Esmaspäev, 17. detsember
Kell 14.00 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis
Kell 11.00 2.b, 3.a, 3.b, 3.c, 4.b ja 6.d klassi õpilased Endla teatris vaatamas etendust "Dr. Dolittle"

Teisipäev, 18. detsember
Kell 11.00 1.a ja 1.b klassi õpilased Endla teatris vaatamas etendust "Dr. Dolittle"
Kell 14.00 4.c ja 6.a klassi õpilased Endla teatris vaatamas etendust "Dr. Dolittle"

Kolmapäev, 19. detsember

Neljapäev, 20. detsember
Kell 11.00 2.c klassi õpilased Endla teatris vaatamas etendust "Dr. Dolittle"
Kell 12.00-15.00 JÕULULAAT 

Reede, 21. detsember
Kell 07.30-08.30 saab sööklas hommikuputru
Jõuluhommikud vanakooli keskuses:
Kell 08.30 1.-3. klassid
Kel 10.00 4.-5. klassid
Kell 11.30 6.-9. klassid


Koolivaheaeg 24. detsember 2018. a kuni 6. jaanuar 2019. a 

Meie tublid võimlejad Pärnu linna koolidevahelistel võistlustel

I koht   

Triinu Vaher                                  3.a klass
Hanna Mirell Sinivee                      5.b klass

II koht  

Lisanne Mägi                                  3.a klass
Lisa Marie Sooväli                           4.c klass
Richard Järvmägi                            4.c klass

III koht

Johann Mattias Tomingas            3.a klass
Melinda Tsimmer                        4.b klass
Raien Lahe                                 4.b klass

PALJU ÕNNE !!!

 

akr 1 Large akr 2 Large  

akr 3 Large akr 5 Large

Meie tüdrukutele Pärnu linna koolidevahelistel võrkpalli
Pallilahingu võistlustel tubli II koht

1. Melissa Vatko 3.a kl.
2. Annabel Männik 3.a kl.
3. Carola Mitt 3.c kl.
4. Lotte Raudsepp 3.b kl.
5. Triinu Vaher 3.a kl.
6. Elisabeth Eberg 2.b kl.
7. Kristelle Järvmägi 2.a kl.
8. Johanna Prengel 3.b kl.
9. Sille Kägo 2.b kl.

P A L J U  Õ N N E !

Pallilahing II koht 13.12.18

Meie kooli tublid osalesid 8. detsembril Pärnu Kunstikoolis Pärnu linna üldhariduskoolide kunstikonkursil

Saavutati:
Eripreemia 6. klasside arvestuses - Karoli Küpar
Eripreemia 7. klasside arvestuses - Anelle Puštšenko
Eripreemia 8. klasside arvestuses - Sirly Miländer

 

Palju õnne!

Juhendaja õpetaja Tiina Niin

Meie tublid nuputajad 3. b klassist, ülelinnalisel nuputamisvõistlusel tubli 3. koht!

Võistkonda kuulusid:
Kirke Kristiina Tempel, Lisete Prengel ja Kreete-Liis Pukk. Juhendaja õpetaja Piret Oitsalu.

Palju õnne!

Nuputa3b

Esmaspäev, 10. detsember
Koolis külas loomade varjupaiga esindajad:
Kell 09.05 2.c, 3.a, 3.b, 3.c klassid väikeses saalis
Kell 10.10 1.a, 1.b, 2.a, 2.b klassid väikeses saalis
Kell 11.15 4.a, 4.b, 4.c klassid väikeses saalis

Kell 11.00 3.a, 3.b, 3.c klassi õpilased Apollo kinos vaatamas filmi „Eia jõulud Tondikakul“
Kell 14.00 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis
Kell 14.30 4.a klassi õpilased Apollo kinos vaatamas filmi „Eia jõulud Tondikakul“

Teisipäev, 11. detsember
Kell 13.00 3.b ja 3.c klassi õpilased Pärnu kontserdimajas vaatamas balletti „Pähklipureja“
Kell 18.00 5.b ja 5.c klassi õpilased Pärnu kontserdimajas vaatamas balletti „Pähklipureja“

Kolmapäev, 12. detsember
Raamatukogus raamatunäitus "Jõulud-vaikuse aeg"
Kell 11.55 7., 8.b, 8.c ja 9. klassi võistkond maakondlikel füüsikaviktoriinil Paikuse Põhikoolis
Kell 12.30 4.b klassi õpilased Apollo kinos vaatamas filmi „Eia jõulud Tondikakul“
Kell 13.30 4.a klassi õpilased Pärnu kontserdimajas vaatamas balletti „Pähklipureja“
Kell 14.00 2.a klassi õpilased Endla teatris vaatamas etendust "Dr. Dolittle"
Kell 15.00 õppenõukogu ja sisehindamise seminar õpetajatele väikeses saalis


Neljapäev, 13. detsember
Kell 11.15 hariduslike erivajadustega õpilaste õppe tugivõrgustiku koosolek ruumis C12
Kell 12.00 (poisid), kell 13.15 (tüdrukud) osalevad 2.a, 2.b, 3.a, 3.b ja 3.c klasside võistkonnad 1.-3. klasside pallilahingu võistlusel Pärnu Spordihallis
Kell 17.30 Erasmus+ infotund projektis „Mind Matters“ osalevate õpilaste vanematele


Reede, 14. detsember
5.c ja 6.b klassi õpilased külastavad Soome Fazeri kommitehast ning näituse- ja tegevuskeskust Heureka
Kell 12.00 5.d/6.c klassi õpilased Apollo kinos vaatamas filmi „Eia jõulud Tondikakul“



Hea õpilane ja õpetaja! Tunniplaan on muutunud! Palun pane tähele!

Esmaspäev, 03. detsember
Kell 08.45 1.a ja 1.b klassi õpilased C. R. Jakobsoni talumuuseumis, kus võetakse osa haridusprogrammist „Jõulud talus“
Kell 14.00 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis

Teisipäev, 04. detsember
Kell 12.00 õpilasesinduse koosolek väikeses saalis. Toimub Eesti Õpilasesinduste Liidu tutvustus ja infotund.

Kolmapäev, 05. detsember
Ülelinnalised võimlemisvõistlused Pärnu Spordihallis:
Kell 12.00 3.a klassi õpilased
Kell 12.45 4.b ja 4.c klassi õpilased
Kell 13.30 5.a, 5.b ja 5.c klassi õpilased
Kell 15.00 infotund õpetajatele väikeses saalis

Neljapäev, 06. detsember
2.c klassil teistmoodi koolipäev Viljandis Bonifatiuse Gildi jõulu-võlumaal
Kell 11.15 hariduslike erivajadustega õpilaste õppe tugivõrgustiku koosolek ruumis C12 

Reede, 07. detsember
Kell 12.00-13.30 4.a klassi õpilased Pernova tehnikamajas, kus võetakse osa töötoast "Jõulud teaduse abil" (metallist meisterdamine)

Pühapäev, 09. detsember
Kell 09.00-14.00 4.c klassil teistmoodi koolipäev Toris, kus tutvutakse ja sõidetakse Mutimuudi kelgukoertega

Reedel, 15.12 toimus 2.-4. klassides ja 5.-7. klassides koolisisene kauni käekirja konkurss. Kauneid käekirju hindasid Raeküla kooli õpilasesinduse liikmed.

2. klasside arvestuses võitsid kauni käekirja konkursil:
I koht – Silleri Veskilt, 2.c
II koht – Merit-Emilie Bräutigam ja Lisann Kumer, 2.b
III koht – Marina Anikina, 2.c

3. klasside arvestuses võitsid kauni käekirja konkursil:
I koht – Katre Kaldas, 3.c
II koht – Richard Bräutigam, 3.b
III koht – Adrian Orobko, 3.a

4. klasside arvestuses võitsid kauni käekirja konkursil:
I koht – Katiriin Linno, 4.b
II koht – Rebeka Aaviste, 4.c
III koht – Carmel-Eliise Vuht, 4.a

5.-6. klasside arvestuses võitsid kauni käekirja konkursil:
I koht – Lisandra Aaslaid, 5.d
II koht – Kristjan-Endrik Talts, 5.a
III koht – Pauline Paaret, 5.b

Kauni käekirja konkursi tööd on üleval II-korruse fuajees.

Palju õnne võitjatele ja nende juhendajatele!

Hõiva

Esmaspäev, 11. detsember
Kell 08.00 5.b klassi õpilased Pernova tehnikamaja töötubades
Kell 08.30 4.a klassi õpilased Pernova tehnikamaja töötubades
Kell 09.50 õpilasesinduse koosolek ruumis C3a

Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis

Teisipäev, 12. detsember
Kell 08.15 3.c klassi õpilased Pernova tehnikamaja töötubades 
Kell 10.00-11.30 1.c klassi õpilased võtavad osa Pernova jõuluprogrammist "Talvine kakuriik"
Kell 11.00-12.30 2.b klassi õpilased võtavad osa Pernova jõuluprogrammist "Talvine kakuriik"

Kolmapäev, 13. detsember
Kell 08.15 4.c klassi õpilased Pernova tehnikamaja töötubades
Kell 09.00 2.c klassi õpilased Sauel Vanamõisa jõulumaal
Kell 15.00 digitund õpetajatele arvutiklassis

Neljapäev, 14. detsember
Kell 10.00-11.30 3.a klassi õpilased võtavad osa Pernova jõuluprogrammist "Talvine kakuriik"
Kell 12.00-13.30 2.a klassi õpilased võtavad osa Pernova jõuluprogrammist "Talvine kakuriik"

Reede, 15. detsember
Kell 11.00 1.b ja 2.c klassi õpilased teater Endlas vaatamas lastelavastust "Operatsioon Kintsutükk"

Laupäev, 16. detsember
Kell 15.30 5.a klassi õpilased koos vanematega Pärnu Noorte Vabaaja keskuses töötubades


Esmaspäev, 4. detsember
Kell 11.15 raamatukogutund 1.c klassi õpilastele
Kell 12.00 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis

Kell 14.15 8. klassi uurimistööde kaitsmine väikeses saalis

Teisipäev, 5. detsember
Kell 08.00 5.b ja 5.d klassi õpilased Riias ekskursioonil
Kell 8.30 9. klassi õpilased osalevad Koidula gümnaasiumi lahtiste uste päeval (registreerunud)

MTÜ Foorumteater “Hoolides teistest muutub kool paremaks õppimiskohaks” väikeses saalis:
Kell 10.00 7.-8. klassid 
Kell 11.15 5.-6. klassid 
Kell 12.30 4. klassid
Kell 10.10 Raeküla kooli külastavad Raeküla lasteaialapsed. Külalised võtavad vastu 4.b klassi õpilased kodunduse klassis

Kolmapäev, 6. detsember
E-õppepäev, osalevad 4.-8. klasside õpilased
Kell 12.00 3.a ja 3.b klass vaatavad Pärnu kontserdimajas lasteetendust „Vanavanemate jõulud“

Neljapäev, 7. detsember
Kell 12.00 koolidevahelised võimlemisvõistlused Pärnu Spordihallis, osalevad 3.a, 3.b, 3.c, 4.a, 4.b, 4.c, 5.a, 5.b ja 5.d klassi õpilased

Reede, 8. detsember
Kell 08.10 osalevad 8. klassi õpilased õpilas- ja minifirmade koolitusel Koidula gümnaasiumis

Laupäev, 9. detsember
Kell 10.00–15.00 10. Jäärmark Pärnu Kaubamajakas