Esmaspäev, 18. juuni
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis

Teisipäev, 19. juuni

Kolmapäev, 20. juuni
Kell 09.00 põhikooli korduseksam matemaatikas ruumis B1, eesti keeles ruumis B1 ja vene keeles ruumis C11

Neljapäev, 21. juuni
Koolituspäev personalile Vanaõue puhkekeskuses. Väljasõit kooli eest kell 07.45.

Reede, 22. juuni
Kell 08.30 õppenõukogu koosolek ruumis B1
Kell 10.30 pidulik õppeaasta lõpetamine ja kolleegipreemia üleandmine väikeses saalis

Esmaspäev, 11. juuni
Projektipäevade tagasisidestamine klassides 
Heategevuslik elupuuheki istutamine
Kell 07.30 4.a, 4.c ja 5.d klassi õppeekskursioonil Lätis
Kell 15.00 õppenõukogu koosolek ruumis B1

Kell 17.00 purjetamist tutvustav koosolek 3. klassi õpetajatele ja vanematele ruumis C8
Kell 18.00 II korruse fuajees tublide õpilaste, nende vanemate ja õpetajate tänamine

Teisipäev, 12. juuni
Kell 14.00-16.00 tublide sportlaste vastuvõtt Perona Bowlingus
Õppeaasta pidulik lõpetamine 1.-8. klassidele väikeses saalis:
Kell 08.10 - 1. klassid ja 2.a klass
Kell 09.00 - 2.b, 2.c ja 3. klassid
Kell 10.00 - 4. klassid
Kell 11.00 - 5. klassid ja 6. klass
Kell 12.00 - 7. klassid ja 8. klass

Kolmapäev, 13. juuni
SUVEVAHEAEG
Kell 10.00 9. klasside põhikooli valikeksam 

Neljapäev, 14. juuni
Kell 09.00 põhikooli eesti keele korduseksam ruumis B2
Kell 09.00 põhikooli matemaatika korduseksam ruumis B1

Reede, 15. juuni
Koolipäevikute ja koolivormi tellimise tähtaeg
Kell 09.00 õppenõukogu koosolek ruumis B1
Kell 15.00 9. klasside pidulik lõpuaktus Estonia Spa Hotel konverentsisaalis

Esmaspäev, 28. mai
Kell 11.15 viimase koolipäeva aktus 9. klassidele II korruse fuajees

Kell 14.15 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis

Teisipäev, 29. mai
Kell 10.20 sõidavad 2.c klassi õpilased Pärnu päästekomandosse „Päästjatel külas“ koolitusprogrammi raames

Kell 11.15 lähevad 5.b klassi õpilased õppekäigule Pärnu veepuhastusjaama
Kell 14.00 Pärnu linnavalitsuse pidulik vastuvõtt Pärnu kontserdimajas

Kolmapäev, 30. mai
Tere tulemast Põlvamaa kooli juhid!

Kell 08.00 sõidavad 2.a, 2.b ja 2.c klassi õpilased Tallinna loomaaeda
Kell 9.50 õpilasesinduse juhatuse koosolek ruumis C3a
Kell 10.00-17.00 3.a ja 3.b klassi õpilased Viljandis, kus võetakse osa õppeprogrammist „Viljandisse maasikaid noppima“

Neljapäev, 31. mai
Kell 10.00-12.00 2.a, 3.a, 3.b ja 3.c klassi tüdrukud kergejõustikuvõistlustel Rannastaadionil. Minek koolist kell 08.45.
Kell 12.00-14.00 3.a, 3.b ja 3.c klassi poisid kergejõustikuvõistlustel Rannastaadionil. Minek koolist kell 10.45
Ootame sügisel 1. klassi õppima asuvaid õpilasi spordiklassi jalgpalli katsetele kell 12.15. Katsed toimuvad Raeküla staadionil (Riia mnt 277). Selga sportlikud riided!
Kell 14.00-16.00 4.a, 4.b ja 4.c klassi tüdrukud kergejõustikuvõistlustel Rannastaadionil
Kell 16.00-18.00 4.a, 4.b ja 4.c klassi poisid kergejõustikuvõistlustel Rannastaadionil


Reede, 01. juuni
Kell 10.00 põhikooli eesti keele lõpueksam III korruse fuajees
Kell 10.00-16.00 Pärnu linna koolinoorte orienteerumispäev Pärnu rannapargis. Osalevad 1.-8. klassi õpilased
Kell 12.30-14.00 7.b klassi õpilased Pernova hariduskeskuses, kus võetakse osa õppeprogrammist  "Bioindikatsioon"

Laupäev, 02. juuni
Pärnumaa laste laulupidu "Õnn on peidus minu kodus"

Ajakava:
10.00-10.30 kooli lastekooride proov
10.35-11.15 mudilaskooride proov

11.20-12.00 poistekooride proov
12.10-13.30 ühendkoori proov ja info
13.30-14.00 lasteaiakooride proov
14.00-14.30 lavastuse proov

15.00-15.45 kogunemine rongkäiguks
15.45 laul koidula pargis
15.50  rongkäik koidula park, rüütli tn
16.30-18.30 laulupidu

Toitlustamise ajad talongide alusel:
11.20 muk
13.30 lak + pok
14.00 mud + lasteaiad

Esmaspäev, 04. juuni
Kell 08.00 8. klassi eesti keele üleminekueksami korduseksam arvutiklassis
Kell 13.00-15.00 5.a klassi õpilased õppekäigul AS Pärnu Vesi reoveepuhastusjaama
Kell 13.30 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis

Teisipäev, 05. juuni
Kell 08.30-19.00 3.c ja 4.b klassi õpilased Tartus teaduskeskus AHHAAs ja tagurpidi majas
Kell 10.00 4.c klassi õpilased õppereisil Alpakafarmi

Kolmapäev, 06. juuni
06.-08. juunil 7.b, 7.c ja 8. klassi õpilased õppeekskursioonil Sankt-Peterburis
06.-08. juunil 7.a klassi õpilased õppeekskursioonil Stockholmis

Kell 08.00 5.a ja 5.b klassi õpilased õppeekskursioonil Jurmalas
Kell 09.00 4.a klassi õpilased jalgrattamatkal Laadi külla
Kell 09.00 6. klassi õpilased jalgsimatkal läbi Pärnu linna
Kell 10.00 3.a klassi õpilased tutvumas Apollo kino ruumidega ning vaatamas filmi "Salaagent Max"

Neljapäev, 07. juuni
Spordipäev 2.-4. klasside, 5.d ja 5.b klassi õpilastele (kes ei võistle elamusmängudel)
TÜDRUKUD
Kell 9.00-10.30 teatevõistlused
Kell 10.30 lõuna söömine
Kell 11.00-12.00 võistlused jätkuvad

POISID
Kell 9.30-11.00 jalgpallivõistlused
Kell 11.00 lõuna söömine
Kell 11.30-12.30 võistlused jätkuvad
Kell 11.00 ülelinnaline elamusmängude päev 4. klassi õpilastele Raeküla metsas
Kell 08.00 4.d/5.c ja 5.e klassi õpilased jalgsimatkal Pärnu Vallikääru ja muulile
Kell 09.00 6. klassi õpilased jalgsimatkal läbi Raeküla metsa


Reede, 08. juuni
KIKi õppekäikude ettekannete ja kogemuste konverents Raeküla vanakooli keskuses:
Kell 09.00-10.30 1.-2. klassid
Kell 11.00-13.00 3.-5. klassid
Kell 09.00 6. klassi õpilased õppeekskursioonil Rakverre
Kell 10.00 9. klasside lõpueksam matemaatikas II korruse fuajees 

Kell 11.30-14.00 1.c klassi õpilased Tammiste matkarajal 

Raeküla Kooli tenniseturniiri lõpetamine! Kõik lapsed olid tublid ja andsid endast parima. Sel aastal sai suurima võidukarika Karoli Küpar!!
Palju õnne kõigile medalivõitjatele!! Uute treeninguteni :)

IMG 4832

Esmaspäev, 19. juuni
Täiendav õppetöö
Kell 10.00 9. klassi ühiskonnaõpetuse lõpueksami korduseksam ruumis C1

Teisipäev, 20. juuni
Kell 8.30 õppenõukogu väikeses saalis
Kell 15.00 9. klassi lõpuaktus Raeküla Vanakooli Keskuses

Kolmapäev, 21. juuni
Kell 11.00 õppeaasta lõpetamise vastuvõtt personalile

Neljapäev, 22. juuni
Kell 8.00 9. klassi matemaatika lõpueksami korduseksam ruumis C8

Reede, 23. juuni
Võidupüha

Esmaspäev, 12. juuni
Täiendav õppetöö

Kell 10.00 keemia konsultatsioon 9. klassi õpilastele ruumis C8
Kell 12.00 bioloogia konsultatsioon 9. klassi õpilastele ruumis C8

Teisipäev, 13. juuni
Täiendav õppetöö

Kell 10.00 9. klassi 3. lõpueksam:
inglise keel ruumis C4
bioloogia ja keemia ruumis C8
ühiskonnaõpetus ja ajalugu ruumis C1

Kolmapäev 14. juuni
Täiendav õppetöö

Neljapäev, 15. juuni
Täiendav õppetöö

Reede, 16. juuni
Täiendav õppetöö

Kell 10.00 lõpueksami korduseksam (v.a. matemaatika, mis toimub 22.06.2017) ja
8. klassi üleminekueksami korduseksam ruumis B1

 

Esmaspäev, 5. juuni
Projektipäev

Teisipäev, 6. juuni
Projektipäev
Kell 9.00 8. klassi matemaatika üleminekueksami järeleksam ruumis B1

Kolmapäev, 7. juuni
Projektipäev

Kell 8.00 õppenõukogu ruumis B1
Kell 10.00 9. klassi matemaatika lõpueksam väikeses saalis
Kell 18.00 TÄNUÜRITUS MEIE TUBLIMATELE ÕPILASTELE, NENDE VANEMATELE JA ÕPETAJATELE

Neljapäev, 8. juuni
Õppeaasta lõpuaktused Raeküla Vanakooli keskuses:
Kell 9.00 1.-2. klass
Kell 10.00 3.-5. klass 
Kell 11.00 6.-8. klass

Ilusat suvevaheaega!