Täiendav info koolilõuna pakkumise kohta eriolukorras, kuna on tagasisidet, et päris täpselt ei saada aru, mis kriteeriumite järgi lapsed, kes eriolukorras koolitoitu saavad, on valitud.

Eriolukorras koolilõuna pakkumisel on prioriteediks tagada koolilõuna koostöös sotsiaalosakonnaga individuaalselt nendele õpilastele, kellele koolitoit on oluline/peamine toidukord päevas lähtuvalt pere majanduslikest, sotsiaalsetest või eriolukorrast tulenevalt, (nö eesliinil töötavate töötajate lapsed, kellel on pikad tööpäevad ning ei ole võimalik tavapäraselt tagada lapsele päeval soe toit).

Täna on Pärnu linna haridusosakond ja sotsiaalosakond koostöös Pärnu Õppenõustamiskeskuse ja koolidega kaardistanud pered, kelle kodune olukord ei võimalda nõuetekohast toitlustamist kodus.

Seega- see info jõuab meieni läbi kooli või Õppenõustamiskeskuse. Ei planeerita toitlustada kõiki 6742 last.

Eriolukorras koolitoidu pakkumisel käsitletakse iga juhtumit eraldi ning lähtutakse eelkõige lapse vajadustest.

Vanematel on võimalik oma murega pöörduda klassijuhataja või koolijuhi poole. Juhul, kui koolil on lisaks juba linnavalitsusele edastatud abivajajatele teada veel õpilasi, kes vajavad erilist tähelepanu (on selleks siis soe koolitoit, pere raskesse majanduslikku olukorda sattumine või muu põhjus) teavitavad koolid sellest linnavalitsust (Terje Jürivetele andke teada)

 

Kokkuvõtvalt- kriteeriumiteks on pere raske majanduslik- sotsiaalne või eriolukorrast tingitud olukord (kiirabi, politsei vm elutähtsa teenuse tööshoidmiseks vajaliku ülekoormatud 48h vahetusi tegeva töötaja laps, kes ei saa kodus sooja toitu, kuna vanemad on tööl, välismaale „lõksu“ jäänud ja üksi kodus olevad lapsed jne)

Pikapäevarühma lisaeinet on võimalik saada esmaspäevast reedeni. Lisaeine ühe toidukorra maksumus on 1,20 €. Pikapäeva eine pakkumisega alustatakse alates 03. septembrist 2019.a
Tasuda 27. augustiks, edaspidi iga kuu 25. kuupäevaks järgmise kuu lisaeine eest Mole OÜ kontole a/a EE462200221057762044 või kooli sööklasse.
Ülekandel selgitusse märkida kindlasti õpilase ees- ja perekonnanimi, klass ning nädalapäevad, millal süüakse.

Kui kuu alguseks on jäänud maksmata, siis palume kaasa võtta maksekorraldus tasumise kuupäevaga.
Kui laps haigestub, siis palume teavitada sellest õpetajat või sööklat.


LÕUNAMENÜÜ

 

 

Juta Tammeleht

Telefon: +372 444 80 49
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.