Arvutiklassi broneerimine

Tahvelarvutite broneerimine (NB! Õpetaja, broneerimisel palun märgi mitut tahvlit vajad ja kelle kasutusse läheb.)

 

Aeliita Kask
Vene keel, 8. klassijuhataja
Ruum: C7
aeliita.kask@raekyla.parnu.ee  

Age Peda
Kehaline kasvatus, 7.a klassijuhataja
Ruum: Võimla
age.peda@raekyla.parnu.ee 

Agita Keerd
HEV koordinaator, saksa keel
Ruum: C12
oppejuht@raekyla.parnu.ee 

Agne Jepiselg
Kunst, kodundus ja käsitöö, 4.b klassijuhataja
Ruum: A7
agne.jepiselg@raekyla.parnu.ee 

Anneli Kõrge
Klassiõpetaja, 5.b klassijuhataja
Ruum: B7
anneli.korge@raekyla.parnu.ee 

Anu Helemäe
Eesti keel, väitlus, uurimistööde alused, 9.a klassijuhataja
Ruum: C2
anu.helemae@raekyla.parnu.ee 

Eduard Kakko
Tehnoloogiaõpetus
Ruum: V5
eduard.kakko@raekyla.parnu.ee 

Enel Telve
Klassiõpetaja, 1.c klassijuhataja
Ruum: V2
enel.telve@raekyla.parnu.ee 

Evi Kiir
Klassiõpetaja, 2.c klassijuhataja
Ruum: B6
evi.kiir@raekyla.parnu.ee 

Jane Liiv
Ajalugu, ühiskonnaõpetus, 6. klassijuhataja
Ruum: C1
jane.liiv@raekyla.parnu.ee 

Kaja Lillipuu
Klassiõpetaja, 4.c klassijuhataja
Ruum: B5
kaja.lillipuu@raekyla.parnu.ee 

Kersti Kirsipuu
Klassiõpetaja, 1.b klassijuhataja
Ruum: V3
kersti.kirsipuu@raekyla.parnu.ee 

Kersti Koppel
Klassiõpetaja, 4.a klassijuhataja
Ruum: B8
kersti.koppel@raekyla.parnu.ee 

Kristi Suppi
Majandus, matemaatika, ettevõtlikkusõpe, 7.c klassijuhataja
Ruum: B3
kristi.suppi@raekyla.parnu.ee 

Marjaliisa Umb
Klassiõpetaja, 3.c, klassijuhataja, arendusjuht
Ruum: A1
arendusjuht@raekyla.parnu.ee 

Kärt Jakobson
Inglise keel, 7.b klassijuhataja
Ruum: C4
kart.jakobson@raekyla.parnu.ee 

Liivi Alekõrs
Kehaline kasvatus
Ruum: Võimla
liivi.alekors@raekyla.parnu.ee 

Ly Põldur
Klassiõpetaja, 3.a klassijuhataja
Ruum: B4
ly.poldur@raekyla.parnu.ee 

Mare Vlassov
Keemia, bioloogia, loodusõpetus
Ruum: C8
mare.vlassov@raekyla.parnu.ee

Gert Köösel
Klassiõpetaja, 5.e klassijuhataja
Ruum:C8B
gert.koosel@raekyla.parnu.ee 

Marika Kohv
Matemaatika
Ruum: B1
marika.kohv@raekyla.parnu.ee 

Pille Nurk
Klassiõpetaja, 5.a klassijuhataja
Ruum: B7
pille.nurk@raekyla.parnu.ee 

Piret Oitsalu
Klassiõpetaja, 2.b klassijuhataja
Ruum: A2
piret.oitsalu@raekyla.parnu.ee 

Rein Karjane
Füüsika
Ruum: C8
rein.karjane@raekyla.parnu.ee 

Riita Tõniste
Inimeseõpetus
Ruum: C3A
huvijuht@raekyla.parnu.ee 

Sirle Sikk
Muusikaõpetus, 8.b klassijuhataja
Ruum: C3
sirle.sikk@raekyla.parnu.ee 

Tiia Vestli
Klassiõpetaja, 3.b klassijuhataja
Ruum: C6
tiia.vestli@raekyla.parnu.ee 

Tiiu Künnapas
Muusikaõpetus
Ruum: V7
tiiu.kynnapas@raekyla.parnu.ee 

Tiiu Pärnits
Tants
tiiu.parnits@raekyla.parnu.ee 

Uko Kõrge
Kehaline kasvatus, 7.a klassijuhataja
Ruum: Võimla
uko.korge@raekyla.parnu.ee 

Stella Vilumets
Klassiõpetaja, 5.c klassijuhataja
Ruum: C11
stella.vilumets@raekyla.parnu.ee 

Indrek Joost
Kehaline kasvatus (jalgpall)
Ruum: Võimla / Õues
indrek.joost@raekyla.parnu.ee 

Mart Paumäe
Kehaline kasvatus (jalgpall)
Ruum: Võimla / Õues
martram87@gmail.com

Ulrika Pärn
Kehaline kasvatus (tennis)
Ruum: Võimla
ulrika.parn@raekyla.parnu.ee 

Merle Pruul
Kehaline kasvatus (tennis)
Ruum: Võimla
merlepruul@gmail.com

Eliis Truuman
Ühiskonnaõpetus, ajalugu, 6. klassijuhataja
Ruum: C1
eliis.truuman@raekyla.parnu.ee

Terje Pink
Klassiõpetaja, 2.a klassijuhataja
Ruum: V1
terje.pink@raekyla.parnu.ee

Andra Pärnamets
Klassiõpetaja, 5.d klassijuhataja
Ruum: B9
andra.parnamets@raekyla.parnu.ee

Tiia Vreimann
Klassiõpetaja, 1.a klassijuhataja
Ruum: V4
tiia.vreimann@raekyla.parnu.ee

Tiina Saamot
Inglise keel
Ruum: C5
tiina.saamot@raekyla.parnu.ee

Tiina Niin
Klassiõpetaja, 9.b klassijuhataja
Ruum: B2
tiina.niin@raekyla.parnu.ee

Egle Ojasoo
Loodusainete õpetaja

Ruum: C1
egle.ojasoo@raekyla.parnu.ee