Me ei õpi kooli, vaid elu jaoks. Vitae, non scholae discimus.

Filtrid

image002

Pühapäev, 17. detsember
3. advent

Esmaspäev, 18. detsember
Kell 9.30 osalevad 2. klassi õpilased Pernova Loodusmaja
õppeprogrammis „Muinasjuturada loodusmajas“.
Kell 12.00 lähevad 5. b klassi õpilased Apollo kinno filmi "Wonka"vaatama.
Kell 13.00 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis.
Kell 15.00 lähevad 6.a, 6.b, 7.a ja 7.b klassi õpilased Viljandisse Ugala
teatrisse vaatama muusikali „Prints ja kerjus.“ (Projekt Kultuuriranits)

Teisipäev, 19 detsember
Stiilipäev - Tule kooli Jõulukampsunis🧑‍🎄.
Kell 12.47 väljub ekspressbuss Aide keskuse juurest vanakooli keskuse juurde. Ühtegi teist peatust ei ole.
Kell 13.00-15.00 JÕULULAAT Raeküla Vanakooli Keskuses.

Kolmapäev, 20 detsember
Kell 8.45-9.45 pidulik jõuluhommik 1.-5. klassidele vanakooli keskuses
Kell 10.30.-11.30 pidulik jõuluhommik 6.-9. klassidele vanakooli keskuses 
Kell 11.00 lähevad 4. klassi õpilased Apollo kinno filmi "Wonka"vaatama.

21.12.2023 - 07.01.2024 õpilastel koolivaheaeg. 
Kosutavat jõuluvaheaega!

Pühapäev, 10. detsember
2. advent

Esmaspäev, 11. detsember
Kell 8.30-9.30 osalevad 4. klassi õpilased Pärnu uisuväljakul koolinoorte
uisutamise ja jäähoki teemapäeval.
Kell 9.00 osalevad 1. klassi õpilased veeohutuse loengul, mis on korraldatud Päästeameti poolt. Lembitu 1.a
Kell 11.45 lähevad 2. klass, 3.a ja 3. b klassi õpilased Apollo kinno filmi "Jõulud
džunglis" vaatama.
Kell 13.00 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis.

Teisipäev, 12 detsember
Kell 13.30-15.00 osalevad 7.a klassi õpilased Pernova Loodusmaja
õppeprogrammis Mikroskoopia-7. klass”.
Kell 12.50-14.25 osalevad 5.a klassi õpilased ja 5.b klassi tüdrukud Lastestaadionil uisutunnis.
Kell 13.40-15.20 osalevad 9.a klassi tüdrukud Lastestaadionil uisutunnis.

Kolmapäev, 13. detsember
Kell 8.30 läheb 4. klass Tallinnasse Noorsooteatrisse vaatama etendust
„Frideberta“.
Kell 13.30-15.00 osalevad 7.b klassi õpilased Pernova Loodusmaja
õppeprogrammis Mikroskoopia -7. klass”.

Neljapäev, 14 detsember
Kell 08.50-12.30 osalevad 1. klassi õpilased Pernova Loodusmaja
talveprogrammis "Muinasjuturada loodusmajas".
Kell 9.00-10.40 osalevad 7.b klassi õpilased Lastestaadionil uisutunnis.
Kell 12.50-14.25 osalevad 7.a klassi mittesportlased, 8.b klassi õpilased ja 8.a klassi tüdrukud Lastestaadionil uisutunnis.

Reede, 15 detsember
Kell 09.30-11.30 osalevad 3.b klassi õpilased Pernova Loodusmaja
talveprogrammis "Muinasjuturada loodusmajas".

 

 

Jõululaat

Pühapäev, 03. detsember
1. advent, algab jõuluootus

Esmaspäev, 04. detsember
Päkapikumütsipäev
Kell 12.30 osalevad 5.b klassi õpilased Lastestaadionil uisutunnis.
Kell 13.00 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis.

Teisipäev, 05. detsember
Väljasõiduga kell 08.00 -19.00 on 5.a ja 5.b klassi õpilased RMK Elistvere
loomapargis ja Torma Talvekülas.
Kell 9.00-10.40 osalevad 6.a klassi õpilased Lastestaadionil uisutunnis.
Kell 9.55-11.30 osalevad 6.b klassi õpilased Lastestaadionil uisutunnis.
Kell 12.00-13.35 osalevad 4. klassi õpilased Lastestaadionil uisutunnis.

Kolmapäev, 06. detsember
9.a ja 9.b klasside õpilased kultuuriranitsa õppereisil Laulasmaal ja Tallinnas, kus osalevad Arvo Pärdi Keskuses õppeprogrammis “Teekond oma heli juurde” ja Eesti Kunstimuuseumis õppeprogrammis “Tere Kumu”.

Neljapäev, 07. detsember
Kell 14.45 Infotund õpetajatele, Lille 4/6a, 4. kl klassiruumis.
Kell 9.00-10.40 osalevad 7.b klassi õpilased Lastestaadionil uisutunnis.
Kell 12.50-14.25 osalevad 8.b klassi õpilased Lastestaadionil uisutunnis.

 

hokipäev

Pärnu Raeküla Kool
 
Üldinfo

🏠  Käo 4, Pärnu 80028
📂  Registrikood 75000294

☎  +372 444 80 42
📧  E-post
🔓  07.20-16.30
🌐  www.raekyla.parnu.ee 

Olulised kontaktid

Direktor +372 444 8040
Juhi abi +372 444 8042
Õppejuht +372 444 8044
Bürooruum +372 444 8043
Haldusjuht +372 444 8045