Me ei õpi kooli, vaid elu jaoks. Vitae, non scholae discimus.

Koostöö
meil on ühised eesmärgid, millest lähtume oma tegevuses ja mille saavutamiseks teevad koostööd õpetajad, õpilased, vanemad, partnerid ja toetajad.
Traditsioonid
oma tegevuses järgime ja hoiame Eesti rahvakultuuri ning oma kooli traditsioone.
Hoolivus
oleme lugupidavad, märkame ja toetame üksteist, kujundame turvalise keskkonna.
Loovus
oleme avatud, innovaatilised ja loovad.

Tundide ajad

Aide keskuses Lillle 4/6a
1. tund 8.10 – 8.55
2. tund 9.00 – 9.45
3. tund 9.55 – 10.40
4. tund 10.45 – 11.30
5. tund 12.00 – 12.45
6. tund 12.50 – 13.35
7. tund 13.40 – 14.25
8. tund 14.35 – 15.20


Väike maja Lembitu 1a
1. tund 8.10- 8.55
2. tund 9.00- 9.45
3. tund 9.55- 10.40
Söögivahetund 30 min
4. tund 11.10- 11.55
5. tund 12.00- 12.45
6. tund 12.50- 13.35
7. tund 13.40- 14.25
8. tund 14.35 – 15.20
9. tund 15.30 – 16.15

Sünnipäevad

MAI

07.05 õpetaja Urmas Hännile
14.05 õpikeskuse juhataja Marika Köster
16.05 õpetaja Agne Jepiselg

Sisene

Filtrid

12.05-18.05 ERASMUS + projekti raames, külastavad Pärnu Raeküla Kooli hispaanlased ja sakslased. Tegevustesse on kaasatud 8.a ja 8.b klassi õpilased.

Esmaspäev, 13.05
Kell 13.00 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis.

Teisipäev, 14.05
Kell 09.00-13.00 on 1. klassi õpilased C. R. Jakobsoni Talumuuseumis,kus osalevad õppeprogrammis „Talulapse tegemised .

Kolmapäev, 15.05
Kell 13.30-15.00 osalevad 8.a ja 8.b klassi õpilased Pernova Loodusmaja õppeprogrammis „Bioindikatsioon - tiigipüük“.

Neljapäev, 16.05
Kell 18.00 toimub sügisel 1. klassi õppima asuvate laste ja nende vanemate koosolek Aide keskuses 4. klassi ruumis.

Esmaspäev, 06.05
Kell 10.15-17.45 Kolme mereäärse kooli õpilasesinduste koolituspäev, Pärnu Ülejõe Põhikoolis, Tallinna mnt. 40.a (4. korruse aulas)

Teisipäev, 07.05
Kell 9.00-13.35 toimub 9.a ja 9.b klassi õpilaste matemaatika e-eksam arvutiklassis ja 4. kl klassiruumis.
Kell 12.00 on 4. klassi õpilased Pärnu Jahtklubis purjetamas.
Kell 13.30-15.00 osalevad 8.a ja 8.b klassi õpilased Pernova Loodusmaja õppeprogrammis Bioindikatsioon - tiigipüük.

Kolmapäev, 08.05
Kell 8.10-9.00 sooritavad 3.a ja 3.b klass sotsiaalvaldkonna tasemetööd  arvutiklassis.
Kell 12.00 osaleb poistekoor ja mudilaskoor Pärnumaa mudilaste laulupeo eelproovis Pärnu Mai Koolis.

Neljapäev, 09.05
Kell 06.30-20.30 on 6.a ja 6.b klassi õpilased Hiiumaal, osalevad programmis"Mets puhtaks"
Kell 11.10 3.b klassi õpilased osalevad Pärnu Muusikakooli pillitutvustuskontserdil Pärnu Kontserdimajas.
Kell 13.30-15.00 osalevad 8.b klassi õpilased Pernova Loodusmaja õppeprogrammis STEAM- Maakera loodusvööndid loodusmajas”.
Kell 14.45 Infotund õpetajatele, Lille 4/6a, 4. kl klassiruumis.

Reede, 10.05
Kell 8.10 sooritab 6.b klass sotsiaalvaldkonna tasemetööd  arvutiklassis.
Kell 9.00 sooritab 6.a klass sotsiaalvaldkonna tasemetööd arvutiklassis.
Kell 09.15-13.00 on 7.a, 7.b , 7.c ja 7.d klassi õpilased Soomaa rahvuspargi külastuskeskus, kus osalevad õppeprogrammis „Soomaa külastuskeskus .
Kell 10.45-11.30 on 6.b klassi tunnis külalised LHV pangast - rääkimas rahatarkuse teemal.

Esmaspäev, 29.04
Kell 13.00 juhtkonna nõupidamine direktori kabinetis.

Kolmapäev, 01.05
Kevadpüha

Neljapäev, 02.05
Kell 13.30-15.00 osalevad 8.aklassi õpilased Pernova Loodusmaja õppeprogrammis “STEAM-maakera loodusvööndid loodusmajas”.

Toidumenüü

Esmaspäev

Tatra-liharoog, erinevad salatid, aurutatud köögivili, seemnesegu

Olulised kontaktid

Direktor +372 444 8040
Juhi abi +372 444 8042
Õppejuht +372 444 8044
Bürooruum +372 444 8043
Haldusjuht +372 444 8045