduskeskuses, osalevad 4.a klassi õpilased
Kell 12.30 õppeprogramm "Reovesi" Keskkonnahariduskeskuses, osalevad 4.b klassi õpilased

Sellel nädalal toimub emakeele- ning reaal- ja loodusainete nädal – osale ja täiusta oma teadmisi!

Esmaspäev, 14. märts – emakeelepäev
1.- 4. klassi õpilased osalevad ülelinnalisel emakeelepäeva konkursil
Emakeelepäevale pühendatud kõneminutid I korruse fuajees:

Kell 10.00 1.-2. klassi õpilastele
Kell 11.05 3.-5. klassi õpilastele
Kell 12.10 6.-9. klassi õpilastele
Vahetundide ajal toimub ilusa lause kirjutamine ja QR mäng 6.-9. klassi õpilastele
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 18.00 Erasmus+ õpilasvahetuse lastevanemate koosolek ruumis B1

Teisipäev, 15. märts
Ergomeetrivõistlused 5.-9. klassi õpilastele
Kell 11.05 ettevõtluse teemal II korruse fuajees arutlevad kooli vilistlased Kari Maripuu ja Rudolf-Gustav Hanni, osalevad III kooliastme õpilased
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 16. märts
4.a klassi õpilased on õppereisil Tallinnas
Kell 9.30 koostöö üritus karudega Raeküla lasteaias, osalevad 3.c klassi õpilased
Kell 10.45 huvitavad keemia katsed III korruse fuajees
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3
Kell 16.00 5.a klassi õhtu ruumis C5
Kell 18.00 8. klassi kutsutud õpilaste ja lastevanemate koosolek ruumis A7

Neljapäev, 17. märts
Vahetundide ajal toimub minifirmade kaupade müük

Kell 8.10 algab matemaatika võistlus KÄNGURU ruumides C4, C5 ja C8 (osaleb 78 õpilast)
Kell 11.00 osalevad 2.c klassi õpilased Pärnu Muuseumi õppeprogrammis "Pärnu kui merelinn"
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Austatud õpilased, õpetajad panevad hinded välja kella kolmeks!

Reede, 18. märts
Kell 11.00 III veerandi lõpuaktus 1.-2. klassi õpilastele Raeküla Vanakooli Keskuses
Kell 12.00 III veerandi lõpuaktus 3.-5. klassi õpilastele Raeküla Vanakooli Keskuses
Kell 10.45 viktoriin LÕBUS MATEMAATIKA II korruse fuajees 3.-5. klassi õpilastele (võta oma nutiseade kaasa!)
Kell 11.50 viktoriin LÕBUS MATEMAATIKA II korruse fuajees 6.-9. klassi õpilastele (võta oma nutiseade kaasa!)

Ilusat kevadvaheaega!

Esmaspäev, 7. märts
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 8. märts
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 9. märts
Koidula gümnaasiumi haridusprogrammi õppereis Tallinna Tervishoiumuuseumisse ja Lennusadamasse registreeritud õpilastele, väljasõit kell 8.00 Endla eest
Sisekergejõustiku linnavõistlused Pärnu linna Spordihallis
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis B1

Neljapäev, 10. märts
Leitud raha, palun pöördu õppealajuhataja poole!

Kooli raamatukogus uus näitus „Kas siis selle maa keel“
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 18.00 9.a ja 9.c klassi lastevanemate koosolek ruumis B3 (II korrusel)

Meie kooli 12 õpilast ja 2 õpetajat osalevad 29.02-04.03 õpilasvahetuse kohtumisel Prantsusmaal Lorientis Erasmus+ programmi projekti "Noored ja tervislikud käitumisharjumused" raames.

Koolis toimub võõrkeelte nädal – osale kindlasti!

Esmaspäev, 29. veebruar
Inglise ja saksa keele olümpiaadid 8. ja 9. klasside õpilastele
Kell 8.10 kohtub 9. klasside õpilastega Sütevaka gümnaasiumi direktor Andres Laanemets
Kell 8.10 keskkonnaharidusloeng "Prügi ja taaskasutus" 2.b klassi õpilastele ruumis B8 (lektor pr Merike Palginõmm)
Kell 9.05 keskkonnaharidusloeng "Prügi ja taaskasutus" 2.c klassi õpilastele ruumis B8 (lektor pr Merike Palginõmm)
Kell 10.00 keskkonnaharidusloeng "Prügi ja taaskasutus" 2.a klassi õpilastele ruumis B8 (lektor pr Merike Palginõmm)
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 1. märts
Inglise ja saksa keele olümpiaadid 9. klasside õpilastele
Vene keele olümpiaad 7.-9. klassi õpilastele
Spelling be võistlus 5. ja 6. klassi õpilastele
Inglise keele viktoriin 4. klassi õpilastele
Kell 12.00 minivõrkpalli linnavõistlused 4.-6. klassi tüdrukutele Pärnu Spordihallis, võistkond lahkub koolist kell 11.00
Kell 8.10 keskkonnaharidusloeng "Vesi" 4.a klassi õpilastele ruumis A1 (lektor pr Merike Palginõmm)
Kell 9.05 keskkonnaharidusloeng "Vesi" 4.b klassi õpilastele ruumis A1 (lektor pr Merike Palginõmm)
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Kolmapäev, 2. märts
Kell 8.10 keskkonnaharidusloeng "Energia" 3.a klassi õpilastele ruumis A2 (lektor pr Merike Palginõmm)
Kell 9.05 keskkonnaharidusloeng "Energia" 3.b klassi õpilastele ruumis A2 (lektor pr Merike Palginõmm)
Kell 10.00 keskkonnaharidusloeng "Energia" 3.c ja 3.d klassi õpilastele ruumis A2 (lektor pr Merike Palginõmm)
Kell 10.00 Spelling be võistlus 7.b klassi õpilastele
Kell 12.10 Spelling be võistlus 7.a klassi õpilastele
Kell 12.00 minivõrkpalli linnavõistlused 4.-6. klassi poistele Pärnu Spordihallis, võistkond lahkub koolist kell 11.00
Kell 13.15 kolmekeelne viktoriin ruumis A11 (osalevad neljaliikmelised võistkonnad)
Kell 15.00 digikoolitus õpetajatele kabinetis B3

Neljapäev, 3. märts
Kell 8.10 arendav saksakeelne võistlus „Stationen“ ruumis 11, osalevad kõik saksa keelt õppivad õpilased 
Vene keele mäng 7.-9. klassi õpilastele
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Reede, 4. märts
Rahvusköökide tutvustus, töötab kohvik
Kell 11.05 5. klasside õpilastele keskkonnateemaline õppeprogramm "Prügi vahetund" ruumis B3
Kell 11.05 võõrkeelte nädala võitjate tunnustamine I korruse fuajees (3.-5. klassi õpilased)

Kell 12.10 võõrkeelte nädala võitjate tunnustamine I korruse fuajees (6.-9. klassi õpilased)

Esmaspäev, 22. veebruar
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 15.00 9. klasside tutvumine Pärnu Ühisgümnaasiumiga

Teisipäev, 23. veebruar
Eesti Vabariigi aastapäeva aktused:
Kell 8.30 1.-2. klassi õpilastele, söömine kell 9.15
Kell 9.45 3.-5. klassi õpilastele, söömine kell 10.30
Kell 11.00 6.-9. klassi õpilastele, söömine kell 9.50
Kell 12.45 õpilaste rongkäiguks kogunemine Alevi kalmistu juures
Kell 16.00 Rein Rannap ja Kristjan Kannukese kontsert Sütevaka Humanitaargümnaasiumis - TASUTA
Kell 17.00 Rahvapidu TULJAK Pärnu Muuseumi esisel platsil
Kell 19.00 Ansambel Steps to Synaps kontsert Pärnu Noorte Vabajakeskuses - TASUTA
Pärnu Muuseum on avatud tavapärasel ajal ning sissepääs muuseumi püsiekspositsiooni on kaks ühe hinnaga!
Lisaks näeb terve päeva vältel muusemi kinosaalis Rao Heidmetsa dokumentaalfilmi "Elulood" (2007). Film linastub igal täistunnil ja pooltunnil

Kolmapäev, 24. veebruar – ilusat Eesti Vabariigi 98. aastapäeva!

Neljapäev, 25. veebruar
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Esmaspäev, 15. veebruar
Kell 14.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 16. veebruar
Koidula gümnaasiumi haridusprogrammi õppereis Eesti Kunstimuuseumisse registreeritud õpilastele, väljasõit kell 8.00 Endla eest
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kell 12.00 Pärnu Keskraamatukogu ja Pärnu Muuseumi koostöömäng, osalevad 5.a ja 5.b kl võistkonnad
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Rahvastepalli linnavõistlused 1.-3. klassi tüdrukutele
Kell 14.30 Sütevaka ja Varraku mälumängusarja I etapp.

Kolmapäev, 17. veebruar
Kell 12.00 projekti „Digipööre Pärnu linnas“ lõpuseminar
Rahvastepalli linnavõistlused 1.-3. klassi poistele
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis B1

Neljapäev, 18. veebruar
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.00 3.-4. klasside loodus- ja keskkonnateemaline viktoriin Keskkonnaharidus-keskuses
Kell 14.00 kõnevõistlus Kuldsuu 2016 Pärnu Humanitaargümnaasiumis

08. – 12.02.2016 võimlas toimuvad koolisisesed rahvastepalli võistlused 3. klassi õpilastele

Esmaspäev, 8. veebruar
Kell 15.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 9. veebruar
Vastlapäev
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.15 vene keele sõnavaramängud Sütevaka Humanitaargümnaasiumis

Kolmapäev, 10. veebruar
2.b, 2.c ja 7.b klass õppematkal „Mets on vaesemehe kasukas“ (RMK projekti raames), õpilased lahkuvad koolist kell 8.45
Meie raamatukogus uus näitus „Eesti rahva ajaloost“
4.b klassi raamatukogutund
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 14.00 koosolek klassiõpetajate ruumis A 2
Kell 15.00 HITSA digikoolitus õpetajatele ruumis B3, koolitaja pr Varje Tipp
Kooliliiga võrkpalli linnavõistlused 6.-9. klassi tüdrukutele
Kell 17.30 hoolekogu koosolek

Neljapäev, 11. veebruar
Kooliliiga võrkpalli linnavõistlused 6.-9. klassi poistele
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.30 etiketikoolitus Ammende villas, osalevad 9.a klassi õpilased

Reede, 12. veebruar – tähistame sõbrapäeva!
Suure sõbra projektis osalevad 1. ja 3. klasside õpilased
Kell 12.00 etiketikoolitus Ammende villas, osalevad 6.a ja 6.b klassi õpilased
Kell 13.00 Võistlus Adventures with English Tammsaare koolis, osalevad 5.a ja 5.b klassi registreeritud õpilased
Kell 17.30 SÕBRAPÄEVA PIDU Raeküla Vanakooli Keskuses

Laupäev, 13. veebruar
Kell 10.00 kehalised katsed 2016.a sügisel spordiklassi õppima soovijatele kooli võimlas
Kell 10.00 ajaloo olümpiaad Mai koolis
Kell 10.00 õpilasfirmade aastalaat 2016 Rocca al Mares

Registreerimine 1. klassi spordiklassi jalgpalli ja tennise erialade katsetele! Oodatud on nii Pärnu linna kui ka maakonna lapsed!

Registreerimine toimub 20. jaanuarist kuni 10. veebruarini.

Kehalised katsed toimuvad 13. veebruaril kell 11.00.

Registreerimisvorm asub aadressil https://docs.google...viewform

Küsimuste või probleemide korral pöörduda õppealajuhataja Agita Keerdi poole (e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel 444 80 44)

Esmaspäev, 1. veebruar
Kell 10.00 2.-4. ja kell 11.05 5-.9. klassi õpilastele kõneminutid teemal „Minu Eesti“ (kõneleb õp Jane Liiv)
Kell 10.00 Goethe Instituudi ja SLV Suursaatkonna üritus "Autobahn" Pärnu Keskraamatukogus

Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Kolmapäev, 3. veebruar
Viiendad klassid õppereisil Tartus, väljasõit kooli juurest kell 8.30
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 14.15 inglise keele võistluspäev Sütevaka Humanitaargümnaasiumis

Kell 15.00 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 4. veebruar
Kell 11.00 Teadusteater Tervise kultuurikeskuses, osalevad 2.a, 2.b, 2.c, 3.a ja 3.b klassi õpilased

Reede, 5. veebruar
Meie raamatukogus uus näitus „Ei mõnuainetele!“
Kell 13.15  Elamusaasta projekti raames kohtumine dramaturgi hr Sven Karja ja lavastaja hr Siim Maateniga ruumis A11 (7.- 9. klassi õpilased)

Laupäev, 6. veebruar
Kell 10.00 bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor Koidula gümnaasiumis

Registreerimine 1. klassi spordiklassi katsetele!

Registreerimine toimub 20. jaanuarist kuni 10. veebruarini.

Kehalised katsed toimuvad 13. veebruaril. Täpne kellaaeg teatatakse vanemale e-posti teel hiljemalt 11. veebruariks.

Registreerimisvorm asub aadressil https://docs.google...viewform

Küsimuste või probleemide korral pöörduda õppealajuhataja Agita Keerdi poole (e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel 444 80 44).

Esmaspäev, 18. jaanuar
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 19. jaanuar
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 20. jaanuar
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund B9
Kell 15.05 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 21. jaanuar
Kell 10.15 osalevad 3.b ja 3.c klassi õpilased programmis "Tere, tere, koprapere" Kabli RMK-s

11.01.16 – 15.11.16 toimuvad kooli võimlas 6.-9. klassi õpilaste võrkpalli võistlused
Esmaspäev, 11. jaanuar
Raamatukogus uus näitus – „Eesti algupärast kirjandust“
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 12. jaanuar
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 13. jaanuar
Kell 14.00 linna digipöörde 4. ühiskoolituspäev Pärnu Ühisgümnaasiumis
Kell 14.05. Erasmus+ projektitund ruumis B9

Neljapäev, 14. jaanuar
Kell 10.00 raamatukogutund 4.a klassi õpilastele
Kell 16.00 eKooli koolitus õpetajatele ruumis B3

Laupäev, 16. jaanuar
Kell 11.00 perepäev kooli tulevate laste peredele

Esmaspäev, 16. november
Kell 9.05 1. klassid kohtuvad lugemiskoera Pimmuga ruumis A 11
Kell 11.00 3.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 3.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 17. november
Kell 12.00 külastavad kooli Pärnu linna koolide ja lasteaedade seeniorõpetajad

Kolmapäev, 18. november
Kell 9.00-12.00 Paikre keskkonnahariduse projekt "Vares tuleb külla" 3. klassidele ruumis A 11
Kell 11.00 3.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 3.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 13.40 7.a klassi tüdrukute kehalise kasvatuse tund Castor Squashiklubis

Kell 14.05 Erasmus+ projektitund rumis B9
Kell 14.10 filmiteemaline viktoriin 5.–7. klasside 5-liikmelistele võistkondadele ruumis A 11
Kell 15.00 õpetajate infotund ruumis B1
Kell 17.30 Hoolekogu koosolek kabinetis B13

Neljapäev, 19. november
Töövarjupäev - osalevad 9. klasside õpilased
Kell 11.00 7.a klassi õpilased õppereisil Tallinnas
Kell 13.30 7.b klassi tüdrukute kehalise kasvatuse tund Castor Squashiklubis

Reede, 20. november
Kell 11.00 3.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 3.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas

Esmaspäev, 9. november - algab 3.c klassi ujumise kursus, mis lõpeb 04.12.2015
Kell 11.00 3.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 3.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 12.00 tüdrukute rahvastepalli linnavõistlused Pärnu spordihallis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 10. november – Mardipäev
Mardipäev on tänini elav rahvakalendri tähtpäev. Eeskätt teame seda mardisantide ehk martide ringijooksmise tõttu. Veel 20. sajandi alguses jooksid marti pigem noormehed ja selletõttu on püha seostatud näiteks noorte meeste vastuvõtuga meeste kogukonda. Tüüpilised olid tumedasse riietatud mardid, kelle tulek tõi kaasa viljaõnne. Varem on see olnud päev, mil tuli mõistatada ja mida peeti hingedeajaga kokkukuuluvaks – hinged tulid koju, mardipäev lõpetas hingedeaja. Pika traditsioonis püsimise jooksul on mardikombestik palju muutunud ja sulatanud endasse mitmeid uusi jooni.
Hingedeaja tõttu kehtis rida töökeelde - eeskätt lina ja villaga seotud naistetööd, kolistamine, et mitte häirida hingede rahu. Valmistati erilisi pühadetoite. Mardipäevast algasid tubased tööd ja talveaeg.
Kell 12.00 poiste rahvastepalli linnavõistlused Pärnu spordihallis
Kell 14.15 1.-4. klassi juhatajate nõupidamine väikeses õppehoones

Kolmapäev, 11. november
Kell 11.00 3.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 3.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 14.00 Pärnu Linna Digipöörde kolmas koolituspäev

Neljapäev, 12. november
Kell 13.00 2. klasside õpilaste ülelinnaline luule lugemise konkurss Kuninga tn koolis

Reede, 13. november
Meie raamatukogus uus näitus „Eetika, moraal …“
Kell 11.00 3.c klassi I rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 11.45 3.c klassi II rühma ujumine Koidula kooli ujulas
Kell 15.05 Erasmus+ projektitund, B9

Esmaspäev, 2. november

Rahulikku hingedepäeva!
Veebikonstaabli loengud ruumis A11:
Kell 10.00 7.- 8. klassi õpilastele
Kell 11.05 9. klassi õpilastele
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 18.00 Erasmus+ projektikoosolek lastevanematele B1

Kolmapäev, 4. november
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund õpilastele ruumis B9
Kell 15.00 õpetajate infotund

Neljapäev, 5. november – rumis A11 vestleb õpilastega noorsoopolitseinik pr Siirand:
Kell 10.00 9.a klassi õpilastega
Kell 11.05 9.b klassi õpilastega
Kell 12.10 9.c klassi õpilastega

Reede, 6. november
Kell 9.00 - 11.00 Paikre projekt "Vares tuleb külla" 2. klassid

Pühapäev, 8. november
Soovime kõigile isadele head isadepäeva!

Esmaspäev, 26. oktoober
Kell 14.05 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 17.30 hoolekogu koosolek õpetajate toas

Teisipäev, 27. oktoober – teemapäev: Deemonid ja inglid.
Uus näitus meie raamatukogus – „Põnev lasteraamat“
Kell 10.00 6.-9. klassi õpilaste kogunemine I korruse fuajees

Kolmapäev, 28. oktoober –  teemapäev: Minionid
Koolisisene rahvastepalli võistlus 4.-5. klassi poistele võimlas
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kel 15.05 digitund õpetajatele ruumis B3
Kell 16.00 III kooliastme õpiraskustega õpilaste, nende vanemate ja aineõpetajate võrgustik ruumis B3

Neljapäev, 29. oktoober - teemapäev: Disney
Kell 11.00 kolme mereäärse kooli uurimistööde konverents ruumis A11

Reede, 30. oktoober – teemapäev: Halloweeni  (kostüüm, latern)
Kell 9.00 õppepäev Pärnu Kunstide Majas 2.b, 2.c, 3.b ja 4.a klassi õpilastele
Kell 12.15 8. klassi õpilaste uurimistööde konverents ruumis A11 (osalevad ka 7.a ja 7.b klassi õpilased)

Esmaspäev, 12. oktoober
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Teisipäev, 13. oktoober
Raamatukogus uus näitus  - Eestimaa jõed
2.a klass osaleb projektis „Koprarajal meeltega“
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 14.00 digimeeskonna koosolek ruumis B9

Kolmapäev, 14. oktoober
Koolisisene rahvastepalli võistlus tüdrukutele
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund ruumis B9
Kell 15.00 digitund õpetajatele ruumis B3
Kell 15.00 5.a klassi õhtu ruumis A11
Kell 17.30 hoolekogu koosolek

Neljapäev, 15. oktoober
Austatud õpilased, õppepäeva lõpuks panevad õpetajad hinded välja!
Ülelinnaline kunstikonkurss 1.- 4. klassi õpilastele
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 10.00 on 1.c klassi õpilased Päästeameti keskuses
Kell 12.55 digiralli meeskond harjutab ruumis B7 (võta kaasa oma nutiseade!)

Reede, 16. oktoober
Kell 10.00 digiralli Mai koolis, osalevad 2.-4. kl 3 meeskonda
Õppeveerandi lõpuaktused Raeküla Vanakooli Keskuses:
Kell 11.15 1.- 2. klassi õpilastele
Kell 12.20 3.- 5. klassi õpilastele

Esmaspäev, 5. oktoober – ÕPETAJATE PÄEV!
Kell 8.10 õpetajaid õnnitlevad 5.-ndate klasside õpilased I korruse fuajees 1.-3. ainetund toimub aineõpetajaga
Kell 10.45 – 11.00 2. söögivahetund
Kell 11.00  - 11.30 9. klassi õpilased õpetaja rollis
Kell 11.30 – 11.45 3. söögivahetund
Kell 11.45 – 12.15 9. klassi õpilased õpetaja rollis
Kell 12.15 – 12.30 4. söögivahetund
Kell 12.30 – 13.00 9. klassi õpilased õpetaja rollis
Kell 13.15 – 14.00 aktus õpetajatele ja 9. klasside õpilastele

Teisipäev, 6. oktoober
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 14.00 digitund õpetajatele ruumis B3
Kell 14.30 ettevõtte LASERTOOL külastus, osalevad 9.a klassi õpilased

Kolmapäev, 7. oktoober - õpilastega vestleb noorsoopolitseinik pr Siirand
Kell 10.00 7.b klassi õpilastega ruumis C5
Kell 11.05 7.a klassi õpilastega ruumis B3
Kell 12.10 8. klassi õpilastega ruumis B2
Kell 14.00 projekti „Digipööre Pärnu Linnas“ koolitus Ülejõe koolis
Kell 15.00 infotund õpetajatele ruumis B1

Neljapäev, 8. oktoober
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 11.50    „Vali vabadus!“ tuur, loengud 6.a, 7.a ja 9.a klasside õpilastele

Reede, 9. oktoober
Kell 12.10 100 kooli korvpalli projekt, osalevad 2.b, 2.c, 3.b, 3.c, 4.b klassi õpilased
Kell 12.30 õpioskuste võistlus Vanalinna põhikoolis 6. klassi õpilastele

Ruumis A11 jätkub reisimeenete näitus – tule ja uudista!

Esmaspäev, 28. september
Liiklusloengud 1. klassi õpilastele, toimub ka liiklusaabitsate jagamine (lektor noorsoopolitseinik pr Siirand):
Kell 8.00 1.a klassis
Kell 8.55 1.b klassis
Kell 10.00 1.c klassis
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.00 Pärnu teatris Ugala külalisetendust „Cipollino“ vaatamas 1.b; 2.a; 2.b; 2.c; 3.a; 3.b; 3.c; 4.a; 4.b klasside õpilased

Kell 14.05 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 29. september
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 11.05 huvilistele reisimeenete viktoriin II koruse fuajees - tule kohale, võta nutiseade kaasa ja tõmba sellesse Quizizz!
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 30. september
Kell 10.00 2.- 4. klassi õpilaste kogunemine
Kell 14.05 Erasmus+ projektitund B9

Kell 15.00 õpetajate infotund ruumis B1
Kell 18.00 lastevanemate üldkoosolek II korruse fuajees

Neljapäev, 1. oktoober rahvusvaheline muusika päev
Muusika viktoriin 9a, 4.b ja 5.a klassi õpilastele

Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 10.00 kõneminutid 5.-9. klassi õpilastele (kõneleb õp Eduard Kakko)
Kell 11.05 muusikapäeva kontsert Raeküla Vanakooli Keskuses 8.kl, 5.b, 6. b klassi õpilastele

Reede, 2. oktoober
Kell 17.00 8. klassi õhtu ruumis B2

21. – 25.09.2015 toimub teadlaste Öö festival – ära maga maha! Sellel nädalal toimub palju põnevat: õpilasi ootavad loengud, õppekäigud, lõbusad leiutamis- ja joonistusvõistlused ning võimalus oma tervist kontrollida.

MOVE WEEK nädalal saab 3. ja 4. vahetundidel tantsida ruumis A11

Esmaspäev, 21. september
Kell 9.05 loeng "Ravimid inimese elus. Ravimitööstuse areng" ruumis A11 (lektor kooli vilistlane Marika Maidla)
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele rumis B3
Kell 14.00 õpilaste kunstitööde 
„Teadlaste roll meie elus“ avamine I korruse fuajees
Kell 14.05 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kel 18.00 Erasmus+ projektikoosolek lastevanematele ruumis B1

Teisipäev, 22. september
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kel 11.05 loeng "Kas ma/ Sa oled/olen sõltlane?" ruumis A11(lektor Pärnu Haigla Päevakeskuse juhataja hr Indrek Linnuste, osalevad 9.ABC klassid)
Kell 11.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3

Kolmapäev, 23. september
Stressivaba päev koos stressipallidega
Kel 14.05 Erasmus+ projektitund õpilastele ruumis B1
Kell 14.00 digitund õpetajatele ruumis B3

Murdmaajooksu meistrivõistlused Niidupargis:
Kell 13.30 3. klassi õpilased
Kell 14.15 4. klassi õpilased
Kell 15.00 5. klassi õpilased
Kell 15.00 kujundava hindamise tehniline koolitus Vanalinna põhikoolis registreerunud õpetajatele

Neljapäev, 24. september
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 10.00 töötuba 5.c klassi õpilastele "Sööbikud ja pisikud"
Kell 12.00 töötuba 6.a klassi õpilastele "Vererõhk" (juhendaja kooli med õde pr Natalja Stromberger)

Kell 13.00 elamusmängud Raeküla metsas, osalevad 4. klasside 6-liikmelised meeskonnad kõikidest Pärnu linna kolidest
Kell 13.15 Pärnu verekeskuses on 5.b klassi, aga 14.10 5.c klassi õpilased

Reede, 25. september – tähistame Euroopa keeltepäeva!
Toimub veebimäng tundides, reisimeenete näitus (Too juba neljapäeval meened kooli, meene juurde kirjuta
- riigi nimi
- väike selgitus, mis see on
- lause selles keeles, tõlge pöördel).
Pärast näitust meenete ja lausete kohta viktoriin
Näitus "Keel ja teadus"
Kell 14.00 töötuba 8. klassi õpilastele "Miks on stressipall kasulik stressirohkes olukorras?"

Pühapäeval, 27. septembril Pärnumaa VIII RATTARETK!

Meie kooli külastavad õpilased Austria pealinnast Viinist– herzlich willkommen!

Leitud telefonid on õppealajuhataja kabinetis (neid on juba 4!)

Esmaspäev, 14. september
Kell 10.00 külaliste vastuvõtt direktori kabinetis, tutvumine majaga, tundide külastamine
Kell 15.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 15. september
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b klassi ujumine Koidula ujulas

Kolmapäev, 16. september
Kell 15.00 õppenõukogu ja õpetajate infotund

Neljapäev, 17. september
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula ujulas
Kell 9.00 3.b ja 3.d klassi ujumine Koidula ujulas

Terve Eesti eest! Spordinädal 2015
Spordinädala eesmärgiks on suurendada liikumisharrastusega tegelevate inimeste arvu ja tõsta liikumisharrastuse, spordi ja tervise alast teadlikkust. Spordinädala 2015 peakoordinaatoriteks Eestis on Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile. Peamiseks sihtmärgiks on valitud koolinoored. Osalevad ka meie kooli õpilased!

Esmaspäev, 7. september
Kell 8.15

Sulgpallivahetunnid võimlas – eriplaan
Kell 12.55 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 14.15.juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 8. september
Sõudeergomeetri võistlused võimlas – eriplaan
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula gümnaasiumi ujulas

Kell 9.15 päästekomando külastus (osalevad 2.a klassi õpilased)
Kell 11.30 3.d klassi õpilased päästeteenistuse lahtiste uste päeval
Kell 11.50 digivahetund õpetajatele

Kolmapäev, 9. september
Pendelteatejooksu võistlused kooli staadionil – eriplaan
Kell 13.15 personaaltreeneri Mirko Miilitsa loeng ja kehakoostise mõõtmine ruumis A11 (osalevad 5.a, 5.b, 5.c ja 8. klassi õpilased)

Kell 14.15 digitund õpetajatele ruumis B3

Neljapäev, 10. september
Jalgpall kooli staadionil - eriplaan
Kell 8.15 3.a klassi ujumine Koidula gümnaasiumi ujulas
Kell 9.00 3.b klassi ujumine Koidula gümnaasiumi ujulas

Kell 11.30 haridusosakonna esindajate koolikülastus

Reede, 11. september
Kell 11.00 kooliolümpia avamine – eriplaan, hommikul toimuvad tunnid

Esmaspäev, 24. august
Täiendav õppetöö
Kell 13.00 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 25. august
Täiendav õppetöö

Kolmapäev, 26. august
Täiendav õppetöö

Kell 17.00 toimub 1.b klassi koosolek Lembitu 1A õppehoones (väike maja). Õpetaja Tiia Vestli.
Palun kaasa võtta õpilaspileti pildid!

Neljapäev, 27. august
Täiendav õppetöö
Kell 8.30 juhtkonna arenguseminar väikese maja õpetajate toas

Kell 17.00 toimub 1.a klassi koosolek Lembitu 1A õppehoones (väike maja). Õpetaja Ly Põldur.
Kell 17.00 toimub 1.c klassi koosolek Lembitu 1A õppehoones (väike maja). Õpetaja Kritty Lääts.
Palun kaasa võtta õpilaspileti pildid!

Reede, 28. august
Täiendav õppetöö
Kell 9.00 8. klassi matemaatika üleminekueksami korduseksam ruumis B2

Esmaspäev, 31. august
Kell 10.00 õppenõukogu ja infotund ruumis B1

Teisipäev, 1. september
Kell 8.30 1. ja 9. klasside õpilaste aktus Strand SPA & Konverentsihotellis (Jurmala saalis), klassijuhataja tund algab kell 10.30.
Kell 10.30 2.-4. klasside õpilaste aktus Raeküla Vanakooli Keskuses, klassijuhataja tund algab kell 9.30.
Kell 11.15 kooli 24. sünnipäeva tähistamine kooli pargis.
Kell 11.30 5.-8. klasside õpilaste aktus Raeküla Vanakooli Keskuses, klassijuhataja tund algab kell 10.30. NB! 5.a klassi õpilasi oodatakse ruumis C5!

Kolmapäev, 2. september
Kell 15.00 õpetajate infotund ruumis B1

Esmaspäev, 8. juuni
Täiendav õppetöö

Kell 12.00 juhtkonna nõupidamine

Teisipäev, 9. juuni
Täiendav õppetöö

Kolmapäev, 10. juuni
Täiendav õppetöö
Kell 10.00 9. klassi valikeksam

Neljapäev, 11. juuni
Täiendav õppetöö
Kell 9.00 toimub matemaatika konsultatsioon 9. klassi õpilastele ruumis C1

Reede, 12. juuni
Täiendav õppetöö
Kell 9.00 toimub matemaatika konsultatsioon 9. klassi õpilastele ruumis C1

Esmaspäev, 1. juunilastekaitsepäev, meie 1. – 7. klassi õpilastel matkapäev eriplaani alusel

Kell 10.00 põhikooli eesti keele lõpueksam ruumis C3
                 8. klassi matemaatika üleminekueksam II korruse fuajees (järeleksam 15.06.15)
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 2. juuni
Kell 15.15 õppenõukogu ruumis B1

Kolmapäev, 3. juuni
Õppeaasta lõpuaktused Raeküla Vanakooli Keskuses
Kell 9.00 1. – 2. klass;
Kell 10.30 3. – 5. klass;
Kell 12.00 6. – 8. klass, pärast toimub klassijuhataja tund
Kell 18.00 4.b klassi lõpupidu ruumis B7 ja Raeküla Vanakooli Keskuses

Neljapäev, 4. juuni
Algab täiendav õppetöö, mis lõpeb 16.06.15 (detailne info II korruse ukse peal)
4.a, 4.b, 4.c ja 6.a klassi õpilased õppereisil Tallinnas, 2.a klass Rakveres
Kell 11.00 8.c klass Valgaranna seikluspargis

Reede, 5. juuni
Kell 10.00 matemaatika põhikooli lõpueksam ruumis C3

Esmaspäev, 25. mai
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine

Kolmapäev, 27. mai
8.c ja 8.b klassi õppereis Tallinna, rong väljub kell 6.31
Kell 9.00 5.a ja 5.b klassid sõidavad Jurmalasse
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund B1

Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1
Kell 16.00 Parimate sportlaste vastuvõtt Perona Bowlingus

Neljapäev, 28. mai – õpilastööde näituse avamine ruumis A11
3.b klassi õppereis Tallinna

Kell 8.10 8. klassi loovtööde kaitsmine ruumis A11 (8.a liitub kell 9.05, 1. tund matemaatika)
Kell 11.05 9. klassi viimase kella aktus II korruse fuajees
Kell 18.00 parimate õpilaste vastuvõtt II korruse fuajees

Reede, 29. mai
Austatud õpilased, päeva lõpuks panevad õpetajad hinded välja!
8. klassi õpilased valmistuvad matemaatika üleminekueksamiks, toimuvad konsultatsioonid

Kell 17.00 Erasmus+ projektis osalevate õpilaste õhtu koos vanematega Lembitu 1A õppehoone

17.– 23. mai toimub Erasmus+ projekti "Noored ja tervislikud käitumisharjumused" 2. projektikohtumine Ungaris Budakezsis. Meie koolist osaleb kohtumisel 5 õpilast 8. a klassist ja üks õpilane 8. c klassist. Neid saadavad huvijuht Riita Tõniste ja arendusjuht Marjaliisa Umb. Projekti kohta infot leiab veebilehtedelt https://youthandhealthyhabits.wordpress.com/ ja www.prktervis.blogspot.com

Esmaspäev, 18. mai

Kell 9.05 mälumäng lastekirjanik Kristiina Kassi loomingu teemal ruumis A11, osalevad 2.-4. kl õpilased
Kell 11.52 õpetajate digivahetund ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine

Teisipäev, 19. mai
Kergejõustiku võistlused 6.-9. klassi õpilastele
Kell 10.00 3. klassi matemaatika tasemetöö

Kolmapäev, 20. mai
Kell 10.00 6.b klassi III tasemetöö
Kell 11.05 6.a klassi III tasemetöö

Kell 14.00 9. klassi õpilaste äriplaanide kaitsmine ruumis B3
Kell 14.15 õpetajate digikoolitus ruumis B9

Neljapäev, 21. mai
Kell 13.00 2.b ja 2.c kl õpilaste matk Reiu puhkekülla
Kell 11.00 kergejõustiku võistlused 2.–5. kl poistele Koidula gümnaasiumi staadionil
Kell 18.00 kohtumine koolitulevate laste ja nende vanematega II korruse fuajees

Laupäev, 23. mai
Pärnumaa tantsupidu Lavassaares. Osalevad tantsu- ja võimlemisrühmad

Esmaspäev, 11. mai
Klasside pildistamine:
Kell 8.30 – 2.c; 9.00 – 2.a; 9.30 – 4.b; 10.00 – 2.b; 10.30 – 1.c; 11.00 – 1.a; 11.30 – 1.b; 12.00 – 4.a; 12.30 – 3.b; 13.00 – 8.a
Kell 11.52 õpetajate digivahetund ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 12. mai
Meie raamatukogus uus näitus „Kaitskem loodust“
Murdmaateatejooks 2. – 4. klassi õpilastele Niidupargis
Kell 9.05 6.a klassi eesti keele tasemetöö ruumis B3
Kell 10.00 6.b klassi eesti keele tasemetöö ruumis B3, matemaatika on 5. tund

Kolmapäev, 13. mai
Klasside pildistamine:
Kell 9.30 – 7. kl; 10.00 – 6.a; 10.30 – 8.b; 11.00 – 4.c; 11.30 – 5.a; 12.00 – 5.b; 12.30 – 3.a;
14.00 – personal
Kell 10.00 3. klassi eesti keele tasemetöö
Kell 10.00 meid külastavad Mai lasteaia lapsed
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund ruumis B1
Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 14. mai
Pärnu linna koolinoorte orienteerumispäev Raeküla metsas
Kell 10.00 6. b klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3
Kell 11.05 6. a klassi matemaatika tasemetöö ruumis B3

Reede, 15. mai
Kell 10.00 kohtuvad meie 1.-4. klasside õpilased lastekirjanik Kristiina Kassiga Raeküla Vanakooli Keskuses

Esmaspäev, 4. mai
Kell 11.52 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 5. mai
Kell 10.00 2.b klassi õpilased Pärnumaa Keskkonnahariduskeskuses
Kell 12.10 4. klassi jalgrattasõidu eksam koolimaja ees, palun autosid maja ette mitte parkida!
Kell 14.30 ülelinnaline keemiaviktoriin 8. klassi õpilastele II korruse fuajees
Kell 18.15 Erasmus+ lastevanemate projektikoosolek ruumis B1
Kell 19.00 Erasmus+ projekti raames loeng teemal "Energiajoogid" II korruse fuajees 


Kolmapäev, 6. mai

Uus näitus raamatukogus „Teelahkmel“
Kell 12.00 3.b klassi õpilased etendusel „Peeter Paan“
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund ruumis B1
Kell 14.15 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 16.30 7. klassi seltskondlik õhtu ruumis B2

Neljapäev, 7. mai
Raamatukogutund 2.b klassi õpilastele
Heatahtejooks 5. – 9. klassi õpilastele
Kell 12.10 2.c klassi üritus emadele Raeküla Vanakooli Keskuses

Reede, 8. mai
Raamatukogutund 2.c klassi õpilastele

Pühapäev, 10. mai
Armsad emad ja vanaemad, kaunist emadepäeva!

Esmaspäev, 27. aprill
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek
Kell 11.53 õpetajate digivahetund ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 28. aprill
Kell 10.00 külas Raeküla lasteaia lapsed ja õpetaja

Kolmapäev, 29. aprill
Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1
Kell 16.30 Volbri – kooliõhtu( 2.-5.kl)

Neljapäev, 30. aprill
Kell 12.00 etendus „Koht päikese all“ (1.- 3. kl) RVK-s

Reede, 1. mai - kevadpüha

Südamenädal

Esmaspäev, 20. aprill – sulgpalli vahetunnid
Kell 09.05 – 10.45 Keat koolitus ruumis A11 (osalevad 6.a klassi õpilased)
Kell 10.00 5. ja 6. klassi õpilaste kogunemine I korruse fuajees
Kell 11.52 digivahetund õpetajatele ruumis B3
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine

Teisipäev, 21. aprill – tantsuvahetunnid
Kell 08.10 – 9.50 Keat koolitus ruumis A11 (osalevad 6.b klassi õpilased)
Kell 13.00 2.a klass Pärnu Päästekomandos projekti „Tean tulest“ raames.

Kell 18.00 kevadkontsert Pärnu Vanakooli Keskuses

Kolmapäev, 22. aprill
Kell 12.05 2015 sammu oma südame heaks
Kell 14.10 viktoriin 4.- 6.klassi 5-liikmelistele võistkondadele
Kell 14.15 digikoolitus õpetajatele

Neljapäev, 23. aprill – vahetunnid hüppenööriga
Raamatu ja roosi päev - raamatute annetamine koolile

Reede, 24. aprill – vabaviskevahetunnid
Kell 10.30 PISA test ruumis B3 (osalevad 1999. aastal sündinud õpilased). Palume kaasa võtta pastakas, pliiats, kustukumm ja taskuarvuti!
Kell 11.00 2.a klass Keskkonnahariduskeskuses

Esmaspäev, 13. aprill
Kell 12.30 lastekooride ühisproov Nooruse Majas (õpilased lahkuvad koolist kell 12.00)
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 14. aprill
Kooli raamatukogus uus näitus – „Maailm, tõde, vabadus“
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Kell 12.10 Keat projekt: esmaabi koolitus ruumis A11, osalevad 6.a ja 6.b klassi õpilased

Kolmapäev, 15. aprill
Vabariiklik õpilas- ja minifirmade konkursi finaal Tallinnas

Neljapäev, 16. aprill
Kell 8.15 2.c klassi ujumine

Reaalainete nädal

Esmaspäev, 6. aprill
Rahvusvaheline spordipäev
Kell 10.45 ja 11.50 kabesimultaan ruumis A11
Kell 12.00 mudilaskooride Pärnumaa Laulupidu eelproov Mai koolis (lauljad lahkuvad koolist kell 11.00)
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 7. aprill
Maailmne tervispäev
Stend „Köögiviljad ei tee paksuks“
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Kell 10.45 viktoriin 5. klassi õpilastele „Lõbus matemaatika“ II korruse fuajees
Kell 12.55 viktoriin 6. klassi õpilastele „Lõbus matemaatika“ II korruse fuajees

Kolmapäev, 8. aprill
Kell 9.00 inimeseõpetuse olümpiaad
Kell 11.00 poistekooride Pärnumaa laulupeo ühisproov Ülejõe gümnaasiumis (lauljad lahkuvad koolist kell 10.20)

Kell 14.00 robootika töötuba 3. ja 4. klassi huvilistele ruumis B3, nõutav eelregistreerumine
Kell 14.15 õppenõukogu ja infotund kabinetis B1
Kell 15.15 Playbackshow ruumis A11

Pärnu koolinoorte kombineeritud teatevõistlus 1. - 3. kl õpilastele spordidihallis
Võistlus toimub Pärnu spordihallis
1. klassid kell 12.30
2. klassid kell 13.15
3. klassid kell 14.00

Neljapäev, 9. aprill
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Minifirmade kaupade lõpumüük vahetundide ajal II korruse fuajees

Reede, 10. aprill
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek
Kell 10.50 algaval vahetunnil näeb II korrusel mõningaid katseid

Kell 12.10 7. ja 9. klassi õpilaste kohtumine filipiinlastest üliõpilastega ruumis A11
Kell 13.15 8.a,8.b ja 8.c klassi õpilaste kohtumine filipiinlastest üliõpilastega ruumis A11

Esmaspäev, 30. märts

Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 31. märts
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Kell 12.10 solistide konkursi eelvoor 1. ja 2. klassi õpilastele ruumis A11

Kolmapäev, 1. aprill
Kell 17.30 20. solistide konkurss Raeküla Vanakooli Keskuses

Neljapäev, 2. aprill
Liivi konkurss Rääma põhikoolis
2.b läheb kell 11 Pärnu Hambapolikliinikusse õppekäigule
Kell 17.30 1.b klassi lastevanemate koosolek

Reede, 3. aprill 
Suur reede - liikuv püha, kuulub suure nädala sisse, 17. märts ... 20. aprill
Suure nädala kesksemad pühad on suur neljapäev ja reede. Kogu nädalat palmipuudepühast lihavõtteni nimetatakse suureks ehk vaikseks nädalaks. Mõlema päeva kombestik on suuremalt jaolt sarnane. Kehtib juba nädala nimetuses peegelduv vaikusenõue ja keeld müra teha või kärarikkaid töid ette võtta, sest muidu on oodata piksekahju. Suur reede kui Kristuse surmapäev on aasta õnnetu päev, nagu reedene päev on tervikuna õnnetuim nädalapäev. Üldse peeti mitmete ebasoodsate tingimuste kokkulangemist eriti halvaendeliseks ja oma omadustelt oli selline kahtlemata suur reede.
Rahvakalendris rõhutati päeva pühadust ja keeldu töötada. Hommikul tõusti vara, mitmel pool Lääne-Eestis ja saartel käidi nn hane tegemas ehk kasevitstega magajaid peksmas. Majapidamisest ei tohtinud midagi välja laenata, et mitte loovutada oma majapidamise õnne.

Sellel nädalal on kooli Erasmus+ projektis osalejate delegatsioon Kielis (Saksamaal) – toredat ja harivat reisi!

Stiilinädal

Esmaspäev, 23. märts - unine päev (uneriided)
Kell 10.00 6. – 9. klassi õpilaste kogunemine I korruse fuajees

Teisipäev, 24. märts - hipide päev. Hipide liikumine sai alguse 1960ndatel. Neid eristas lohakas riietus ja pikad juuksed. Lipukirjaks sai rahu, valgus ja
armastus, sümboliks aga lilled (sellest ka nimetus lillelapsed).
2.c klassi ujumine

Kolmapäev, 25. märts - gangsterite päev
Kunstiraamatute näitus meie raamatukogus

Neljapäev, 26. märts - metro-stiilis päev
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Kell 8.10 - 9.45 Känguru võistlus ruumides B1, B2, B3

Reede, 27. märts - õuduste päev (vampiirid, nõiad jne)
Muusikali „Nukitsamees“ külastus Vanemuise teatris (osalevad 1. – 5. klassi õpilased)

Laupäev, 28. märts
Üleminek suveajale!

Esmaspäev, 16. märts
Kell 10.00 hariduskonverents Kuninga Tänava Põhikoolis

Teisipäev, 17. märts
Kell 10.00 Tartu Ülikooli eetikakeskuse väärtuskasvatuse koolitus kooli personalile

Kolmapäev, 18. märts
Kell 9.00 ettevõtliku õppe rakendamise koolitus registreerunud osalejatele

Neljapäev, 19. märts
Kell 9.00 tuleohutusalane koolitus
Kell 12 infotund koos hoolekogu esindajatega
Kell 14.00 projektitund Kieli sõitjatele

 

Emakeele nädal

Esmaspäev, 9. märts
Kell 10.00 linna õppealajuhatajate koolitus väikeses majas
Kell 15.00 juhtkonna nõupidamine

Teisipäev, 10. märts
Uus raamatunäitus „Kas siis selle maa keel … „
Kell 8.00 1.C klassi karukoosolek
Kell 12.00 4.B klassi õpilased Koidula muuseumis Papa Jannseni koolitunnis
Kell 14.30 8.- 9.klassi mälumängu II voor Humanitaargümnaasiumis
Kell 15.00 Kassimängu eelvoor Endlas (2.B klassi õpilaste võistkond)

Kolmapäev, 11. märts
Üleriigiline koolinoorte teatripäev Pärnus
Kell 14.05 4.- 6. klassi viktoriinisarja 4. mäng ruumis A11 (5-liikmelised võistkonnad)
Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1
Kell 17.30 PISA testis osalejate, nende vanemate ja õpetajate nõupidamine ruumis A11

Neljapäev, 12. märts
Alates kella 9.05 osalevad 1.- 4. klassi õpilased ülelinnalisel emakeelepäevale pühendatud konkursil
Kell 11.05 Eduard Vildele pühendatud õigekirja konkurss 7.– 9. klassi parimatele keeleoskajatele (igast klassist 3 õpilast) II korruse fuajees
Kell 12.10 Eduard Vildele pühendatud õigekirja konkurss 5.- 6. klassi parimatele keeleoskajatele (igast klassist 3 õpilast) II korruse fuajees
Austatud õpilased, kell 15.00 panevad õpetajad hinded välja!
Kell 15.00 4.b klassi õhtu ruumis B7

Kell 17.00 kooliõhtu ruumides A11 ja C3
Kell 17.30 hoolekogu koosolek õpetajate toas

Reede, 13. märts
Kell 8.00 7. klassi perfomance „Näita keelt“
Kell 8.20 – 9.50 lastekoori lauluhommik ruumis C3
Kell 10.00 üritus "Kolm suurt eesti naist - Miina Härma, Aino Tamm, Anna Haava" ruumis A11 (osalevad 5.-7.klassi õpilased)
Kell 10.00 3. veerandi lõpukogunemine 1.- 2. klasside õpilastele Raeküla Vanakooli Keskuses
Kell 11.05 3. veerandi lõpukogunemine 3.- 5. klasside õpilastele Raeküla Vanakooli Keskuses
Kell 11.05 ettevõtte SKANO GROUP AS  külastus (osalevad 8.c klassi õpilased)

Kell 13.00 kontsert-etendus „Oliver“ Pärnu Kontserdimajas (vaatama lähevad 2.A, 2.B, 4.C, 5.A, 5.B, 6.B ja 7. klasside õpilased)

Laupäev, 14. märts
Emakeelepäev

Ilusat vaheaega!

Esmaspäev, 2. märts
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine

Teisipäev, 3. märts
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Kell 18.00 Erasmus+ lastevanemate koosolek B1

Kolmapäev, 4. märts
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund B9
Sisekergejõustiku võistlused Hansahallis

Neljapäev, 5. märts
Kell 8.15 2.c klassi ujumine


 

 

Esmaspäev 23. veebruar

Kell 8.10 loeng 8.b ja 8.c klassi õpilastele „Jaapani animatsioon“ ruumis A11 (lektor Kaia Jallai)
Kell 9.05 sama loeng 7. ja 8.a klassi õpilastele

Eesti Vabariigi 97. aastapäevale pühendatud pidulikud aktused vanakooli keskuses:
Kell 9.00 1.-2. klassid, järgneb kringli söömine klassis
2.c klassijuhatajatunni külaline on lapsevanem, sportlane ja ettevõtja Imre Taveter
Kell 10.15 3.-5. klassid, järgneb kringli söömine klassis, enne on 2 tundi
Kell 11.30 6.-9. klassid, järgneb kringli söömine klassis, enne on 3 tundi

Kell 15.45 kogunemine rongkäiguks Alevi kalmistu juures – olete oodatud!

Pikapäevarühma 23. veebruaril ei toimu!

Teisipäev, 24. veebruarEesti Vabariigi 97. aastapäev
Meeleolukat aastapäeva!

Kolmapäev, 25. veebruar
4.- 6. klassi tüdrukute võrkpalli miniliiga võistlused spordihallis
Kell 10.00 - 13.00 poiste laulupäev Rääma ja Raeküla koolide poistekoorile
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund
Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 26. veebruar
4.- 6. klassi poiste võrkpalli miniliiga võistlused spordihallis
Kell 8.15 2.c klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Reede, 27. veebruar
Infomess Suunaja 2015 Pärnu Kontserdimajas

Esmaspäev, 16. veebruar
Kell 9.05 päästekoolitus (2 x 45 min) 6. a ja 6. b klassile ruumis A11
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine B12

Teisipäev, 17. veebruar
Vastapäev
Kell 8.15 2.c klassi I rühma ujumine
Kell 9.00 2.c klassi II rühma ujumine
Kell 9.00 1.a klass Pärnumaa Keskkonnahariduskeskuses
Kell 10.45 ja 11.50 reklaamklippide vaatamine, on avatud pannkoogikohvik, keeltenädala lõpetamine
Kell 11.05 vastlapäev staadionil (1.a, 1.b, 1.c, 2.b, 3.a, 3.b, 4.b, 4.c klassid)
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.00  võistlus Pärnu keskraamatukogus ja Pärnu muuseumis (osalevad 5.a ja 5.b klasside võistkonnad)
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 13.15 Vastlapäev staadionil (4.a, 5.a, 5.b, 6.a, 6.b klassid)
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.30  Pärnumaa 8.- 9. klassi õpilaste Varraku-Sütevaka mälumängu I voor (osaleb 5-liikmeline võistkond)
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine
1.- 3. klassi tüdrukute rahvastepalli võistlused spordihallis

Kolmapäev, 18. veebruar
1.- 3. klassi poiste rahvastepalli võistlused spordihallis
Kell 11.30 1.a, 2.a,b,c, 3.a,b,4.b,5.b klassi õpilased Ugalas etendusel "Printsess Luluu ja härra Kere"
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund

Neljapäev, 19. veebruar
Kell 8.15 2.c klassi I rühma ujumine
Kell 9.00 2.c klassi II rühma ujumine
Kell 9.50 lambanäituse avamine
Kell 10.45 valime stiilsemaid villaste rõivaste kandjaid 3. korruse fuajees (8.- 9. klassi õpilased ja õpetajad)
Kell 11.50 1.-4. klassi õpilased ja õpetajad
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 12.55 5.-7. klassi õpilased ja õpetajad
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Reede, 20. veebruar
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis
Kell 11.00 – 12.00 ettevõtte SKANO külastus, osalevad 8.a ja 8.b klassi õpilased

Keeltenädal
Ootame huvitavaid ja fantaasiarikkaid reklaamklippe teemadel - Pärnu linn, toit, koolimood! Palume esitada hiljemalt 12.02.2015!

Esmaspäev, 9. veebruar
Inglise keele kooliolümpiaad 6.- 9. klassi õpilastele
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 10. veebruar
Ristsõnade lahendamise päev
Raamatukogus uus näitus „Eesti rahva ajaloost“
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 10.00 õpioskused läbi teatmestu 4.b klassi õpilastele
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Kolmapäev, 11. veebruar
Valentinipäeva luuletuste kirjutamine, plakatite tegemine. Sõnadest oma sõbra portree koostöös kunstiõpetajaga
Kell 10.00 raamatukogutund 4.c klassi õpilastele
Võrkpalli Kooliliiga võistlused spordihallis 6.- 9. klassi tüdrukutele
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund

Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1

Neljapäev, 12. veebruar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine
Viktoriin õpitavaid keeli rääkivate maade geograafiast

Võrkpalli Kooliliiga võistlused spordihallis 6.- 9. klassi poistele
Kell 17.00 3.a klassi õhtu ruumis A1

Reede, 13. veebruar – sõbrapäeva tähistamine
II korruse fuajees õpilasesinduse kohvik, pannkoogipäev toimub 17. veebruaril
Reklaamklippide vaatamine II korruse fuajees, vaatajapreemia väljakuulutamine

 

Õppealajuhataja kabinetis on kaotatud telefon!

Õpilasesindus kutsub – vahetundidel toimuvad korvpallivisked võimlas, tule ja proovi!

Esmaspäev, 2. veebruar
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 3. veebruar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Kolmapäev, 4. veebruar
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund
Kell 14.00 viktoriin Eesti kohta 4.- 6. klassi võistkondadele ruumis A11

Neljapäev, 5. veebruar
Raamatukogus uus raamatunäitus „Ei mõnuainetele!“
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Esmaspäev, 19. jaanuar
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12
Kell 17.30 9. klassi õpilaste ja nende vanemate koosolek ruumis A11

Teisipäev, 20. jaanuar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 13.15 Erasmus+ projektitund 
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine
Kell 15.00 keelte õpetajate nõupidamine ruumis C7

Neljapäev, 22. jaanuar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Reede, 23. jaanuar
Kell 10.45 õpilasesinduse koosolek huvijuhi kabinetis

Laupäev, 24. jaanuar
Kell 12.00 lastekrimkade kirjandusmäng Pärnu Keskraamatukogu lasteosakonnas, osaleb 3.a ja 3.b klassi võistkond ja
Kell 13.00 kohtuvad õpilased lastekirjanik Mika Keräneniga

Esmaspäev, 12. jaanuar
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine kabinetis B12

Teisipäev, 13. jaanuar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine
Kell 18.00 koosolek Erasmus+ projektirühma uute liikmete vanematele ruumis B1

Kolmapäev, 14. jaanuar
Kell 8.10 raamatukogutund 4.a klassi õpilastele
Kell 13.15 Erasmus+ projektirühma koosolek 8.a
Kell 14.00 Erasmus+ projektirühma koosolek 8.c
Kell 14.15 õpetajate infotund ruumis B1
Kell 15.15 klassiõpetajate koosolek ruumis A2


Neljapäev, 15. jaanuar
Kell 8.15 3.a klassi ujumine
Kell 9.00 3.b klassi ujumine
Kell 12.30 2.a klassi I rühma ujumine
Kell 13.15 2.a klassi II rühma ujumine
Kell 14.00 2.b klassi I rühma ujumine
Kell 14.15 klassiõpetajate kovisioon väikese maja õpetajate toas

Kell 14.45 2.b klassi II rühma ujumine

Õppealajuhataja kabinetis on 2 kaotatud telefoni (üks nendest juba aastast 2014)!

Laupäev, 17. jaanuar
Kell 11.00 perepäev kooli tulevatele lastele ja nende vanemetele väikeses koolihoones Lembitu 1A