Esimesse klassi õppima asumine

Lapsele määratud elukohajärgne põhikool avaldatakse 20. märtsil ARNO keskkonna kaudu. Kui määratud elukohajärgne kool on lapsele sobiv, siis esitab vanem koolivaliku kinnitamiseks ARNO keskkonnas vastuvõtutaotluse, kuhu lisab juude ka koolivalmiduskaardi.
ARNO keskkond aadressil https://arno.parnu.ee/ 
http://www.parnu.ee/index.php/linnakodanikule/haridus/uldharidus/kooli-vastuvott/499-esimesse-klassi-oppima-asumine


Esimesse klassi mineva lapse toetuse taotlemine

Info Pärnu linnavalitsuse kodulehel https://parnu.ee/linnakodanikule/haridus/toetused-soodustused/127-haridustoetused/219-haridustoetused-3

Koolipäeviku tellimine

Kooli logoga päeviku tellimiseks palume 1. klassi tuleva lapse vanemal tasuda sularahas 3,40 €. Tellimused ja raha võtab vastu kooli sekretär. Koolipäeviku tellimise tähtaeg on 11. juuni 2021 (k.a)

Koolivormi tellimine

Vesti ja/või polo tellimuse esitamise tähtaeg on 15. juuni 2021 (k.a). Tellimine ainult ülekandega. Loe siit: https://raekyla.parnu.ee/et/opilasele/koolivorm


Õpilaspileti foto

Õpilaspileti foto palume saata See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 16. augustiks 2021 (k.a). Loe õpilaspiletite kohta siit:https://raekyla.parnu.ee/et/opilasele/opilaspiletid

 

Kui annad lapsele veidi armastust,
siis saad selle kuhjaga tagasi.
John Ruskin

Tere tulemast Pärnu Raeküla Kooli!

Meie kooli põhiväärtused:
Koostöö - meil on ühised eesmärgid, millest lähtume oma tegevuses ja mille saavutamiseks teevad koostööd õpetajad, õpilased, vanemad, partnerid ja toetajad.
Traditsioonid - oma tegevuses järgime ja hoiame Eesti rahva ja meie kooli kultuuri­traditsioone. Meie kooli traditsioonide hulka kuuluvad ka koolipäevik ja koolivormi elemendid – vest, polo ja triiksärk.
Hoolivus - oleme lugupidavad, märkame ja toetame üksteist, kujundame turvalise keskkonna.
Loovus - oleme avatud, innovaatilised ja loovad.

Tunnuslause – me ei õpi kooli, vaid elu jaoks.


Raeküla kooli õppe- ja kasvatustegevuse eesmärgiks on hooliva ja ennast juhtiva motiveeritud ja vastutustundliku õpilase kasvatamine, kes suudab teha koostööd kaasõpilaste ja õpetajatega ning suudab saavutada eesmärgipäraseid tulemusi.

Alates 1. septembrist algab teie lapsel sihipärane õppimine koolis. Koolivalmiduse aluseks on emotsionaalne intelligentsus, mis koosneb usaldusest, uudishimust, tegutsemistahtest, enesekontrollist, lähedaste suhete olemasolust, suhtlemis- ja koostöövõimest. Lapse üheks arengu aluseks on suhtlemine, seepärast peaksid vanemad lastega palju vestlema. See arendab nii kuulamist, rääkimist kui ka tähelepanu.

See kõik on väga vajalik töö, mis hiljem toob kaasa palju rõõme.
Toetage ja armastage oma last!

 

Soovitatavad õppevahendid 1. klassi õpilasele:


Õppevahendid:

Kõikidele koolitarvetele palun kirjutage peale lapse nimi!

Tuletage koos meelde viisaka käitumise reeglid ja jalutage läbi koolitee.
Soovitused lapsevanemale

Arendavad interaktiivsed mängud

Lapse keelelist arengut toetavad veebipõhised mängud ja ülesanded.
http://www.frepy.eu/part_ee.html 

Rohkem mänge leiab siit: